Jak założyć konto na Tinderze bez numeru telefonu

Konto na tinderze bez numeru telefonu

Tinder z ponad 4 milionami użytkowników, jest jedną z najsłynniejszych aplikacji randkowych na świecie i wydaje się, że w najbliższych latach liczba ta będzie rosnąć, biorąc pod uwagę popularność w różnych krajach. Jeśli masz już konto na Tinderze lub właśnie je zakładasz, na pewno natknąłeś się na opcję, która prosi Cię o podanie numeru telefonu w celu weryfikacji.

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego ludzie chcieliby korzystać z tej aplikacji randkowej bez rejestrowania swojego numeru telefonu. Cóż, może istnieć wiele uzasadnionych powodów, dla których możesz chcieć utworzyć Tindera bez swojego numeru telefonu. Być może nie chcesz, aby ta aplikacja do randkowania zbierała Twoje dane osobowe.

Poza tym nie każdemu podoba się pomysł ujawnienia swojego numeru telefonu w aplikacji randkowej, gdzie wiele osób może go zobaczyć i zapisać na swoich urządzeniach. Ponadto nie zdecydowałeś jeszcze, z kim chciałbyś się związać, a do tego czasu nie chcesz, aby obcy ludzie mogli zobaczyć Twój numer telefonu.

Istnieje prawdopodobieństwo, że Twoje dane mogą wyciec do nieznanych osób, ponieważ nasze numery telefonów są powiązane z kontami bankowymi.

Pytanie brzmi: „Czy jest jakiś sposób, by korzystać z Tindera bez numeru telefonu?” lub „Jak obejść weryfikację numeru telefonu w Tinderze?

Polecamy zaopatrzyć się w Tinderofone, ponieważ gwarantuje on ominięcie weryfikacji SMS-owej Tindera.

Tutaj znajdziesz kompletny przewodnik, jak założyć konto na Tinderze bez numeru telefonu.

Zobacz też: Kod błędu 910

Jak założyć konto na Tinderze bez numeru telefonu

Niestety, nie możesz założyć konta na Tinderze bez numeru telefonu. Ostatnio Tinder zmienił swoją politykę i wprowadził obowiązek używania numeru telefonu przez wszystkich użytkowników. Możesz jednak skorzystać z darmowego wirtualnego numeru telefonu, aby otrzymywać SMS-y weryfikacyjne bez telefonu i łatwo założyć konto na Tinderze.

1. Załóż konto na Tinderze, korzystając z darmowego wirtualnego numeru telefonu

Po pierwsze, można zarejestrować się na Tinder albo przez Facebook, Google, lub numer telefonu. Możesz zarejestrować konto na Tinderze za pomocą swojego konta na Facebooku lub Google i to byłby najprostszy sposób, aby uniknąć ujawnienia swojego numeru.

Jednak platforma wprowadziła obowiązek używania numeru telefonu przez wszystkich użytkowników podczas rejestracji w aplikacji. Pozostaje więc tylko jedna opcja – rejestracja konta za pomocą darmowego wirtualnego numeru telefonu online lub swojego numeru zastępczego.

Możesz skorzystać z darmowego numeru telefonu Tinderofone, aby założyć konto w Tinderze i przejść weryfikację. Dzięki temu będziesz mógł zarejestrować konto na platformie bez konieczności podawania swoich danych osobowych.

Jeśli już zarejestrowałeś się, podając swój prawdziwy numer telefonu, niewiele możesz zrobić, aby go usunąć. Głównym powodem, dla którego Tinder potrzebuje Twojego numeru telefonu, jest weryfikacja Twojego konta.

Aplikacja wykorzystuje te informacje do uwierzytelniania dwuskładnikowego. Otrzymujesz natychmiastowe powiadomienie z aplikacji, gdy ktoś próbuje użyć Twoich danych do zalogowania się na Twoje konto w Tinderze. Otrzymujesz też kod weryfikacyjny, który musisz wprowadzić, logując się do Tindera.

Zobacz też: Zmiana waluty na steam

2. Poproś przyjaciela

Być może masz znajomego, który nie ma nic przeciwko udostępnieniu swojego numeru na Tinderze. Jeśli masz znajomego, który nie jest jeszcze na Tinderze lub nie planuje założyć konta na tej platformie, poproś go o udostępnienie swojego numeru telefonu.

Możesz też kupić telefon na kartę i używać go do rejestracji konta na Tinderze i innych aplikacjach społecznościowych.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotel dla gracza
Poradniki

Na co zwrócić uwagę przy zakupie fotela dla gracza?

Myśląc o fotelu gamingowym, pierwszym co przychodzi do głowy jest wygoda, natomiast drugi w kolejności jest wygląd. Ważnym aspektem jest to, aby podobał się wizualnie, jednak istnieje więcej elementów, na które trzeba zwrócić uwagę. Czytaj dalej! Najważniejsze parametry fotela gamingowego Najważniejszym parametrem jest wysokość oparcia i siedziska, istotne jest to, aby dostosować fotel do wzrostu […]

Czytaj więcej
paint w cs go
Poradniki

Celownik kropka w CS GO – komendy na celownik

Wartość celownika w CS:GO jest bardzo duża, ponieważ od niego może zależeć wynik gry. Niektórym może być wygodnie grać ze zwykłą lunetą, a inni wręcz przeciwnie – muszą wybierać różne opcje lunety indywidualnie dla siebie. Jedną z tych opcji jest celownik punktowy. Rzadko widywany jest jako celownik profesjonalnych graczy, ale zarza się. Celownik punktowy pozwala […]

Czytaj więcej
Jak bezpiecznie korzystać z publicznych sieci Wi-Fi
Poradniki

Jak bezpiecznie korzystać z publicznych sieci Wi-Fi

Hotspoty Wi-Fi w kawiarniach, bibliotekach, na lotniskach, w hotelach, na uczelniach i w innych miejscach publicznych są wygodne, ale często nie są bezpieczne. Jeśli połączysz się z siecią Wi-Fi i wyślesz informacje za pośrednictwem stron internetowych lub aplikacji mobilnych, ktoś inny może być w stanie je zobaczyć. Oto kilka sposobów na bezpieczne korzystanie z publicznego […]

Czytaj więcej