Jak przyspieszyć ciążę i wybrać płeć dziecka w The Sims 4

ciaza sims4

Czasami po prostu nie chcesz czekać na tajemniczą ciążę w The Sims 4! Możesz przyspieszyć ciążę i wiedzieć dokładnie, jakiego dziecko będziesz miał w grze Sims 4. Oto kilka metod, które Ci w tym pomogą.

Przyspiesz ciążę swojego sima

Jest kilka różnych sposobów na to, by ciężarna simka mogła szybciej zajść w ciążę. To, którą metodę wybierzesz, jest kwestią preferencji, ponieważ każda z nich działa dobrze.

Zobacz też: Na jakim poziomie są diamenty 1.18 i 1.17

Metoda 1 – Oszukane polecenie wywołania porodu

Prostym sposobem na przyspieszenie ciąży twojej simki jest przejście od razu do porodu! Aby to zrobić, naciśnij Ctrl+Shft+C, a następnie wpisz testingcheats on. Na koniec dodaj do panelu kod cheatu sims. add_buff pregnancy_inlabor i wciśnij enter. Twoja simka będzie teraz gotowa do porodu.

Sposób 2 – Użyj Centrum Dowodzenia MC

Jeśli chcesz uniknąć używania długich cheatów w panelu sterowania, które mogą być irytujące za każdym razem, rozważ zakup MC Command Center Mod. Tutaj możesz ręcznie zmienić tempo ciąży swojego sima, aż do konkretnego trymestru.

Zobacz też: kod błędu 910

Zmień płeć dziecka w Sims 4

Istnieje kilka różnych sposobów, aby zmienić lub wpłynąć na płeć narodzin dziecka ciężarnej simki. Każda z tych metod ma swoje wady i zalety, więc wybierz tę, która najlepiej pasuje do Twojego stylu gry w Sims 4.

Metoda 1 – Zmień malucha

Jeśli nie chcesz pobierać żadnych modów, a Twój sim jest już po pierwszym trymestrze ciąży (po tym okresie nie możesz wpływać na płeć dziecka poprzez jedzenie lub muzykę), po prostu poczekaj, aż dziecko dorośnie i stanie się maluchem. Po tym czasie wpisz Ctrl+Shft+C, wpisz testingcheats on, cas.fulleditmode, a następnie Shft+Click na malucha. Wybierz opcję Modyfikuj w CAS i zmień płeć.

Zobacz też: Jak ukryć aplikacje w telefonie?

Metoda 2 – Wpływanie na płeć poprzez muzykę i jedzenie

Bardziej naturalną opcją, która pozwoli Ci mieć kontrolę nad płcią dziecka, jest zmiana nawyków żywieniowych i słuchowych ciężarnej simki w pierwszym trymestrze. Dla chłopca jedz więcej marchewki i słuchaj dużo alternatywnej muzyki w radiu. W przypadku dziewczynki jedz truskawki i słuchaj muzyki pop. Nie jest to niezawodne, ale to dobra opcja, jeśli jesteś przeciwny używaniu modów lub ciężkich cheatów w grze.

Metoda 3 – Użyj Centrum Dowodzenia MC

Jeśli chcesz uniknąć używania długich cheatów w panelu sterowania lub nie chcesz tracić czasu na żmudne zmuszanie simów do jedzenia i słuchania muzyki, spróbuj pobrać mod MC Command Center Mod. Tutaj możesz ręcznie zmienić ciążę swojego sima, włączając w to zarówno płeć, jak i liczbę dzieci.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotel dla gracza
Poradniki

Na co zwrócić uwagę przy zakupie fotela dla gracza?

Myśląc o fotelu gamingowym, pierwszym co przychodzi do głowy jest wygoda, natomiast drugi w kolejności jest wygląd. Ważnym aspektem jest to, aby podobał się wizualnie, jednak istnieje więcej elementów, na które trzeba zwrócić uwagę. Czytaj dalej! Najważniejsze parametry fotela gamingowego Najważniejszym parametrem jest wysokość oparcia i siedziska, istotne jest to, aby dostosować fotel do wzrostu […]

Czytaj więcej
paint w cs go
Poradniki

Celownik kropka w CS GO – komendy na celownik

Wartość celownika w CS:GO jest bardzo duża, ponieważ od niego może zależeć wynik gry. Niektórym może być wygodnie grać ze zwykłą lunetą, a inni wręcz przeciwnie – muszą wybierać różne opcje lunety indywidualnie dla siebie. Jedną z tych opcji jest celownik punktowy. Rzadko widywany jest jako celownik profesjonalnych graczy, ale zarza się. Celownik punktowy pozwala […]

Czytaj więcej
Jak bezpiecznie korzystać z publicznych sieci Wi-Fi
Poradniki

Jak bezpiecznie korzystać z publicznych sieci Wi-Fi

Hotspoty Wi-Fi w kawiarniach, bibliotekach, na lotniskach, w hotelach, na uczelniach i w innych miejscach publicznych są wygodne, ale często nie są bezpieczne. Jeśli połączysz się z siecią Wi-Fi i wyślesz informacje za pośrednictwem stron internetowych lub aplikacji mobilnych, ktoś inny może być w stanie je zobaczyć. Oto kilka sposobów na bezpieczne korzystanie z publicznego […]

Czytaj więcej