Karty Pokemon GO – chcesz mieć je w swoim zbiorze? Dowiedz się, gdzie je kupić!

Karty do pokemon GO

Każde rozszerzenie Pokemon TCG, czyli najpopularniejszej karcianki na świecie, wywołuje ogromną ekscytację wśród kolekcjonerów i graczy. Nic więc dziwnego w tym, że premiera dodatku, która miała miejsce w lipcu 2022 roku, spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. Karty Pokemon GO to wyjątkowa część serii – pokochali ją też wielbiciele gry mobilnej. Dlaczego warto je mieć w kolekcji? W poniższym artykule podpowiemy Ci, gdzie je znajdziesz.

W czym tkwi fenomen kart Pokemon GO?

Karty Pokemon GO to rozszerzenie inspirowane uwielbianą od lat aplikacją mobilną. Każdy egzemplarz to wierne, wręcz fotorealistyczne odwzorowanie grafik z gry. Fani mogą liczyć na dopracowane i unikalne scenariusze rozgrywek. Zachwyt bez wątpienia wzbudzają ilustracje, które znane są użytkownikom aplikacji – znajdziesz tu takich bohaterów, jak np. Spark i Blanche. Na kartach Trenerów pojawiły się kultowe obiekty – wśród nich pojawia się m.in. PokeStop.

Karty Pokemon GO to propozycja zarówno dla kolekcjonerów, jak i dla graczy. Niezależnie od tego, która opcja jest Ci bliższa, egzemplarze z tego rozszerzenia powinny znaleźć się w Twoim zbiorze!

Jakie elementy oferuje dodatek Pokemon GO?

Karty Pokemon GO udostępniono w wielu imponujących zestawach. Możesz kupić je w następujących kombinacjach:

  • Pokemon GO Elite Trainer Box,
  • V Battle Deck Pokemon GO,
  • kolekcja Premium Pokemon GO z Radiant Eevee,
  • kolekcje specjalne z kartami promocyjnymi,
  • puszki Pokemon GO,
  • puszka Poke Ball,
  • mini puszki z Eevee, Pikachu, Snorlaxem i innymi bohaterami aplikacji mobilnej.

Dodatek Pokemon Go zyskuje uznanie wśród początkujących i doświadczonych wielbicieli japońskiego anime. W sklepach, takich jak np. https://sklep.vr-tcg.com/Karty-Pokemon-TCG-Pokemon-GO, dostępne są zestawy, w których karty są dobierane losowo. Każdy jednak może trafić na jeden rzadki okaz i jeden foliowany. Niektóre z nich zawierają kod promocyjny, który pozwoli na uzyskanie boostera w rozgrywce Pokemon TCG online!

Zobacz również:  Kody do Subnautica

Zobacz też: Czym różni się degustacja whisky od degustacji innych alkoholi? 

Gdzie kupić karty Pokemon GO?

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym kolekcjonerem, czy zaawansowanym graczem, zwróć szczególną uwagę na to, gdzie zaopatrujesz się w karty Pokemon TCG. Unikaj kupowania edycji podstawowych i ich rozszerzeń na aukcjach internetowych i od osób poznanych online. Niestety w takich miejscach najłatwiej trafić na podróbki, które nie mają żadnej wartości. Zaufaj więc profesjonalnym sklepom, takim jak e-sklep VR-TCG – znajdziesz w nim oryginalne egzemplarze, które z powodzeniem możesz wykorzystać podczas pojedynków. W Twojej kolekcji nie może ich zabraknąć!

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Serwery minecraft
Rozrywka

Serwery Minecraft – najpopularniejsze tryby

Minecraft to jedna z najpopularniejszych gier na świecie, która cieszy się ogromną popularnością od wielu lat. Gra oferuje wiele różnych trybów rozgrywki, które zapewniają różnorodność i niekończącą się zabawę. Jednym z najważniejszych elementów w grze są serwery Minecraft, na których gracze mogą grać ze sobą i wchodzić w interakcję z innymi graczami z całego świata. […]

Czytaj więcej
co to znaczy bruh
Rozrywka

Co to znaczy bruh?

Odwieczne pytanie: Co oznacza Bruh? Jeśli kiedykolwiek przewijałeś się przez media społecznościowe lub słyszałeś rozmowę w grupie przyjaciół, istnieje szansa, że słyszałeś ten slangowy termin, który był rzucany dookoła. Ale co to znaczy? Bruh to nieformalny sposób na powiedzenie „brat”. Jest to wyraz szacunku, który jest zwykle używany wśród męskich przyjaciół, a także używany do […]

Czytaj więcej
Rozrywka

Ile jest pokemonów?

Przebyliśmy długą drogę od pierwotnej liczby 151 Pokémonów przedstawionych w Pokémon Red i Blue. Ciągłe rozszerzanie uniwersum Pokémon i „odkrywanie” kolejnych miejsc, w których żyją Pokémon, oznacza, że całkowita liczba Pokémonów stale rośnie. Całkowita liczba wzrosła ponad pięciokrotnie dzięki ostatnim tytułom, takim jak Pokémon Legends Arceus i Pokémon Scarlet and Violet, które wprowadziły zarówno nowe […]

Czytaj więcej