Jak zrezygnować z Netflixa? Poradnik jak anulować subskrypcje konta krok po kroku

Jak zrezygnować z netflixa poradnik

Anulowanie subskrypcji Netflix nie jest trudne, ale jest kilka szczegółów, o których powinieneś wiedzieć najpierw
Zmniejszasz swoją listę serwisów streamingowych? Nie winimy cię. Dzisiaj Jest tak wiele platform streamingowych dostępnych i niestety mamy ograniczoną liczbę godzin, aby je oglądać. Jeśli zdecydowałeś się na zrezygnowanie z subskrybcji netflixa oglądaj dalej. 
Anulowanie subskrypcji Netflix jest dość proste, ale jest kilka dodatkowych kroków, o których warto wiedzieć, aby chronić swoje dane, gdy to zrobisz. Oto jak usunąć swoje konto – naprawdę usunąć swoje konto – w serwisie Netflix na dobre.

Jak anulować subskrypcję Netflixa? Pierwszy krok

Aby anulować subskrypcję, wejdź na stronę netflix.com/cancelplan i zaloguj się za pomocą adresu e-mail i hasła, których użyłeś do założenia konta. Po zalogowaniu się będziesz mieć dwie opcje. Możesz zrezygnować z konta, ale nadal korzystać z niego do końca następnego okresu rozliczeniowego, lub możesz obniżyć plan, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy każdego miesiąca.
Następnie kliknij przycisk Rezygnuje z członkostwa
Jeśli płacisz za swoje konto Netflix za pośrednictwem innej firmy, na przykład operatora sieci komórkowej, musisz skontaktować się z tą firmą, aby zatrzymać subskrypcję Netflix. 

Zobacz też: Serwery Minecraft – czym są i jakie wybierać?

Netflix wciąż ma Twoje dane osobowe i historię oglądania

Gdy anulujesz subskrypcję, Netflix zachowa wszystkie informacje związane z Twoim kontem przez 10 miesięcy. Oznacza to, że informacje takie jak historia oglądania, profile kont i ulubione będą nadal tam znajdować się, jeśli zdecydujesz się ponownie uruchomić subskrypcję w tym czasie. 
To ma sens, że Netflix będzie przechowywał tego typu informacje, ale jeśli chcesz, aby wszystkie twoje dane osobowe zostały usunięte przed końcem okresu 10 miesięcy, będziesz musiał wykonać dodatkowy krok. 
Dokładniej mówiąc, musisz wysłać wiadomość e-mail na adres „privacy@netflix.com”, używając adresu e-mail, który jest powiązany z Twoim kontem Netflix. Netflix nie będzie akceptował zgłoszeń z innego adresu e-mail, który odwołuje się do adresu e-mail powiązanego z Twoim kontem. To musi być z tego samego adresu. 

Zobacz również:  Bajki Minecraft na modach. Buduj własny świat na zupełnie nowych zasadach

Jak zrezygnować z Netflixa jeśli dzielimy członkostwo?

Jeśli nie chcesz, aby Twoje informacje zostały wcześniej usunięte, ale dzielisz hasło do konta z kimś innym, warto zmienić hasło po anulowaniu subskrypcji. W ten sposób, ktokolwiek udostępniasz swoje konto, nie zaloguje się na Twoje konto i ponownie uruchomi miesięczną opłatę. 

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kody na sims 4 awans
Rozrywka

Kod na awans w The Sims 4 – kod do kariery w The Sims 4

Jak uruchomić kod na awans w The Sims 4? Włącz grę i otwórz świat, w którym znajduje się Twoja postać. Naciśnij Ctrl + Shift + C na klawiaturze, aby otworzyć okno konsoli. Wpisz testingcheats true i naciśnij Enter, aby włączyć tryb oszustw. Następnie wpisz careers.promote [nazwa kariery], gdzie [nazwa kariery] to nazwa ścieżki kariery Twojej […]

Czytaj więcej
Rozrywka

Wybór odpowiedniej maty do ćwiczeń w domu

Podczas wykonywania ćwiczeń fizycznych w domowym zaciszu, odpowiednia mata do ćwiczeń staje się kluczowym elementem. Dzięki niej zapewniasz sobie nie tylko komfort i stabilność, ale także zabezpieczasz podłoże oraz minimalizujesz ryzyko kontuzji. Istnieje szeroki wybór mat, różniących się materiałami, grubością i przeznaczeniem. Wybór odpowiedniej maty do ćwiczeń zależy od rodzaju wykonywanych ćwiczeń oraz indywidualnych preferencji. […]

Czytaj więcej
Rozrywka

Dowiedz się, jak nosić i z czym zestawiać bransoletki męskie

Męska biżuteria już dawno przestała być czymś, co budzi zdziwienie. Obecnie po różnego rodzaju ozdoby niemal równie chętnie sięgają zarówno panie, jak i panowie. Stylizacje mężczyzn doskonale uzupełnia m.in. męska bransoletka. Nie wiesz, jak ją nosić i z czym zestawiać? Wyjaśniamy w poniższym artykule! Do czego pasują męskie bransoletki? Zastanawiasz się, kiedy założyć męską bransoletkę? […]

Czytaj więcej