Co oznacza klepsydra na snapchacie?

co oznacza klepsydra na snapie

Co oznacza klepsydra w Snapie?

Snapchat ma różne unikalne funkcje, które zachęcają użytkowników do interakcji – w tym emojis, które są umieszczone obok nazw użytkowników, aby wskazać różne rzeczy.

Jednym emoji, który przedstawił pewne zamieszanie jest emoji klepsydra. Co dokładnie oznacza?

Emojis klepsydry, podobnie jak emojis ognia, są związane z twoimi smugami Snapchat, które mierzą, jak często komunikujesz się z konkretnymi osobami na liście znajomych.

Jeśli nie jesteś pewien, czym jest Snapstreak i co reprezentują te emoji, czytaj dalej. Ten artykuł wyjaśni wszystko, co musisz wiedzieć o utrzymywaniu swoich Snapstreaków i co oznaczają różne wspólne emoji.

Zobacz też: Jak znaleźć jungle w Minecraft?

Co to jest Snapstreak?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o emoji klepsydry, musisz najpierw zrozumieć, jak działają Snapstreaki.

Kiedy wymienisz snap z innym użytkownikiem co najmniej raz przez co najmniej trzy kolejne dni, rozpoczniesz Snapstreak. Kiedy to nastąpi, obok tej nazwy użytkownika pojawi się emoji ognia.

Aby utrzymać passę, będziecie musieli wymieniać się snapami przynajmniej raz na 24 godziny. Zauważ, że oboje musicie wysyłać snapy, aby passa trwała. Służy to jako zabawny sposób, aby zachęcić użytkowników do dalszego korzystania z aplikacji na bieżąco.

Zobaczysz również liczbę obok emoji ognia, wyświetlając liczbę dni, w których twój streak trwa. Jeśli nie wymienisz snapów przez 24 godziny, streak się skończy, a emoji ognia zniknie.

Zobacz też: Top 8 – najlepsze seriale o zombie

Co oznacza emoji klepsydry?

Aby przypomnieć Ci o tym, że Twoje 24-godzinne okno Snapstreak dobiega końca, Snapchat wyświetli klepsydrę obok emoji ognia.

Jeśli nie zareagujesz wystarczająco szybko, gdy zobaczysz ten emoji, twoja passa się skończy. Ale ile masz czasu?

Kiedy licznik Snapstreak osiągnie 20. godzinę od ostatniej wymiany snapów, pojawi się ikona klepsydry. Oznacza to, że ty i twój przyjaciel macie około czterech godzin, aby spróbować kontynuować streak, zanim zniknie.

Jeśli chcesz, aby emoji klepsydry zniknęło, możesz albo od razu wymienić się snapami, albo pozwolić na zakończenie passy.

Co to jest ikona 100 obok Snapstreaka?

klepsydra na snapie

Ikona „100” obok czyjejś nazwy użytkownika oznacza, że udało Ci się wymienić snapy z tym użytkownikiem przez sto kolejnych dni. Za to godne podziwu poświęcenie Snapchat nagrodzi Cię emoji '100′, aby uczcić Twój Snapstreak.

Ikona zniknie w 101 dniu, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się kontynuować passę, czy pozwolić jej zakończyć.

Zobacz też: Jak zmienić nazwę na snapie?

Jak utrzymać Snapstreak?

Aby utrzymać swoją passę, musisz wymieniać się snapami. Oczywiście, nie wszystkie formy interakcji na Snapchacie liczą się jako snapy.

Snapy to wiadomości, które robisz za pomocą przycisku aparatu. Oznacza to, że zdjęcia i nagrania wideo liczą się do Twojego Snapstreaka, podczas gdy wiadomości tekstowe i głosowe nie.

Inne interakcje, które nie liczą się do Snapstreaka, obejmują:

  • Snapchat Stories
  • Spectacles
  • Wspomnienia
  • Czaty grupowe

Co zrobić, jeśli Twój Snapstreak zniknie?

Jeśli Twój Snapstreak zniknął, mimo że zarówno Ty, jak i Twój znajomy wysyłaliście snapy, mógł wystąpić błąd aplikacji.

Jeśli uważasz, że Twój Snapstreak zniknął z powodu jakiegoś błędu, możesz:

  • Wejść na stronę wsparcia Snapchata.
  • Znaleźć opcję „My Snapstreak Disappeared”.
  • Wypełnić niezbędne informacje.

Po wykonaniu tych czynności będziesz musiał trochę poczekać, aż Support odezwie się do Ciebie i pomoże Ci w Twojej sprawie. Gdy otrzymasz wiadomość zwrotną Snapchat wyjaśni Ci zasady zachowania Snap Streak.

Jeśli jesteś pewien, że Ty i druga osoba spełniliście wszystkie wytyczne dotyczące utrzymania passy, możesz kontynuować czat z pomocą i odzyskać swoje trofeum ognia.

Zobacz też: Punkty na snapie – co to jest i za co się dostaje

Jak długo trwa ⏳ na Snapchacie?

Wielu użytkowników Snapchata zapewnia, że klepsydra trwa od 2 do 3 godzin, zanim twoja smuga zostanie przerwana. Jednak wielu innych uważa, że trwa ona od 4 do 7 godzin.

Czy obie osoby widzą klepsydrę Snapchata?

Czy obaj znajomi widzą klepsydrę? Tak. Emoji klepsydry pojawia się po obu stronach i obaj znajomi będą mogli ją zobaczyć.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wymiana baterii iPhone XS
technologia

Wymiana baterii iPhone XS

IPhone XS to flagowiec od Apple, który zadebiutował w 2018 roku. Docelowo miał być on następcą iPhone’a X. Jest to dość młody telefon, który jest wciąż używany przez wielu zadowolonych użytkowników. Słaba bateria iPhone XS – przyczyny IPhone XS to smartfon, który do tej pory wyróżnia się designem i specyfikacją. Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowy […]

Czytaj więcej
nowe myszy do precyzyjnych gier
technologia

SureFire rozszerza swoją ofertę o nowe myszy do precyzyjnych gier

SureFire, specjalistyczna marka gamingowa firmy Verbatim Europe, wprowadziła na rynek dwie nowe, wysoce reaktywne i kolorowe przewodowe myszy do gier, poszerzając swoją dotychczasową ofertę urządzeń peryferyjnych dla graczy. To nie pierwsze produkty firmy SureFire, które pojawiają się na naszym rynku i cieszą zarówno parametrami jak i designem oko nie jednego gracza. Obie wersje celują ze […]

Czytaj więcej
chatboty
blog technologia

Przewaga chatbota nad ludzkim asystentem

Sprawna komunikacja to jedna z podstaw w każdej firmie. Dzienna liczba zapytań sprawia, że w wielu przypadkach wręcz niemożliwe staje się obsłużenie wszystkich dzwoniących. Przekłada się to oczywiście na ich niezadowolenie. Nikt nie lubi czekać, każdy chce być profesjonalnie obsłużony, rozwiązać jak najszybciej powstały problem. Wydajność pracowników jest jednak ograniczona, nie są oni w stanie […]

Czytaj więcej