Jak włączyć ciemny motyw na Tiktoku?

Jak włączyć tryb ciemny na TikTok dla Androida?

Na urządzeniu z Androidem możesz włączyć tryb ciemny na TikTok, po prostu włączając ciemny motyw dla UI systemu. Aby to zrobić:

  • Otwórz aplikację Ustawienia w swoim urządzeniu.
  • Wybierz opcję Dostępność.
  • W sekcji Wyświetlacz włącz opcję Ciemny motyw.
  • Na koniec włącz opcję override/force dark mode w opcjach dla deweloperów.

W rezultacie ciemny motyw zostanie zastosowany do UI systemu Android i obsługiwanych aplikacji – w tym TikTok. Twoja aplikacja będzie miała ciemne tło z jasnym tekstem. Jednak kolory nie zmieniają się w mediach, takich jak filmy.

Jak włączyć tryb ciemny w TikTok dla Samsunga?

Jeśli używasz telefonu Samsung, możesz zmusić TikTok do korzystania z trybu ciemnego, nawet jeśli aplikacja nie obsługuje go w pełni. Oto jak uzyskać tryb ciemny TikTok na Samsungu:

  • Otwórz Ustawienia i wybierz Opcje dewelopera.
  • W sekcji Hardware accelerated rendering, przełącz na Force Dark Mode.

Po wykonaniu, może być konieczne ponowne uruchomienie telefonu, aby zmiany się pojawiły. Następnie otwórz aplikację TikTok i ciesz się najnowszymi trendami TikTok i zabawnymi Duetami TikTok w trybie ciemnym na swoim telefonie Samsung.

Zrootowany telefon na Androidzie

Właściciele telefonów z Androidem mają pełną kontrolę nad podsystemami Androida i mogą wykorzystać tę moc, aby wymusić tryb ciemny na TikTok. Nie będzie wyglądać tak samo jak iOS, ale jest to najlepsza opcja jaką możesz dostać

Oto sposób jak włączyć tryb ciemny TikTok na zrootowanych urządzeniach z Androidem:

  • Pobierz aplikację Menedżer preferencji ze Sklepu Play.
  • Wybierz TikTok na stronie głównej aplikacji i otwórz plik APP_START_EXPERIMENT_PREFS.xml
  • W pliku zlokalizuj flagę DARK_MODE, ustaw ją na ENABLED i jesteś gotowy, aby zacząć używać trybu ciemnego na swojej wersji TikTok na Androida.
Zobacz również:  Czy gra mi pójdzie na PC/laptopie?

Jak powiedzieliśmy wcześniej, nie będzie to idealne rozwiązanie i prawdopodobnie w większości przypadków lepiej będzie dla ciebie poczekać do oficjalnego wydania.

Czy TikTok ma tryb ciemny dla Androida?

W chwili pisania tego tekstu, tryb ciemny dla TikTok na Androida pozostaje oficjalnie niewydany. Nadal pozostaje to funkcja ekskluzywna dla iPhone’a.

Pojawiły się plotki, że deweloperzy pracują nad funkcją trybu ciemnego dla Androida. Jeśli to prawda, to możemy się spodziewać, że zostanie ona wkrótce rozwinięta.

Teraz, gdy wiesz, jak włączyć tryb ciemny TikTok dla Androida, spójrz na to, jak naprawić 0 wyświetleń na TikTok i jak ponownie opublikować na TikTok.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poradniki

Jak odinstalować Valorant i Riot Vanguard?

Jak usunąć Riot Vanguard? Otwórz panel sterowania na komputerze. Wpisz „Panel sterowania” w pasek wyszukiwania Windows, a następnie naciśnij Enter. Przejdź do sekcji „Dodaj lub usuń programy”. Wyszukaj w liście „Riot Vanguard”. Kliknij prawym przyciskiem myszy na „Riot Vanguard” i wybierz opcję „Odinstaluj”. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby zakończyć proces usuwania. Po odinstalowaniu […]

Czytaj więcej
Poradniki

Jak znaleźć mieszkanie na warszawski Śródmieściu? Poradnik agenta nieruchomości

Warszawskie Śródmieście, centralna dzielnica stolicy Polski, to serce miasta pełne kontrastów. Bogate dziedzictwo historyczne, reprezentowane przez Zamek Królewski i Stare Miasto, współgra tu z nowoczesnością wieżowców i centrów biznesowych. Spacerując po ulicach Śródmieścia, można odkryć liczne muzea, teatry oraz urokliwe kawiarnie. Park Saski i Ogrody Krasińskich oferują oazę zieleni w tętniącym życiem centrum. Dzielnica jest […]

Czytaj więcej
Poradniki

Jaki nawóz należy stosować pod rzepak na jesień? Wyjaśniamy

Zależy Ci na uzyskaniu obfitych plonów rzepaku? Zatem z pewnością wiesz, że kluczowe znaczenie ma optymalne nawożenie. Właściwie przeprowadzone zapewnia roślinom szereg korzyści. Zastanawiasz się, jaki nawóz pod rzepak na jesień sprawdzi się najlepiej? Odpowiadamy na to pytanie w poniższym artykule. Dlaczego nawożenie rzepaku na jesień jest ważne? Powszechnie wiadomo, że rzepak ma dość duże […]

Czytaj więcej