Jak zrezygnować z Netflixa? Poradnik jak anulować subskrypcje konta krok po kroku

Jak zrezygnować z netflixa poradnik

Anulowanie subskrypcji Netflix nie jest trudne, ale jest kilka szczegółów, o których powinieneś wiedzieć najpierw
Zmniejszasz swoją listę serwisów streamingowych? Nie winimy cię. Dzisiaj Jest tak wiele platform streamingowych dostępnych i niestety mamy ograniczoną liczbę godzin, aby je oglądać. Jeśli zdecydowałeś się na zrezygnowanie z subskrybcji netflixa oglądaj dalej. 
Anulowanie subskrypcji Netflix jest dość proste, ale jest kilka dodatkowych kroków, o których warto wiedzieć, aby chronić swoje dane, gdy to zrobisz. Oto jak usunąć swoje konto – naprawdę usunąć swoje konto – w serwisie Netflix na dobre.

Jak anulować subskrypcję Netflixa? Pierwszy krok

Aby anulować subskrypcję, wejdź na stronę netflix.com/cancelplan i zaloguj się za pomocą adresu e-mail i hasła, których użyłeś do założenia konta. Po zalogowaniu się będziesz mieć dwie opcje. Możesz zrezygnować z konta, ale nadal korzystać z niego do końca następnego okresu rozliczeniowego, lub możesz obniżyć plan, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy każdego miesiąca.
Następnie kliknij przycisk Rezygnuje z członkostwa
Jeśli płacisz za swoje konto Netflix za pośrednictwem innej firmy, na przykład operatora sieci komórkowej, musisz skontaktować się z tą firmą, aby zatrzymać subskrypcję Netflix. 

Zobacz też: Serwery Minecraft – czym są i jakie wybierać?

Netflix wciąż ma Twoje dane osobowe i historię oglądania

Gdy anulujesz subskrypcję, Netflix zachowa wszystkie informacje związane z Twoim kontem przez 10 miesięcy. Oznacza to, że informacje takie jak historia oglądania, profile kont i ulubione będą nadal tam znajdować się, jeśli zdecydujesz się ponownie uruchomić subskrypcję w tym czasie. 
To ma sens, że Netflix będzie przechowywał tego typu informacje, ale jeśli chcesz, aby wszystkie twoje dane osobowe zostały usunięte przed końcem okresu 10 miesięcy, będziesz musiał wykonać dodatkowy krok. 
Dokładniej mówiąc, musisz wysłać wiadomość e-mail na adres „privacy@netflix.com”, używając adresu e-mail, który jest powiązany z Twoim kontem Netflix. Netflix nie będzie akceptował zgłoszeń z innego adresu e-mail, który odwołuje się do adresu e-mail powiązanego z Twoim kontem. To musi być z tego samego adresu. 

Zobacz również:  Top 8 - najlepsze seriale o zombie

Jak zrezygnować z Netflixa jeśli dzielimy członkostwo?

Jeśli nie chcesz, aby Twoje informacje zostały wcześniej usunięte, ale dzielisz hasło do konta z kimś innym, warto zmienić hasło po anulowaniu subskrypcji. W ten sposób, ktokolwiek udostępniasz swoje konto, nie zaloguje się na Twoje konto i ponownie uruchomi miesięczną opłatę. 

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Minecraft tlauncher
Rozrywka

Minecraft tlauncher – co to jest? Do czego służy?

Minecraft tlauncher – co to jest? TLauncher to niestandardowy launcher do gry Minecraft, który umożliwia graczom pobranie i zainstalowanie gry bezpośrednio z oficjalnej strony Mojang. Dzięki TLauncher, użytkownicy mogą również łatwo zarządzać różnymi wersjami gry, instalować mody, skórki, a także zapisywać i ładować różne profile gry. Należy jednak zaznaczyć, że korzystanie z TLauncher nie jest […]

Czytaj więcej
Rozrywka

Klocki LEGO® dla dorosłych – sposób na kreatywne spędzenie czasu

Czy zestawy klocków LEGO® są tylko dla dzieci? Okazuje się, że niekoniecznie, bo przecież dobra zabawa należy się każdemu. Zestawy LEGO® to nie tylko słynne klocki dla młodszych i starszych dzieci, ale i imponujące zestawy dla dorosłych. Poznaj te niezwykłe zestawy LEGO® i spędzaj czas kreatywnie. Wieża Eiffla w Twoim domu Miłośnicy podróży będą zachwyceni […]

Czytaj więcej
akcesoria do rowerow turystycznych
Ogólne Rozrywka

Jakie akcesoria turystyczne do roweru warto mieć podczas wyprawy?

Planujesz dłuższą wycieczkę rowerową i zastanawiasz się, jakie akcesoria turystyczne do roweru będą niezbędne? W tym artykule przedstawiamy listę praktycznych i funkcjonalnych gadżetów, które zapewnią Ci bezpieczeństwo oraz ułatwią podróżowanie na dwóch kółkach. Bagażnik i sakwy rowerowe Podczas długich wypraw, niezbędne będzie przechowywanie rzeczy osobistych oraz prowiantu. Bagażnik rowerowy to podstawa, która pozwoli Ci zamocować […]

Czytaj więcej