Jak przyspieszyć ciążę i wybrać płeć dziecka w The Sims 4

ciaza sims4

Czasami po prostu nie chcesz czekać na tajemniczą ciążę w The Sims 4! Możesz przyspieszyć ciążę i wiedzieć dokładnie, jakiego dziecko będziesz miał w grze Sims 4. Oto kilka metod, które Ci w tym pomogą.

Przyspiesz ciążę swojego sima

Jest kilka różnych sposobów na to, by ciężarna simka mogła szybciej zajść w ciążę. To, którą metodę wybierzesz, jest kwestią preferencji, ponieważ każda z nich działa dobrze.

Zobacz też: Na jakim poziomie są diamenty 1.18 i 1.17

Metoda 1 – Oszukane polecenie wywołania porodu

Prostym sposobem na przyspieszenie ciąży twojej simki jest przejście od razu do porodu! Aby to zrobić, naciśnij Ctrl+Shft+C, a następnie wpisz testingcheats on. Na koniec dodaj do panelu kod cheatu sims. add_buff pregnancy_inlabor i wciśnij enter. Twoja simka będzie teraz gotowa do porodu.

Sposób 2 – Użyj Centrum Dowodzenia MC

Jeśli chcesz uniknąć używania długich cheatów w panelu sterowania, które mogą być irytujące za każdym razem, rozważ zakup MC Command Center Mod. Tutaj możesz ręcznie zmienić tempo ciąży swojego sima, aż do konkretnego trymestru.

Zobacz też: kod błędu 910

Zmień płeć dziecka w Sims 4

Istnieje kilka różnych sposobów, aby zmienić lub wpłynąć na płeć narodzin dziecka ciężarnej simki. Każda z tych metod ma swoje wady i zalety, więc wybierz tę, która najlepiej pasuje do Twojego stylu gry w Sims 4.

Metoda 1 – Zmień malucha

Jeśli nie chcesz pobierać żadnych modów, a Twój sim jest już po pierwszym trymestrze ciąży (po tym okresie nie możesz wpływać na płeć dziecka poprzez jedzenie lub muzykę), po prostu poczekaj, aż dziecko dorośnie i stanie się maluchem. Po tym czasie wpisz Ctrl+Shft+C, wpisz testingcheats on, cas.fulleditmode, a następnie Shft+Click na malucha. Wybierz opcję Modyfikuj w CAS i zmień płeć.

Zobacz też: Jak ukryć aplikacje w telefonie?

Metoda 2 – Wpływanie na płeć poprzez muzykę i jedzenie

Bardziej naturalną opcją, która pozwoli Ci mieć kontrolę nad płcią dziecka, jest zmiana nawyków żywieniowych i słuchowych ciężarnej simki w pierwszym trymestrze. Dla chłopca jedz więcej marchewki i słuchaj dużo alternatywnej muzyki w radiu. W przypadku dziewczynki jedz truskawki i słuchaj muzyki pop. Nie jest to niezawodne, ale to dobra opcja, jeśli jesteś przeciwny używaniu modów lub ciężkich cheatów w grze.

Metoda 3 – Użyj Centrum Dowodzenia MC

Jeśli chcesz uniknąć używania długich cheatów w panelu sterowania lub nie chcesz tracić czasu na żmudne zmuszanie simów do jedzenia i słuchania muzyki, spróbuj pobrać mod MC Command Center Mod. Tutaj możesz ręcznie zmienić ciążę swojego sima, włączając w to zarówno płeć, jak i liczbę dzieci.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak znaleźć jungle w minecraft
Poradniki Rozrywka

Jak znaleźć jungle w Minecraft?

Ilość zawartości oferowanej przez grę taką jak Minecraft jest imponująca. W każdej chwili można przenieść się z obszaru, na którym rośnie kilka drzew, na inną pustynię. Z drugiej strony, biomy oferowane przez grę Mojang są szczególnie zróżnicowane, a każdy z nich może potencjalnie zapewnić kilka „niespodzianek”, które nie są bez znaczenia. Ostatnio zrozumiałeś, jak ważna […]

Czytaj więcej
stojak na zbroje
Poradniki

Stojak na zbroję Minecraft – jak zrobić?

Jedną z rzeczy, którą gracze Minecrafta uwielbiają robić jest pokazywanie swoich kreacji i kolekcji. Niektórzy, jak ja, tworzą unikalne domy Minecrafta, aby to zrobić, podczas gdy inni ozdabiają je najlepszymi skórkami Minecrafta, aby się wyróżnić. Ale co by było, gdybyś mógł stworzyć klona samego siebie, aby zaprezentować się w grze. Tak, jeśli wiesz, jak zrobić […]

Czytaj więcej
shakowane konto whatsapp
Poradniki technologia

Wskazówki dotyczące aplikacji WhatsApp: Jak odzyskać skradzione lub zhakowane konto WhatsApp

Porady WhatsApp: Czy Twoje konto WhatsApp zostało skradzione lub zhakowane? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu odzyskasz swoje konto. Nie ma wątpliwości, że WhatsApp jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do przesyłania wiadomości na świecie. Ta należąca do Facebooka platforma ma ponad 2 miliardy użytkowników na całym świecie i oferuje szyfrowane rozmowy typu end-to-end. Jednak ze […]

Czytaj więcej