Jak przyspieszyć ciążę i wybrać płeć dziecka w The Sims 4

ciaza sims4

Czasami po prostu nie chcesz czekać na tajemniczą ciążę w The Sims 4! Możesz przyspieszyć ciążę i wiedzieć dokładnie, jakiego dziecko będziesz miał w grze Sims 4. Oto kilka metod, które Ci w tym pomogą.

Przyspiesz ciążę swojego sima

Jest kilka różnych sposobów na to, by ciężarna simka mogła szybciej zajść w ciążę. To, którą metodę wybierzesz, jest kwestią preferencji, ponieważ każda z nich działa dobrze.

Zobacz też: Na jakim poziomie są diamenty 1.18 i 1.17

Metoda 1 – Oszukane polecenie wywołania porodu

Prostym sposobem na przyspieszenie ciąży twojej simki jest przejście od razu do porodu! Aby to zrobić, naciśnij Ctrl+Shft+C, a następnie wpisz testingcheats on. Na koniec dodaj do panelu kod cheatu sims. add_buff pregnancy_inlabor i wciśnij enter. Twoja simka będzie teraz gotowa do porodu.

Sposób 2 – Użyj Centrum Dowodzenia MC

Jeśli chcesz uniknąć używania długich cheatów w panelu sterowania, które mogą być irytujące za każdym razem, rozważ zakup MC Command Center Mod. Tutaj możesz ręcznie zmienić tempo ciąży swojego sima, aż do konkretnego trymestru.

Zobacz też: kod błędu 910

Zmień płeć dziecka w Sims 4

Istnieje kilka różnych sposobów, aby zmienić lub wpłynąć na płeć narodzin dziecka ciężarnej simki. Każda z tych metod ma swoje wady i zalety, więc wybierz tę, która najlepiej pasuje do Twojego stylu gry w Sims 4.

Metoda 1 – Zmień malucha

Jeśli nie chcesz pobierać żadnych modów, a Twój sim jest już po pierwszym trymestrze ciąży (po tym okresie nie możesz wpływać na płeć dziecka poprzez jedzenie lub muzykę), po prostu poczekaj, aż dziecko dorośnie i stanie się maluchem. Po tym czasie wpisz Ctrl+Shft+C, wpisz testingcheats on, cas.fulleditmode, a następnie Shft+Click na malucha. Wybierz opcję Modyfikuj w CAS i zmień płeć.

Zobacz też: Jak ukryć aplikacje w telefonie?

Metoda 2 – Wpływanie na płeć poprzez muzykę i jedzenie

Bardziej naturalną opcją, która pozwoli Ci mieć kontrolę nad płcią dziecka, jest zmiana nawyków żywieniowych i słuchowych ciężarnej simki w pierwszym trymestrze. Dla chłopca jedz więcej marchewki i słuchaj dużo alternatywnej muzyki w radiu. W przypadku dziewczynki jedz truskawki i słuchaj muzyki pop. Nie jest to niezawodne, ale to dobra opcja, jeśli jesteś przeciwny używaniu modów lub ciężkich cheatów w grze.

Metoda 3 – Użyj Centrum Dowodzenia MC

Jeśli chcesz uniknąć używania długich cheatów w panelu sterowania lub nie chcesz tracić czasu na żmudne zmuszanie simów do jedzenia i słuchania muzyki, spróbuj pobrać mod MC Command Center Mod. Tutaj możesz ręcznie zmienić ciążę swojego sima, włączając w to zarówno płeć, jak i liczbę dzieci.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak nagrywać ekran na iPhonie z dźwiękiem
Poradniki

Jak nagrywać ekran na iPhonie z dźwiękiem?

Istnieje prosty (i szybki!) sposób na wykonanie nagrania ekranu na telefonie iPhone. Dzięki funkcji nagrywania ekranu w telefonie iPhone możesz zapisywać ulubione klipy z YouTube, tworzyć poradniki dla znajomych, a nawet przechwytywać sekwencje z gier za pomocą kilku stuknięć. Wykonaj te proste kroki, aby dowiedzieć się, jak nagrywać ekran na telefonie iPhone. Jak włączyć w […]

Czytaj więcej
Animowane profilowe na dc
Poradniki

Jak ustawić animowane profilowe na Discord? – Animowy avatar na DC

Jak ustawić animowany awatar Discorda lub animowany obrazek profilowy w Discordzie? Jedną z ulubionych opcji Discorda jest możliwość ustawienia animowanego zdjęcia profilowego lub animowanego awatara. Discorda nie trzeba przedstawiać graczom. Jeśli od dawna jesteś użytkownikiem Discorda i widzisz, że inni gracze używają animowanych pfp na Discordzie, musisz się zastanawiać, jak możesz to zrobić. W tym […]

Czytaj więcej
Poradniki

Jak włączyć ciemny motyw na Tiktoku?

Jak włączyć tryb ciemny na TikTok dla Androida? Na urządzeniu z Androidem możesz włączyć tryb ciemny na TikTok, po prostu włączając ciemny motyw dla UI systemu. Aby to zrobić: Otwórz aplikację Ustawienia w swoim urządzeniu. Wybierz opcję Dostępność. W sekcji Wyświetlacz włącz opcję Ciemny motyw. Na koniec włącz opcję override/force dark mode w opcjach dla […]

Czytaj więcej