Jak zmienić nazwę na snapie?

jak zmienic nazwe na snapie

Użytkownicy Snapchata od paru miesięcy mogą dokonać zmiany nazwy użytkownika. Po latach walki z TikTok i Instagramem o dominację w mediach społecznościowych, dzięki nowym narzędziom wideo i niestandardowym awatarom, Snapchat daje użytkownikom to, czego chcieli.

Baza użytkowników tej platformy zawsze była młoda, ale jest ona dostępna od ponad dekady. Bez możliwości zmiany nazwy użytkownika i bez kłopotliwego tworzenia nowego konta, użytkownicy mający obecnie dwadzieścia kilka lat wysyłają zdjęcia z nazwami, które stworzyli jeszcze w gimnazjum. Wcześniej można było zmienić tylko swoją nazwę wyświetlaną na Snapchacie.

Jeśli chcesz zamienić „SwagYOLO99” na „Kamila1999”, zmiana nazwy użytkownika w serwisie Snapchat zajmuje tylko kilka chwil. Dokonaj zmiany i przestań wstydzić się przed znajomymi obecną nazwą użytkownika Snapchat.

Zobacz też: Jak włączyć wh w cs go

Jak zmienić nazwę użytkownika na snapie?

Zanim zaczniesz zmieniać swoją nazwę użytkownika, ważne jest, aby zapamiętać, że Snapchat pozwala użytkownikom na zmianę nazwy użytkownika tylko raz w roku. Upewnij się, że nazwa użytkownika, którą zmieniasz, jest taka jaka powinna być. W innym wypadku, zmiana będzie możliwa dopiero za 365 dni.

W przeciwieństwie do platformy takiej jak Twitch, gdzie nazwy użytkowników po zmianie wracają do dostępnej puli, Snapchat będzie trzymał Twoją starą nazwę użytkownika pod kluczem. Oznacza to, że nie będziesz musiał się martwić o to, że ktoś podszyje się pod Ciebie. Niestety, nie będziesz też mógł wrócić do starej nazwy użytkownika, jeśli zmienisz ją ponownie po jakimś czasie.

Zmiana nazwy użytkownika nie będzie miała wpływu na nic innego na Twoim koncie. Twoje kontakty, Snap Code, punkty na snapie i Memories pozostaną bezpieczne.

Upewnij się, że masz najnowszą wersję aplikacji Snapchat pobraną na swój telefon. Jeśli nie masz najnowszej aktualizacji, ta funkcja nie będzie dla Ciebie dostępna.

Zobacz też: Minecraft zły omen

Jak zmienić nazwę użytkownika na snapie – poradnik

  1. W aplikacji mobilnej Snapchat z dowolnej karty stuknij swoje zdjęcie profilowe lub awatar w lewym górnym rogu ekranu.
  2. Na stronie swojego profilu stuknij ikonę „Ustawienia” w prawym górnym rogu.
  3. Pod nagłówkiem „Moje konto” znajdź i stuknij pozycję „Nazwa użytkownika„. Twoja aktualna nazwa użytkownika będzie wyświetlana po prawej stronie tego menu.
  4. Zobaczysz tu formularz z Twoją aktualną nazwą użytkownika w specjalnym polu. Stuknij w „Zmień nazwę użytkownika” pod tym formularzem. Snapchat przypomni ci, że możesz zmienić nazwę użytkownika tylko raz w roku. Stuknij w „Kontynuuj”.
  5. Wpisz swoją nową nazwę użytkownika i stuknij w „Dalej„.
  6. Zostaniesz poproszony o wpisanie hasła. Zrób to i stuknij „Kontynuuj„.
  7. Snapchat wyświetli Ci ostatnie okienko z prośbą o potwierdzenie nowej nazwy użytkownika. Stuknij „Kontynuuj”. Pojawi się ostatnie wyskakujące okienko potwierdzające, że Twoja nazwa użytkownika została pomyślnie zmieniona.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak znaleźć jungle w minecraft
Poradniki Rozrywka

Jak znaleźć jungle w Minecraft?

Ilość zawartości oferowanej przez grę taką jak Minecraft jest imponująca. W każdej chwili można przenieść się z obszaru, na którym rośnie kilka drzew, na inną pustynię. Z drugiej strony, biomy oferowane przez grę Mojang są szczególnie zróżnicowane, a każdy z nich może potencjalnie zapewnić kilka „niespodzianek”, które nie są bez znaczenia. Ostatnio zrozumiałeś, jak ważna […]

Czytaj więcej
stojak na zbroje
Poradniki

Stojak na zbroję Minecraft – jak zrobić?

Jedną z rzeczy, którą gracze Minecrafta uwielbiają robić jest pokazywanie swoich kreacji i kolekcji. Niektórzy, jak ja, tworzą unikalne domy Minecrafta, aby to zrobić, podczas gdy inni ozdabiają je najlepszymi skórkami Minecrafta, aby się wyróżnić. Ale co by było, gdybyś mógł stworzyć klona samego siebie, aby zaprezentować się w grze. Tak, jeśli wiesz, jak zrobić […]

Czytaj więcej
shakowane konto whatsapp
Poradniki technologia

Wskazówki dotyczące aplikacji WhatsApp: Jak odzyskać skradzione lub zhakowane konto WhatsApp

Porady WhatsApp: Czy Twoje konto WhatsApp zostało skradzione lub zhakowane? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu odzyskasz swoje konto. Nie ma wątpliwości, że WhatsApp jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do przesyłania wiadomości na świecie. Ta należąca do Facebooka platforma ma ponad 2 miliardy użytkowników na całym świecie i oferuje szyfrowane rozmowy typu end-to-end. Jednak ze […]

Czytaj więcej