Jak przyspieszyć ciążę i wybrać płeć dziecka w The Sims 4

ciaza sims4

Czasami po prostu nie chcesz czekać na tajemniczą ciążę w The Sims 4! Możesz przyspieszyć ciążę i wiedzieć dokładnie, jakiego dziecko będziesz miał w grze Sims 4. Oto kilka metod, które Ci w tym pomogą.

Przyspiesz ciążę swojego sima

Jest kilka różnych sposobów na to, by ciężarna simka mogła szybciej zajść w ciążę. To, którą metodę wybierzesz, jest kwestią preferencji, ponieważ każda z nich działa dobrze.

Zobacz też: Na jakim poziomie są diamenty 1.18 i 1.17

Metoda 1 – Oszukane polecenie wywołania porodu

Prostym sposobem na przyspieszenie ciąży twojej simki jest przejście od razu do porodu! Aby to zrobić, naciśnij Ctrl+Shft+C, a następnie wpisz testingcheats on. Na koniec dodaj do panelu kod cheatu sims. add_buff pregnancy_inlabor i wciśnij enter. Twoja simka będzie teraz gotowa do porodu.

Sposób 2 – Użyj Centrum Dowodzenia MC

Jeśli chcesz uniknąć używania długich cheatów w panelu sterowania, które mogą być irytujące za każdym razem, rozważ zakup MC Command Center Mod. Tutaj możesz ręcznie zmienić tempo ciąży swojego sima, aż do konkretnego trymestru.

Zobacz też: kod błędu 910

Zmień płeć dziecka w Sims 4

Istnieje kilka różnych sposobów, aby zmienić lub wpłynąć na płeć narodzin dziecka ciężarnej simki. Każda z tych metod ma swoje wady i zalety, więc wybierz tę, która najlepiej pasuje do Twojego stylu gry w Sims 4.

Metoda 1 – Zmień malucha

Jeśli nie chcesz pobierać żadnych modów, a Twój sim jest już po pierwszym trymestrze ciąży (po tym okresie nie możesz wpływać na płeć dziecka poprzez jedzenie lub muzykę), po prostu poczekaj, aż dziecko dorośnie i stanie się maluchem. Po tym czasie wpisz Ctrl+Shft+C, wpisz testingcheats on, cas.fulleditmode, a następnie Shft+Click na malucha. Wybierz opcję Modyfikuj w CAS i zmień płeć.

Zobacz też: Jak ukryć aplikacje w telefonie?

Metoda 2 – Wpływanie na płeć poprzez muzykę i jedzenie

Bardziej naturalną opcją, która pozwoli Ci mieć kontrolę nad płcią dziecka, jest zmiana nawyków żywieniowych i słuchowych ciężarnej simki w pierwszym trymestrze. Dla chłopca jedz więcej marchewki i słuchaj dużo alternatywnej muzyki w radiu. W przypadku dziewczynki jedz truskawki i słuchaj muzyki pop. Nie jest to niezawodne, ale to dobra opcja, jeśli jesteś przeciwny używaniu modów lub ciężkich cheatów w grze.

Metoda 3 – Użyj Centrum Dowodzenia MC

Jeśli chcesz uniknąć używania długich cheatów w panelu sterowania lub nie chcesz tracić czasu na żmudne zmuszanie simów do jedzenia i słuchania muzyki, spróbuj pobrać mod MC Command Center Mod. Tutaj możesz ręcznie zmienić ciążę swojego sima, włączając w to zarówno płeć, jak i liczbę dzieci.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poradniki

Jak odinstalować Valorant i Riot Vanguard?

Jak usunąć Riot Vanguard? Otwórz panel sterowania na komputerze. Wpisz „Panel sterowania” w pasek wyszukiwania Windows, a następnie naciśnij Enter. Przejdź do sekcji „Dodaj lub usuń programy”. Wyszukaj w liście „Riot Vanguard”. Kliknij prawym przyciskiem myszy na „Riot Vanguard” i wybierz opcję „Odinstaluj”. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby zakończyć proces usuwania. Po odinstalowaniu […]

Czytaj więcej
Poradniki

Jak znaleźć mieszkanie na warszawski Śródmieściu? Poradnik agenta nieruchomości

Warszawskie Śródmieście, centralna dzielnica stolicy Polski, to serce miasta pełne kontrastów. Bogate dziedzictwo historyczne, reprezentowane przez Zamek Królewski i Stare Miasto, współgra tu z nowoczesnością wieżowców i centrów biznesowych. Spacerując po ulicach Śródmieścia, można odkryć liczne muzea, teatry oraz urokliwe kawiarnie. Park Saski i Ogrody Krasińskich oferują oazę zieleni w tętniącym życiem centrum. Dzielnica jest […]

Czytaj więcej
Poradniki

Jaki nawóz należy stosować pod rzepak na jesień? Wyjaśniamy

Zależy Ci na uzyskaniu obfitych plonów rzepaku? Zatem z pewnością wiesz, że kluczowe znaczenie ma optymalne nawożenie. Właściwie przeprowadzone zapewnia roślinom szereg korzyści. Zastanawiasz się, jaki nawóz pod rzepak na jesień sprawdzi się najlepiej? Odpowiadamy na to pytanie w poniższym artykule. Dlaczego nawożenie rzepaku na jesień jest ważne? Powszechnie wiadomo, że rzepak ma dość duże […]

Czytaj więcej