Jak zrezygnować z Netflixa? Poradnik jak anulować subskrypcje konta krok po kroku

Jak zrezygnować z netflixa poradnik

Anulowanie subskrypcji Netflix nie jest trudne, ale jest kilka szczegółów, o których powinieneś wiedzieć najpierw
Zmniejszasz swoją listę serwisów streamingowych? Nie winimy cię. Dzisiaj Jest tak wiele platform streamingowych dostępnych i niestety mamy ograniczoną liczbę godzin, aby je oglądać. Jeśli zdecydowałeś się na zrezygnowanie z subskrybcji netflixa oglądaj dalej. 
Anulowanie subskrypcji Netflix jest dość proste, ale jest kilka dodatkowych kroków, o których warto wiedzieć, aby chronić swoje dane, gdy to zrobisz. Oto jak usunąć swoje konto – naprawdę usunąć swoje konto – w serwisie Netflix na dobre.

Jak anulować subskrypcję Netflixa? Pierwszy krok

Aby anulować subskrypcję, wejdź na stronę netflix.com/cancelplan i zaloguj się za pomocą adresu e-mail i hasła, których użyłeś do założenia konta. Po zalogowaniu się będziesz mieć dwie opcje. Możesz zrezygnować z konta, ale nadal korzystać z niego do końca następnego okresu rozliczeniowego, lub możesz obniżyć plan, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy każdego miesiąca.
Następnie kliknij przycisk Rezygnuje z członkostwa
Jeśli płacisz za swoje konto Netflix za pośrednictwem innej firmy, na przykład operatora sieci komórkowej, musisz skontaktować się z tą firmą, aby zatrzymać subskrypcję Netflix. 

Zobacz też: Serwery Minecraft – czym są i jakie wybierać?

Netflix wciąż ma Twoje dane osobowe i historię oglądania

Gdy anulujesz subskrypcję, Netflix zachowa wszystkie informacje związane z Twoim kontem przez 10 miesięcy. Oznacza to, że informacje takie jak historia oglądania, profile kont i ulubione będą nadal tam znajdować się, jeśli zdecydujesz się ponownie uruchomić subskrypcję w tym czasie. 
To ma sens, że Netflix będzie przechowywał tego typu informacje, ale jeśli chcesz, aby wszystkie twoje dane osobowe zostały usunięte przed końcem okresu 10 miesięcy, będziesz musiał wykonać dodatkowy krok. 
Dokładniej mówiąc, musisz wysłać wiadomość e-mail na adres „privacy@netflix.com”, używając adresu e-mail, który jest powiązany z Twoim kontem Netflix. Netflix nie będzie akceptował zgłoszeń z innego adresu e-mail, który odwołuje się do adresu e-mail powiązanego z Twoim kontem. To musi być z tego samego adresu. 

Zobacz również:  Bajki Minecraft na modach. Buduj własny świat na zupełnie nowych zasadach

Jak zrezygnować z Netflixa jeśli dzielimy członkostwo?

Jeśli nie chcesz, aby Twoje informacje zostały wcześniej usunięte, ale dzielisz hasło do konta z kimś innym, warto zmienić hasło po anulowaniu subskrypcji. W ten sposób, ktokolwiek udostępniasz swoje konto, nie zaloguje się na Twoje konto i ponownie uruchomi miesięczną opłatę. 

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Minecraft
Rozrywka

Serwery Minecraft – czym są i jakie wybierać?

Serwery Minecraft są hostowanymi serwerami, które zapewniają platformę użytkownikom do tworzenia i grania w gry w środowisku online. Serwery pozwalają graczom na tworzenie swoich własnych światów, budowanie struktur i dzielenie się nimi z innymi. Można je również skonfigurować do przechowywania i odtwarzania poziomów, jak również umożliwić innym graczom wejście do twojego świata poprzez internet. Jest […]

Czytaj więcej
atrakcje na wyjeździe firmowym
Rozrywka

Jakie atrakcje zapewnić na wyjeździe firmowym?

Każda firma potrzebuje chwili odpoczynku i wytchnienia od rutyny, wyjazd integracyjny polepszy nie tylko samopoczucie pracowników, ale pozwoli im też zacieśnić więzi. Po udanym weekendzie zespół wraca do pracy bardziej zharmonizowany, co przekłada się na lepsze efekty! W dzisiejszym artykule przedstawimy kilka atrakcji, które dobrze się sprawdzą na wyjeździe integracyjnym. Czy wyjazdy integracyjne są potrzebne?  […]

Czytaj więcej
Ranking serwisów VOD
Rozrywka

Gdzie oglądać seriale online? Ranking serwisów VOD w Polsce

Serwisy VOD w Polsce biją rekordy popularności. I nie ma się czemu dziwić, ponieważ baza filmów i seriali jest naprawdę imponująca, a do tego stale się powiększa, oferując użytkownikom jeszcze więcej rozrywki. Chcesz poznać najpopularniejsze serwisy VOD w Polsce? Szczegóły poniżej! Netflix, najpopularniejszy serwis VOD na świecie Zaczniemy od Netflixa, który jest najpopularniejszym serwisem VOD na […]

Czytaj więcej