Karty Pokemon GO – chcesz mieć je w swoim zbiorze? Dowiedz się, gdzie je kupić!

Karty do pokemon GO

Każde rozszerzenie Pokemon TCG, czyli najpopularniejszej karcianki na świecie, wywołuje ogromną ekscytację wśród kolekcjonerów i graczy. Nic więc dziwnego w tym, że premiera dodatku, która miała miejsce w lipcu 2022 roku, spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. Karty Pokemon GO to wyjątkowa część serii – pokochali ją też wielbiciele gry mobilnej. Dlaczego warto je mieć w kolekcji? W poniższym artykule podpowiemy Ci, gdzie je znajdziesz.

W czym tkwi fenomen kart Pokemon GO?

Karty Pokemon GO to rozszerzenie inspirowane uwielbianą od lat aplikacją mobilną. Każdy egzemplarz to wierne, wręcz fotorealistyczne odwzorowanie grafik z gry. Fani mogą liczyć na dopracowane i unikalne scenariusze rozgrywek. Zachwyt bez wątpienia wzbudzają ilustracje, które znane są użytkownikom aplikacji – znajdziesz tu takich bohaterów, jak np. Spark i Blanche. Na kartach Trenerów pojawiły się kultowe obiekty – wśród nich pojawia się m.in. PokeStop.

Karty Pokemon GO to propozycja zarówno dla kolekcjonerów, jak i dla graczy. Niezależnie od tego, która opcja jest Ci bliższa, egzemplarze z tego rozszerzenia powinny znaleźć się w Twoim zbiorze!

Jakie elementy oferuje dodatek Pokemon GO?

Karty Pokemon GO udostępniono w wielu imponujących zestawach. Możesz kupić je w następujących kombinacjach:

  • Pokemon GO Elite Trainer Box,
  • V Battle Deck Pokemon GO,
  • kolekcja Premium Pokemon GO z Radiant Eevee,
  • kolekcje specjalne z kartami promocyjnymi,
  • puszki Pokemon GO,
  • puszka Poke Ball,
  • mini puszki z Eevee, Pikachu, Snorlaxem i innymi bohaterami aplikacji mobilnej.

Dodatek Pokemon Go zyskuje uznanie wśród początkujących i doświadczonych wielbicieli japońskiego anime. W sklepach, takich jak np. https://sklep.vr-tcg.com/Karty-Pokemon-TCG-Pokemon-GO, dostępne są zestawy, w których karty są dobierane losowo. Każdy jednak może trafić na jeden rzadki okaz i jeden foliowany. Niektóre z nich zawierają kod promocyjny, który pozwoli na uzyskanie boostera w rozgrywce Pokemon TCG online!

Gdzie kupić karty Pokemon GO?

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym kolekcjonerem, czy zaawansowanym graczem, zwróć szczególną uwagę na to, gdzie zaopatrujesz się w karty Pokemon TCG. Unikaj kupowania edycji podstawowych i ich rozszerzeń na aukcjach internetowych i od osób poznanych online. Niestety w takich miejscach najłatwiej trafić na podróbki, które nie mają żadnej wartości. Zaufaj więc profesjonalnym sklepom, takim jak e-sklep VR-TCG – znajdziesz w nim oryginalne egzemplarze, które z powodzeniem możesz wykorzystać podczas pojedynków. W Twojej kolekcji nie może ich zabraknąć!

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wieczór kawalerski impreza
Rozrywka

Szukasz niezapomnianego prezentu na wieczór kawalerski?

Wieczór kawalerski powinien być niezapomnianym przeżyciem dla pana młodego i odskocznią przed stabilizacją. Pokaz doświadczonej striptizerki sprawi że pan młody już nigdy nie zapomni tego wieczoru! Sprawdź jakie usługi może wykonać striptizerka . Pokaz striptizerki Trójmiasto – co powinieneś wiedzieć Profesjonalna tancerka nie tylko zapewni ci niesamowite doznania wizualne ale też sprawi że nie będziesz […]

Czytaj więcej
Zimowe stylizacje dla dziewczynki
Rozrywka

Zimowe stylizacje dla dziewczynki

Zimowe ubrania dla dzieci muszą być nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim funkcjonalne. Tworzenie odpowiednich stylizacji jest jednak często pretekstem do wspólnej zabawy rodziców i dzieci. Ze względu na to, że temperatura w zimie często powoduje konieczność ubierania kilku warstw ubrań, dobieranie odpowiednich elementów może być niekończącą się rozrywką. W jaki sposób stworzyć atrakcyjne, […]

Czytaj więcej
leasing samochodu
Rozrywka

Szkoda całkowita w leasingu konsumenckim. Czym jest i jakie rodzi skutki?

Chociaż leasing konsumencki nie jest tak popularny, jak leasing dla firm, cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Decydując się na taką formę finansowania, warto wziąć pod uwagę nie tylko koszty, ale również sytuacje nieprzewidziane, np. szkodę całkowitą. Sprawdź, co wtedy dzieje się z umową leasingową. Trudno jest przewidzieć niektóre zdarzenia losowe, ale warto je mieć na uwadze […]

Czytaj więcej