Jak włączyć ciemny motyw na Tiktoku?

Jak włączyć tryb ciemny na TikTok dla Androida?

Na urządzeniu z Androidem możesz włączyć tryb ciemny na TikTok, po prostu włączając ciemny motyw dla UI systemu. Aby to zrobić:

  • Otwórz aplikację Ustawienia w swoim urządzeniu.
  • Wybierz opcję Dostępność.
  • W sekcji Wyświetlacz włącz opcję Ciemny motyw.
  • Na koniec włącz opcję override/force dark mode w opcjach dla deweloperów.

W rezultacie ciemny motyw zostanie zastosowany do UI systemu Android i obsługiwanych aplikacji – w tym TikTok. Twoja aplikacja będzie miała ciemne tło z jasnym tekstem. Jednak kolory nie zmieniają się w mediach, takich jak filmy.

Jak włączyć tryb ciemny w TikTok dla Samsunga?

Jeśli używasz telefonu Samsung, możesz zmusić TikTok do korzystania z trybu ciemnego, nawet jeśli aplikacja nie obsługuje go w pełni. Oto jak uzyskać tryb ciemny TikTok na Samsungu:

  • Otwórz Ustawienia i wybierz Opcje dewelopera.
  • W sekcji Hardware accelerated rendering, przełącz na Force Dark Mode.

Po wykonaniu, może być konieczne ponowne uruchomienie telefonu, aby zmiany się pojawiły. Następnie otwórz aplikację TikTok i ciesz się najnowszymi trendami TikTok i zabawnymi Duetami TikTok w trybie ciemnym na swoim telefonie Samsung.

Zrootowany telefon na Androidzie

Właściciele telefonów z Androidem mają pełną kontrolę nad podsystemami Androida i mogą wykorzystać tę moc, aby wymusić tryb ciemny na TikTok. Nie będzie wyglądać tak samo jak iOS, ale jest to najlepsza opcja jaką możesz dostać

Oto sposób jak włączyć tryb ciemny TikTok na zrootowanych urządzeniach z Androidem:

  • Pobierz aplikację Menedżer preferencji ze Sklepu Play.
  • Wybierz TikTok na stronie głównej aplikacji i otwórz plik APP_START_EXPERIMENT_PREFS.xml
  • W pliku zlokalizuj flagę DARK_MODE, ustaw ją na ENABLED i jesteś gotowy, aby zacząć używać trybu ciemnego na swojej wersji TikTok na Androida.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, nie będzie to idealne rozwiązanie i prawdopodobnie w większości przypadków lepiej będzie dla ciebie poczekać do oficjalnego wydania.

Czy TikTok ma tryb ciemny dla Androida?

W chwili pisania tego tekstu, tryb ciemny dla TikTok na Androida pozostaje oficjalnie niewydany. Nadal pozostaje to funkcja ekskluzywna dla iPhone’a.

Pojawiły się plotki, że deweloperzy pracują nad funkcją trybu ciemnego dla Androida. Jeśli to prawda, to możemy się spodziewać, że zostanie ona wkrótce rozwinięta.

Teraz, gdy wiesz, jak włączyć tryb ciemny TikTok dla Androida, spójrz na to, jak naprawić 0 wyświetleń na TikTok i jak ponownie opublikować na TikTok.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak nagrywać ekran na iPhonie z dźwiękiem
Poradniki

Jak nagrywać ekran na iPhonie z dźwiękiem?

Istnieje prosty (i szybki!) sposób na wykonanie nagrania ekranu na telefonie iPhone. Dzięki funkcji nagrywania ekranu w telefonie iPhone możesz zapisywać ulubione klipy z YouTube, tworzyć poradniki dla znajomych, a nawet przechwytywać sekwencje z gier za pomocą kilku stuknięć. Wykonaj te proste kroki, aby dowiedzieć się, jak nagrywać ekran na telefonie iPhone. Jak włączyć w […]

Czytaj więcej
Animowane profilowe na dc
Poradniki

Jak ustawić animowane profilowe na Discord? – Animowy avatar na DC

Jak ustawić animowany awatar Discorda lub animowany obrazek profilowy w Discordzie? Jedną z ulubionych opcji Discorda jest możliwość ustawienia animowanego zdjęcia profilowego lub animowanego awatara. Discorda nie trzeba przedstawiać graczom. Jeśli od dawna jesteś użytkownikiem Discorda i widzisz, że inni gracze używają animowanych pfp na Discordzie, musisz się zastanawiać, jak możesz to zrobić. W tym […]

Czytaj więcej
Poradniki

7 porad – Tinder Error 5000 – Co to jest i jak to szybko naprawić!

Tysiące użytkowników Tindera zgłosiło problem, w którym nie mogą się zalogować. Jest to prawdopodobnie spowodowane kodem błędu Tinder 5000. Pokażemy Ci, jak szybko go naprawić! Co to jest błąd Tinder 5000? Jeśli otrzymasz poniższy tekst kodu Tindera podczas próby zalogowania się na swoje konto, nie ma potrzeby, aby od razu się martwić. Wiadomość jest po […]

Czytaj więcej