Bind na skakanie na scrollu do CS GO

Bind na skakanie na scrollu

Na naszej stronie znajduje się wiele poradników do CS GO np. komenda na 1000 hp lub aimbot w CS GO. W tym poradniku dowiesz się jak ustawić bind na skakanie na scrollu w CS GO! Bez wahania można stwierdzić, że jest to bardzo przydatny bind np. do bunnyhopa, który znacząco upraszcza i poprawia grywalność w meczach.

Bind na skakanie na scrollu w CS:GO

Większość graczy na scenie esportowej Counter Strike Global Offensive korzysta z tego rozwiązania, Ustawienie skoku na innym przycisku, niż spacja o wiele upraszcza rozgrywkę. Zbindowany klawisz umożliwia docieranie do najbardziej niedostępnych miejsc na mapie, na które w standardowy sposób nie wejdziemy.

Jak zbindować skok na scrolla?

Standardowo bindowanie nowych ustawień rozpoczynamy od odpalenia konsoli. Wpisujemy następująće komendy

  • bind „MWHEELUP” „+jump”
  • bind „MWHEELDOWN” „+jump”

Pierwszy bind odnosi się do skrolowania w górę, natomiast kolejny do skrolowania w dół. Należy pamiętać, aby zapisać komendy do swojego configu.

Przeczytaj również inne poradniki na naszej stronie, dowiedz się czy gra pójdzie na Twoim PC! Daj znać czy udało Ci się ustawić bind na skok!

Podsumowanie – skok na scrollu cs go

W artykule przedstawiliśmy jak wygląda komenda na skok na scrollu lub inaczej mówiąc bind na skok na scrollu. Jest to rozwiązanie z którego korzystają wszyscy pro gracze, pozwala również pokazać „skilla” podczas gry ze znajomymi!

FAQ:

Czy bind na skok na scrollu jest legalny i nie spowoduje VAC BANA?

Jest to w pełni legalne rozwiązanie, które umożliwia sama gra bez użycia innych programów. Nie wygeneruje VAC BANA.

Komenda na skakanie pod scrollem – po co?

Znacząco ułatwia rozgrywkę na wysokim poziomie, jest to również dodatkowa atrakcja podczas gry!

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak znaleźć jungle w minecraft
Poradniki Rozrywka

Jak znaleźć jungle w Minecraft?

Ilość zawartości oferowanej przez grę taką jak Minecraft jest imponująca. W każdej chwili można przenieść się z obszaru, na którym rośnie kilka drzew, na inną pustynię. Z drugiej strony, biomy oferowane przez grę Mojang są szczególnie zróżnicowane, a każdy z nich może potencjalnie zapewnić kilka „niespodzianek”, które nie są bez znaczenia. Ostatnio zrozumiałeś, jak ważna […]

Czytaj więcej
stojak na zbroje
Poradniki

Stojak na zbroję Minecraft – jak zrobić?

Jedną z rzeczy, którą gracze Minecrafta uwielbiają robić jest pokazywanie swoich kreacji i kolekcji. Niektórzy, jak ja, tworzą unikalne domy Minecrafta, aby to zrobić, podczas gdy inni ozdabiają je najlepszymi skórkami Minecrafta, aby się wyróżnić. Ale co by było, gdybyś mógł stworzyć klona samego siebie, aby zaprezentować się w grze. Tak, jeśli wiesz, jak zrobić […]

Czytaj więcej
shakowane konto whatsapp
Poradniki technologia

Wskazówki dotyczące aplikacji WhatsApp: Jak odzyskać skradzione lub zhakowane konto WhatsApp

Porady WhatsApp: Czy Twoje konto WhatsApp zostało skradzione lub zhakowane? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu odzyskasz swoje konto. Nie ma wątpliwości, że WhatsApp jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do przesyłania wiadomości na świecie. Ta należąca do Facebooka platforma ma ponad 2 miliardy użytkowników na całym świecie i oferuje szyfrowane rozmowy typu end-to-end. Jednak ze […]

Czytaj więcej