Jak zmienić nazwę na snapie?

jak zmienic nazwe na snapie

Użytkownicy Snapchata od paru miesięcy mogą dokonać zmiany nazwy użytkownika. Po latach walki z TikTok i Instagramem o dominację w mediach społecznościowych, dzięki nowym narzędziom wideo i niestandardowym awatarom, Snapchat daje użytkownikom to, czego chcieli.

Baza użytkowników tej platformy zawsze była młoda, ale jest ona dostępna od ponad dekady. Bez możliwości zmiany nazwy użytkownika i bez kłopotliwego tworzenia nowego konta, użytkownicy mający obecnie dwadzieścia kilka lat wysyłają zdjęcia z nazwami, które stworzyli jeszcze w gimnazjum. Wcześniej można było zmienić tylko swoją nazwę wyświetlaną na Snapchacie.

Jeśli chcesz zamienić „SwagYOLO99” na „Kamila1999”, zmiana nazwy użytkownika w serwisie Snapchat zajmuje tylko kilka chwil. Dokonaj zmiany i przestań wstydzić się przed znajomymi obecną nazwą użytkownika Snapchat.

Zobacz też: Jak włączyć wh w cs go

Jak zmienić nazwę użytkownika na snapie?

Zanim zaczniesz zmieniać swoją nazwę użytkownika, ważne jest, aby zapamiętać, że Snapchat pozwala użytkownikom na zmianę nazwy użytkownika tylko raz w roku. Upewnij się, że nazwa użytkownika, którą zmieniasz, jest taka jaka powinna być. W innym wypadku, zmiana będzie możliwa dopiero za 365 dni.

W przeciwieństwie do platformy takiej jak Twitch, gdzie nazwy użytkowników po zmianie wracają do dostępnej puli, Snapchat będzie trzymał Twoją starą nazwę użytkownika pod kluczem. Oznacza to, że nie będziesz musiał się martwić o to, że ktoś podszyje się pod Ciebie. Niestety, nie będziesz też mógł wrócić do starej nazwy użytkownika, jeśli zmienisz ją ponownie po jakimś czasie.

Zmiana nazwy użytkownika nie będzie miała wpływu na nic innego na Twoim koncie. Twoje kontakty, Snap Code, punkty na snapie i Memories pozostaną bezpieczne.

Upewnij się, że masz najnowszą wersję aplikacji Snapchat pobraną na swój telefon. Jeśli nie masz najnowszej aktualizacji, ta funkcja nie będzie dla Ciebie dostępna.

Zobacz również:  Rangi w LoL - jakie są rangi w League of Legends?

Zobacz też: Minecraft zły omen

Jak zmienić nazwę użytkownika na snapie – poradnik

  1. W aplikacji mobilnej Snapchat z dowolnej karty stuknij swoje zdjęcie profilowe lub awatar w lewym górnym rogu ekranu.
  2. Na stronie swojego profilu stuknij ikonę „Ustawienia” w prawym górnym rogu.
  3. Pod nagłówkiem „Moje konto” znajdź i stuknij pozycję „Nazwa użytkownika„. Twoja aktualna nazwa użytkownika będzie wyświetlana po prawej stronie tego menu.
  4. Zobaczysz tu formularz z Twoją aktualną nazwą użytkownika w specjalnym polu. Stuknij w „Zmień nazwę użytkownika” pod tym formularzem. Snapchat przypomni ci, że możesz zmienić nazwę użytkownika tylko raz w roku. Stuknij w „Kontynuuj”.
  5. Wpisz swoją nową nazwę użytkownika i stuknij w „Dalej„.
  6. Zostaniesz poproszony o wpisanie hasła. Zrób to i stuknij „Kontynuuj„.
  7. Snapchat wyświetli Ci ostatnie okienko z prośbą o potwierdzenie nowej nazwy użytkownika. Stuknij „Kontynuuj”. Pojawi się ostatnie wyskakujące okienko potwierdzające, że Twoja nazwa użytkownika została pomyślnie zmieniona.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak nagrywać ekran na iPhonie z dźwiękiem
Poradniki

Jak nagrywać ekran na iPhonie z dźwiękiem?

Istnieje prosty (i szybki!) sposób na wykonanie nagrania ekranu na telefonie iPhone. Dzięki funkcji nagrywania ekranu w telefonie iPhone możesz zapisywać ulubione klipy z YouTube, tworzyć poradniki dla znajomych, a nawet przechwytywać sekwencje z gier za pomocą kilku stuknięć. Wykonaj te proste kroki, aby dowiedzieć się, jak nagrywać ekran na telefonie iPhone. Jak włączyć w […]

Czytaj więcej
Animowane profilowe na dc
Poradniki

Jak ustawić animowane profilowe na Discord? – Animowy avatar na DC

Jak ustawić animowany awatar Discorda lub animowany obrazek profilowy w Discordzie? Jedną z ulubionych opcji Discorda jest możliwość ustawienia animowanego zdjęcia profilowego lub animowanego awatara. Discorda nie trzeba przedstawiać graczom. Jeśli od dawna jesteś użytkownikiem Discorda i widzisz, że inni gracze używają animowanych pfp na Discordzie, musisz się zastanawiać, jak możesz to zrobić. W tym […]

Czytaj więcej
Poradniki

Jak włączyć ciemny motyw na Tiktoku?

Jak włączyć tryb ciemny na TikTok dla Androida? Na urządzeniu z Androidem możesz włączyć tryb ciemny na TikTok, po prostu włączając ciemny motyw dla UI systemu. Aby to zrobić: Otwórz aplikację Ustawienia w swoim urządzeniu. Wybierz opcję Dostępność. W sekcji Wyświetlacz włącz opcję Ciemny motyw. Na koniec włącz opcję override/force dark mode w opcjach dla […]

Czytaj więcej