Co oznacza klepsydra na snapchacie?

co oznacza klepsydra na snapie

Co oznacza klepsydra w Snapie?

Snapchat ma różne unikalne funkcje, które zachęcają użytkowników do interakcji – w tym emojis, które są umieszczone obok nazw użytkowników, aby wskazać różne rzeczy.

Jednym emoji, który przedstawił pewne zamieszanie jest emoji klepsydra. Co dokładnie oznacza?

Emojis klepsydry, podobnie jak emojis ognia, są związane z twoimi smugami Snapchat, które mierzą, jak często komunikujesz się z konkretnymi osobami na liście znajomych.

Jeśli nie jesteś pewien, czym jest Snapstreak i co reprezentują te emoji, czytaj dalej. Ten artykuł wyjaśni wszystko, co musisz wiedzieć o utrzymywaniu swoich Snapstreaków i co oznaczają różne wspólne emoji.

Zobacz też: Jak znaleźć jungle w Minecraft?

Co to jest Snapstreak?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o emoji klepsydry, musisz najpierw zrozumieć, jak działają Snapstreaki.

Kiedy wymienisz snap z innym użytkownikiem co najmniej raz przez co najmniej trzy kolejne dni, rozpoczniesz Snapstreak. Kiedy to nastąpi, obok tej nazwy użytkownika pojawi się emoji ognia.

Aby utrzymać passę, będziecie musieli wymieniać się snapami przynajmniej raz na 24 godziny. Zauważ, że oboje musicie wysyłać snapy, aby passa trwała. Służy to jako zabawny sposób, aby zachęcić użytkowników do dalszego korzystania z aplikacji na bieżąco.

Zobaczysz również liczbę obok emoji ognia, wyświetlając liczbę dni, w których twój streak trwa. Jeśli nie wymienisz snapów przez 24 godziny, streak się skończy, a emoji ognia zniknie.

Zobacz też: Top 8 – najlepsze seriale o zombie

Zobacz również:  Co lepsze - skuter elektryczny czy spalinowy?

Co oznacza emoji klepsydry?

Aby przypomnieć Ci o tym, że Twoje 24-godzinne okno Snapstreak dobiega końca, Snapchat wyświetli klepsydrę obok emoji ognia.

Jeśli nie zareagujesz wystarczająco szybko, gdy zobaczysz ten emoji, twoja passa się skończy. Ale ile masz czasu?

Kiedy licznik Snapstreak osiągnie 20. godzinę od ostatniej wymiany snapów, pojawi się ikona klepsydry. Oznacza to, że ty i twój przyjaciel macie około czterech godzin, aby spróbować kontynuować streak, zanim zniknie.

Jeśli chcesz, aby emoji klepsydry zniknęło, możesz albo od razu wymienić się snapami, albo pozwolić na zakończenie passy.

Co to jest ikona 100 obok Snapstreaka?

klepsydra na snapie

Ikona „100” obok czyjejś nazwy użytkownika oznacza, że udało Ci się wymienić snapy z tym użytkownikiem przez sto kolejnych dni. Za to godne podziwu poświęcenie Snapchat nagrodzi Cię emoji '100′, aby uczcić Twój Snapstreak.

Ikona zniknie w 101 dniu, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się kontynuować passę, czy pozwolić jej zakończyć.

Zobacz też: Jak zmienić nazwę na snapie?

Jak utrzymać Snapstreak?

Aby utrzymać swoją passę, musisz wymieniać się snapami. Oczywiście, nie wszystkie formy interakcji na Snapchacie liczą się jako snapy.

Snapy to wiadomości, które robisz za pomocą przycisku aparatu. Oznacza to, że zdjęcia i nagrania wideo liczą się do Twojego Snapstreaka, podczas gdy wiadomości tekstowe i głosowe nie.

Inne interakcje, które nie liczą się do Snapstreaka, obejmują:

  • Snapchat Stories
  • Spectacles
  • Wspomnienia
  • Czaty grupowe

Co zrobić, jeśli Twój Snapstreak zniknie?

Jeśli Twój Snapstreak zniknął, mimo że zarówno Ty, jak i Twój znajomy wysyłaliście snapy, mógł wystąpić błąd aplikacji.

Jeśli uważasz, że Twój Snapstreak zniknął z powodu jakiegoś błędu, możesz:

  • Wejść na stronę wsparcia Snapchata.
  • Znaleźć opcję „My Snapstreak Disappeared”.
  • Wypełnić niezbędne informacje.
Zobacz również:  Jak wybrać odpowiedni bemar gastronomiczny i dlaczego warto go mieć w swoim lokalu?

Po wykonaniu tych czynności będziesz musiał trochę poczekać, aż Support odezwie się do Ciebie i pomoże Ci w Twojej sprawie. Gdy otrzymasz wiadomość zwrotną Snapchat wyjaśni Ci zasady zachowania Snap Streak.

Jeśli jesteś pewien, że Ty i druga osoba spełniliście wszystkie wytyczne dotyczące utrzymania passy, możesz kontynuować czat z pomocą i odzyskać swoje trofeum ognia.

Zobacz też: Punkty na snapie – co to jest i za co się dostaje

Jak długo trwa ⏳ na Snapchacie?

Wielu użytkowników Snapchata zapewnia, że klepsydra trwa od 2 do 3 godzin, zanim twoja smuga zostanie przerwana. Jednak wielu innych uważa, że trwa ona od 4 do 7 godzin.

Czy obie osoby widzą klepsydrę Snapchata?

Czy obaj znajomi widzą klepsydrę? Tak. Emoji klepsydry pojawia się po obu stronach i obaj znajomi będą mogli ją zobaczyć.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

technologia

Jak pozycjonować stronę w Google?

Pozycjonowanie stron internetowych jest kluczowym elementem strategii marketingowej każdej firmy, która pragnie zwiększyć swoją widoczność w wynikach wyszukiwania Google. Aby skutecznie pozycjonować stronę w Google, niezbędne jest zrozumienie, jak działają algorytmy tej wyszukiwarki oraz jakie czynniki wpływają na ranking stron. SEO – co to znaczy? SEO, czyli Search Engine Optimization, to proces optymalizacji strony internetowej […]

Czytaj więcej
technologia

Najlepsze etui na telefon z funkcją ładowania bezprzewodowego

Rynek smartfonów jest przepełniony nowinkami technologicznymi, dlatego już od kilku lat trudno znaleźć innowacyjne rozwiązania, które wiązałyby się z perspektywą całkowitej rewolucji. Wyjątkiem pod tym względem wydaje się możliwość indukcyjnego ładowania, a co za tym idzie również i zróżnicowanie etui umożliwiających taką funkcję. Sprawdźmy, na które produkty warto zwrócić uwagę! Etui z funkcją ładowania bezprzewodowego […]

Czytaj więcej
technologia

Systemy Szpiegowskie: Przyszłość Bezpieczeństwa i Inwigilacji

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie technologicznym, systemy szpiegowskie odgrywają kluczową rolę w dziedzinie bezpieczeństwa, inwigilacji i zbierania informacji. Systemy te, często kojarzone z filmami szpiegowskimi i literaturą sensacyjną, stały się rzeczywistością i codziennością w wielu sektorach, od prywatnych firm po agencje rządowe. Poniższy artykuł przybliży najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie oraz ich wpływ na […]

Czytaj więcej