Serwery Minecraft – czym są i jakie wybierać?

Minecraft

Serwery Minecraft są hostowanymi serwerami, które zapewniają platformę użytkownikom do tworzenia i grania w gry w środowisku online. Serwery pozwalają graczom na tworzenie swoich własnych światów, budowanie struktur i dzielenie się nimi z innymi. Można je również skonfigurować do przechowywania i odtwarzania poziomów, jak również umożliwić innym graczom wejście do twojego świata poprzez internet. Jest to doskonała opcja dla osób, które lubią spędzać czas z  przyjaciółmi podczas gry w Minecraft.

Minecraft – co to za gra?

To sandboksowa gra wideo z otwartym światem, stworzona przez firmę Mojang i wydana w 2011 roku. Użytkownicy mają dostęp do ogromnej planszy składającej się z bloków – które można ustawiać, usuwać lub przesuwać – po to, by tworzyć i modyfikować swoje otoczenie. Gra jest nieskończona, co oznacza, że istnieją nieskończone możliwości jej rozgrywki. Gra oferuje również kilka trybów gry: survival (gracze muszą poszukiwać surowców i walczyć z potwornymi mobami), kreatywny tryb gry (gracze mają dostęp do wszystkich bloków i itemów w sposób nieograniczony, jest to tryb skierowany do ludzi, którzy lubią budować czy też tworzyć niesamowite rzeczy) – oczywiście to nie wszystkie. Koniecznie odkryj sam.

arena pvp - serwer minecraft survival

Serwery Minecraft Survival

Tryb Survival daje graczom możliwość czerpania przyjemności z dłuższej rozgrywki i przygód. W tym trybie musisz szukać surowców, konstruować budynki i bronić się przed niebezpiecznymi mobami. Możesz również tworzyć własne poziomy trudności poprzez ustawianie parametrów gry, takich jak liczbę potworów lub ilość dostępnych surowców. Gra oferuje też mnóstwo dodatkowych elementów do odblokowania, w tym unikalne skrzynki z nagrodami. W ten sposób twoja gra nigdy się nie znudzi! Tryb Survival daje graczom wiele możliwości zwłaszcza gdy dołączysz na serwer do gry wieloosobowej (multiplayer). Taki serwer znajdziesz na stronie www.lakemc.pl, lecz by wejść na serwer należy użyć IP: mc.lakemc.pl. Zazwyczaj po wejściu na taki serwer, zwykle dla Graczy dostępna jest prosta rejestracja by mogli założyć swoje konto wraz z hasłem, by niechciane osoby nie mogli z niego korzystać pod nieobecność właściciela konta. Wersja Minecraft’a zawsze na serwerach LakeMc jest najnowsza. Co jakiś czas wykonywany jest reset świata po to, by przygotować go na nową edycję, z nowościami, odświeżoną mapą czy wieloma innymi rzeczami. Zwykle taka jedna edycja trwa od 3 miesięcy, a nawet roku. Nowa Edycja Survival już wkrótce!

Serwery Minecraft Survival dają graczom szansę na doświadczenie autentycznego trybu gry. Gracze muszą zbierać bloki i materiały, budować twierdze, farmić zasoby i walczyć z wrogami. Możesz również spotkać przyjacielskie postacie lub innych graczy, aby stworzyć wspólny projekt. Twoje doznania nigdy się nie skończą!

Tryb Survival pozwala Ci czerpać garściami radość z gry Minecraft i odkrywać nowe sposoby na rozbudowanie własnego imperium. Możesz korzystać ze specjalnych modyfikacji, aby poprawić swoje wrażenia z gry lub ulepszać istniejące. Każda dobra lista serwerów Minecraft posiada szeroki wybór tego typu trybu ale także innych.

Serwery Minecraft Skyblock

Tego typu tryby oferują wszystko, czego potrzeba do stworzenia niesamowitego świata Minecraft. Zabawa nigdy się nie skończy! Możesz tworzyć i rozwijać swoje imperium, eksplorować światy stworzone przez innych graczy lub tworzyć zupełnie nowe środowiska. Gra rozpoczyna się od wybrania lewitującej wyspy, którą sam od początku rozwijasz, poprzez liczne farmy, a także stopniowo poszerzasz jej granice.

Jeśli szukasz prawdziwego wyzwania, możesz udać się na serwer Minecraft Skyblock (wersja 1.19 x) i spróbować podbicia tego unikalnego świata. Baw się dobrze budując swoje imponujące mocarstwo z różnorodnymi modyfikacjami, które mogą Ci dostarczać godzin cudownej rozrywki!

Lista Serwerów Minecraft

Odpowiednia lista oferuje szeroki wybór serwerów oferujące różne tryby rozgrywki. Możesz przeszukać listę, aby znaleźć odpowiednie dla Ciebie poziomy trudności oraz inne cechy, takie jak tryby lub tworzenie własnych gier. Dzięki Listom Serwerów Minecraft masz dostęp do setek serwerów, a to oznacza, że nigdy nie będziesz się nudzić!

LakeMc.pl – Najlepsze Serwery Minecraft w Polsce!

IP Serwera: mc.lakemc.pl lub lakemc.pl

Tryby: Survival + Działki, Skyblock

Wersja: Zawsze najnowsza (+1.19 x) Premium oraz Non Premium

Discord: dc.lakemc.pl

Strona WWW: lakemc.pl

Social Media znajdują się na stronie www.lakemc.pl.

Darmowy VIP na Start pod komendą /freevip. To nie wszystko. Ten serwer minecraft oferuje również nowym graczom /kit start, a także ciekawe eventy czy też różne gry na czacie. Odpowiedni wydajny hosting minecraft pozwala na płynną grę bez jakichkolwiek lagów (ścinek). Dołącz na najlepszy serwer w Polsce i graj bez ograniczeń.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogólne Rozrywka

Jak zorganizować wieczór panieński? 

Organizacja wieczoru panieńskiego to jedno z najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed druhną. Wieczór ten powinien być niezapomniany i pełen zabawy, a jednocześnie odpowiadać gustom i preferencjom przyszłej panny młodej. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w przygotowaniach. Zaczynając od początku: wybór miejsca na wieczór panieński Wybór miejsca, gdzie odbędzie sie wieczór panieński to pierwszy i […]

Czytaj więcej
Jak zrezygnować z netflixa poradnik
Rozrywka

Jak zrezygnować z Netflixa? Poradnik jak anulować subskrypcje konta krok po kroku

Anulowanie subskrypcji Netflix nie jest trudne, ale jest kilka szczegółów, o których powinieneś wiedzieć najpierwZmniejszasz swoją listę serwisów streamingowych? Nie winimy cię. Dzisiaj Jest tak wiele platform streamingowych dostępnych i niestety mamy ograniczoną liczbę godzin, aby je oglądać. Jeśli zdecydowałeś się na zrezygnowanie z subskrybcji netflixa oglądaj dalej. Anulowanie subskrypcji Netflix jest dość proste, ale jest […]

Czytaj więcej
atrakcje na wyjeździe firmowym
Rozrywka

Jakie atrakcje zapewnić na wyjeździe firmowym?

Każda firma potrzebuje chwili odpoczynku i wytchnienia od rutyny, wyjazd integracyjny polepszy nie tylko samopoczucie pracowników, ale pozwoli im też zacieśnić więzi. Po udanym weekendzie zespół wraca do pracy bardziej zharmonizowany, co przekłada się na lepsze efekty! W dzisiejszym artykule przedstawimy kilka atrakcji, które dobrze się sprawdzą na wyjeździe integracyjnym. Czy wyjazdy integracyjne są potrzebne?  […]

Czytaj więcej