Jak zrobić beton w Minecraft używając proszku betonowego i wody?

jak zrobic cement minecraft

Proces tworzenia betonu rozpoczyna się od pozyskania barwnika poprzez kraterowanie, wytapianie lub handel. Następnie można go połączyć z blokami żwiru i piasku w Minecraft.

Spośród wszystkich innych materiałów, beton jest jednym z najważniejszych materiałów budowlanych w Minecraft. Jest trwały, można mu nadać dowolny kolor i dodaje świetny wygląd każdej strukturze tworzonej w grze. Zanim gracz przejdzie do procesu craftingu, powinien zdecydować o kolorze i zdobyć potrzebny barwnik. Beton może być wykonany w różnych kolorach, takich jak cyjan, żółty, szary, biały, czarny i różowy. Czytaj dalej artykuł w Popfiction, aby uzyskać więcej informacji na temat betonu Minecraft i jak zrobić beton w Minecraft. W naszym serwisie poruszaliśmy również inne tematy Minecraftowe takie jak: jak zrobić stojak na zbroję lub Minecraft zły omen.

Jak zrobić cement w Minecraft?

Proces tworzenia betonu rozpoczyna się od pozyskania barwnika poprzez kraterowanie, wytapianie lub handel. Kolejnym składnikiem wymaganym do wykonania betonu w Minecraft jest Concrete Powder. Aby stworzyć Concrete Powder, otwórz stół craftingu i połącz 4 x bloki żwiru, 4 x bloki piasku i 1 x barwnik. Połączenie elementów stworzyłoby element o nazwie proszek betonowy. Aby wyprodukować beton z proszku, gracz potrzebuje wody.

Może to być zarówno woda płynąca, jak i wiadro z wodą. Aby zamienić proszek betonowy w beton, trzymaj proszek betonowy tuż przy źródle płynącej wody lub włóż go do wiadra. Jak to się dzieje w prawdziwym świecie, proszek betonowy będzie wchłaniać wodę i utwardzać do betonu. Gdy proszek zamieni się w solidny kawałek betonu, wydobywaj go kilofem, w przeciwnym razie może on wkrótce zniknąć.

Przeczytaj również: Jak znaleźć jungle w Minecraft?

Kroki, aby zrobić beton w Minecraft

  • Przejdź do menu craftingu w Minecraft
  • Wybierz barwnik i umieść go w inwentarzu
  • Otwórz ponownie siatkę craftingu
  • Umieść 1 x barwnik, 4 x bloki żwiru i 4 x bloki piasku
  • Kombinacja spowoduje beton w proszku
  • Przenieś proszek do ekwipunku
  • Połóż betonowy proszek na ziemi
  • Teraz wylej wodę na blok za pomocą wiadra
  • Betonowy blok z proszku zamieni się w betonowy blok

Jeśli ktoś chce zrobić beton w szybszym tempie, może ułożyć wiele bloków proszku betonowego razem i umieścić źródło wody obok bloków. Wszystkie bloki będą wchłaniać wodę i zamieniać się w betonowe bloki o pożądanym kolorze. Pamiętaj, że kolor betonu zależy od koloru barwnika wybranego w czasie tworzenia proszku betonowego. W ten sposób tworzysz beton Minecraft.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotel dla gracza
Poradniki

Na co zwrócić uwagę przy zakupie fotela dla gracza?

Myśląc o fotelu gamingowym, pierwszym co przychodzi do głowy jest wygoda, natomiast drugi w kolejności jest wygląd. Ważnym aspektem jest to, aby podobał się wizualnie, jednak istnieje więcej elementów, na które trzeba zwrócić uwagę. Czytaj dalej! Najważniejsze parametry fotela gamingowego Najważniejszym parametrem jest wysokość oparcia i siedziska, istotne jest to, aby dostosować fotel do wzrostu […]

Czytaj więcej
paint w cs go
Poradniki

Celownik kropka w CS GO – komendy na celownik

Wartość celownika w CS:GO jest bardzo duża, ponieważ od niego może zależeć wynik gry. Niektórym może być wygodnie grać ze zwykłą lunetą, a inni wręcz przeciwnie – muszą wybierać różne opcje lunety indywidualnie dla siebie. Jedną z tych opcji jest celownik punktowy. Rzadko widywany jest jako celownik profesjonalnych graczy, ale zarza się. Celownik punktowy pozwala […]

Czytaj więcej
Jak bezpiecznie korzystać z publicznych sieci Wi-Fi
Poradniki

Jak bezpiecznie korzystać z publicznych sieci Wi-Fi

Hotspoty Wi-Fi w kawiarniach, bibliotekach, na lotniskach, w hotelach, na uczelniach i w innych miejscach publicznych są wygodne, ale często nie są bezpieczne. Jeśli połączysz się z siecią Wi-Fi i wyślesz informacje za pośrednictwem stron internetowych lub aplikacji mobilnych, ktoś inny może być w stanie je zobaczyć. Oto kilka sposobów na bezpieczne korzystanie z publicznego […]

Czytaj więcej