Bind na skakanie na scrollu do CS GO

Bind na skakanie na scrollu

Na naszej stronie znajduje się wiele poradników do CS GO np. komenda na 1000 hp lub aimbot w CS GO. W tym poradniku dowiesz się jak ustawić bind na skakanie na scrollu w CS GO! Bez wahania można stwierdzić, że jest to bardzo przydatny bind np. do bunnyhopa, który znacząco upraszcza i poprawia grywalność w meczach.

Bind na skakanie na scrollu w CS:GO

Większość graczy na scenie esportowej Counter Strike Global Offensive korzysta z tego rozwiązania, Ustawienie skoku na innym przycisku, niż spacja o wiele upraszcza rozgrywkę. Zbindowany klawisz umożliwia docieranie do najbardziej niedostępnych miejsc na mapie, na które w standardowy sposób nie wejdziemy.

Jak zbindować skok na scrolla?

Standardowo bindowanie nowych ustawień rozpoczynamy od odpalenia konsoli. Wpisujemy następująće komendy

  • bind „MWHEELUP” „+jump”
  • bind „MWHEELDOWN” „+jump”

Pierwszy bind odnosi się do skrolowania w górę, natomiast kolejny do skrolowania w dół. Należy pamiętać, aby zapisać komendy do swojego configu.

Przeczytaj również inne poradniki na naszej stronie, dowiedz się czy gra pójdzie na Twoim PC! Daj znać czy udało Ci się ustawić bind na skok!

Podsumowanie – skok na scrollu cs go

W artykule przedstawiliśmy jak wygląda komenda na skok na scrollu lub inaczej mówiąc bind na skok na scrollu. Jest to rozwiązanie z którego korzystają wszyscy pro gracze, pozwala również pokazać „skilla” podczas gry ze znajomymi!

FAQ:

Czy bind na skok na scrollu jest legalny i nie spowoduje VAC BANA?

Jest to w pełni legalne rozwiązanie, które umożliwia sama gra bez użycia innych programów. Nie wygeneruje VAC BANA.

Komenda na skakanie pod scrollem – po co?

Komenda na skakanie na scrollu znacząco ułatwia rozgrywkę na wysokim poziomie, jest to również dodatkowa atrakcja podczas gry!

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotel dla gracza
Poradniki

Na co zwrócić uwagę przy zakupie fotela dla gracza?

Myśląc o fotelu gamingowym, pierwszym co przychodzi do głowy jest wygoda, natomiast drugi w kolejności jest wygląd. Ważnym aspektem jest to, aby podobał się wizualnie, jednak istnieje więcej elementów, na które trzeba zwrócić uwagę. Czytaj dalej! Najważniejsze parametry fotela gamingowego Najważniejszym parametrem jest wysokość oparcia i siedziska, istotne jest to, aby dostosować fotel do wzrostu […]

Czytaj więcej
paint w cs go
Poradniki

Celownik kropka w CS GO – komendy na celownik

Wartość celownika w CS:GO jest bardzo duża, ponieważ od niego może zależeć wynik gry. Niektórym może być wygodnie grać ze zwykłą lunetą, a inni wręcz przeciwnie – muszą wybierać różne opcje lunety indywidualnie dla siebie. Jedną z tych opcji jest celownik punktowy. Rzadko widywany jest jako celownik profesjonalnych graczy, ale zarza się. Celownik punktowy pozwala […]

Czytaj więcej
Jak bezpiecznie korzystać z publicznych sieci Wi-Fi
Poradniki

Jak bezpiecznie korzystać z publicznych sieci Wi-Fi

Hotspoty Wi-Fi w kawiarniach, bibliotekach, na lotniskach, w hotelach, na uczelniach i w innych miejscach publicznych są wygodne, ale często nie są bezpieczne. Jeśli połączysz się z siecią Wi-Fi i wyślesz informacje za pośrednictwem stron internetowych lub aplikacji mobilnych, ktoś inny może być w stanie je zobaczyć. Oto kilka sposobów na bezpieczne korzystanie z publicznego […]

Czytaj więcej