Bind na skakanie na scrollu do CS GO

Bind na skakanie na scrollu

Na naszej stronie znajduje się wiele poradników do CS GO np. komenda na 1000 hp lub aimbot w CS GO. W tym poradniku dowiesz się jak ustawić bind na skakanie na scrollu w CS GO! Bez wahania można stwierdzić, że jest to bardzo przydatny bind np. do bunnyhopa, który znacząco upraszcza i poprawia grywalność w meczach.

Bind na skakanie na scrollu w CS:GO

Większość graczy na scenie esportowej Counter Strike Global Offensive korzysta z tego rozwiązania, Ustawienie skoku na innym przycisku, niż spacja o wiele upraszcza rozgrywkę. Zbindowany klawisz umożliwia docieranie do najbardziej niedostępnych miejsc na mapie, na które w standardowy sposób nie wejdziemy.

Jak zbindować skok na scrolla?

Standardowo bindowanie nowych ustawień rozpoczynamy od odpalenia konsoli. Wpisujemy następująće komendy

  • bind „MWHEELUP” „+jump”
  • bind „MWHEELDOWN” „+jump”

Pierwszy bind odnosi się do skrolowania w górę, natomiast kolejny do skrolowania w dół. Należy pamiętać, aby zapisać komendy do swojego configu.

Przeczytaj również inne poradniki na naszej stronie, dowiedz się czy gra pójdzie na Twoim PC! Daj znać czy udało Ci się ustawić bind na skok!

Podsumowanie – skok na scrollu cs go

W artykule przedstawiliśmy jak wygląda komenda na skok na scrollu lub inaczej mówiąc bind na skok na scrollu. Jest to rozwiązanie z którego korzystają wszyscy pro gracze, pozwala również pokazać „skilla” podczas gry ze znajomymi!

FAQ:

Czy bind na skok na scrollu jest legalny i nie spowoduje VAC BANA?

Jest to w pełni legalne rozwiązanie, które umożliwia sama gra bez użycia innych programów. Nie wygeneruje VAC BANA.

Komenda na skakanie pod scrollem – po co?

Komenda na skakanie na scrollu znacząco ułatwia rozgrywkę na wysokim poziomie, jest to również dodatkowa atrakcja podczas gry!

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak nagrywać ekran na iPhonie z dźwiękiem
Poradniki

Jak nagrywać ekran na iPhonie z dźwiękiem?

Istnieje prosty (i szybki!) sposób na wykonanie nagrania ekranu na telefonie iPhone. Dzięki funkcji nagrywania ekranu w telefonie iPhone możesz zapisywać ulubione klipy z YouTube, tworzyć poradniki dla znajomych, a nawet przechwytywać sekwencje z gier za pomocą kilku stuknięć. Wykonaj te proste kroki, aby dowiedzieć się, jak nagrywać ekran na telefonie iPhone. Jak włączyć w […]

Czytaj więcej
Animowane profilowe na dc
Poradniki

Jak ustawić animowane profilowe na Discord? – Animowy avatar na DC

Jak ustawić animowany awatar Discorda lub animowany obrazek profilowy w Discordzie? Jedną z ulubionych opcji Discorda jest możliwość ustawienia animowanego zdjęcia profilowego lub animowanego awatara. Discorda nie trzeba przedstawiać graczom. Jeśli od dawna jesteś użytkownikiem Discorda i widzisz, że inni gracze używają animowanych pfp na Discordzie, musisz się zastanawiać, jak możesz to zrobić. W tym […]

Czytaj więcej
Poradniki

Jak włączyć ciemny motyw na Tiktoku?

Jak włączyć tryb ciemny na TikTok dla Androida? Na urządzeniu z Androidem możesz włączyć tryb ciemny na TikTok, po prostu włączając ciemny motyw dla UI systemu. Aby to zrobić: Otwórz aplikację Ustawienia w swoim urządzeniu. Wybierz opcję Dostępność. W sekcji Wyświetlacz włącz opcję Ciemny motyw. Na koniec włącz opcję override/force dark mode w opcjach dla […]

Czytaj więcej