Bind na skakanie na scrollu do CS GO

Bind na skakanie na scrollu

Na naszej stronie znajduje się wiele poradników do CS GO np. komenda na 1000 hp lub aimbot w CS GO. W tym poradniku dowiesz się jak ustawić bind na skakanie na scrollu w CS GO! Bez wahania można stwierdzić, że jest to bardzo przydatny bind np. do bunnyhopa, który znacząco upraszcza i poprawia grywalność w meczach.

Bind na skakanie na scrollu w CS:GO

Większość graczy na scenie esportowej Counter Strike Global Offensive korzysta z tego rozwiązania, Ustawienie skoku na innym przycisku, niż spacja o wiele upraszcza rozgrywkę. Zbindowany klawisz umożliwia docieranie do najbardziej niedostępnych miejsc na mapie, na które w standardowy sposób nie wejdziemy.

Jak zbindować skok na scrolla?

Standardowo bindowanie nowych ustawień rozpoczynamy od odpalenia konsoli. Wpisujemy następująće komendy

  • bind „MWHEELUP” „+jump”
  • bind „MWHEELDOWN” „+jump”

Pierwszy bind odnosi się do skrolowania w górę, natomiast kolejny do skrolowania w dół. Należy pamiętać, aby zapisać komendy do swojego configu.

Przeczytaj również inne poradniki na naszej stronie, dowiedz się czy gra pójdzie na Twoim PC! Daj znać czy udało Ci się ustawić bind na skok!

Podsumowanie – skok na scrollu cs go

W artykule przedstawiliśmy jak wygląda komenda na skok na scrollu lub inaczej mówiąc bind na skok na scrollu. Jest to rozwiązanie z którego korzystają wszyscy pro gracze, pozwala również pokazać „skilla” podczas gry ze znajomymi!

FAQ:

Czy bind na skok na scrollu jest legalny i nie spowoduje VAC BANA?

Jest to w pełni legalne rozwiązanie, które umożliwia sama gra bez użycia innych programów. Nie wygeneruje VAC BANA.

Komenda na skakanie pod scrollem – po co?

Komenda na skakanie na scrollu znacząco ułatwia rozgrywkę na wysokim poziomie, jest to również dodatkowa atrakcja podczas gry!

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poradniki

Jak odinstalować Valorant i Riot Vanguard?

Jak usunąć Riot Vanguard? Otwórz panel sterowania na komputerze. Wpisz „Panel sterowania” w pasek wyszukiwania Windows, a następnie naciśnij Enter. Przejdź do sekcji „Dodaj lub usuń programy”. Wyszukaj w liście „Riot Vanguard”. Kliknij prawym przyciskiem myszy na „Riot Vanguard” i wybierz opcję „Odinstaluj”. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby zakończyć proces usuwania. Po odinstalowaniu […]

Czytaj więcej
Poradniki

Jak znaleźć mieszkanie na warszawski Śródmieściu? Poradnik agenta nieruchomości

Warszawskie Śródmieście, centralna dzielnica stolicy Polski, to serce miasta pełne kontrastów. Bogate dziedzictwo historyczne, reprezentowane przez Zamek Królewski i Stare Miasto, współgra tu z nowoczesnością wieżowców i centrów biznesowych. Spacerując po ulicach Śródmieścia, można odkryć liczne muzea, teatry oraz urokliwe kawiarnie. Park Saski i Ogrody Krasińskich oferują oazę zieleni w tętniącym życiem centrum. Dzielnica jest […]

Czytaj więcej
Poradniki

Jaki nawóz należy stosować pod rzepak na jesień? Wyjaśniamy

Zależy Ci na uzyskaniu obfitych plonów rzepaku? Zatem z pewnością wiesz, że kluczowe znaczenie ma optymalne nawożenie. Właściwie przeprowadzone zapewnia roślinom szereg korzyści. Zastanawiasz się, jaki nawóz pod rzepak na jesień sprawdzi się najlepiej? Odpowiadamy na to pytanie w poniższym artykule. Dlaczego nawożenie rzepaku na jesień jest ważne? Powszechnie wiadomo, że rzepak ma dość duże […]

Czytaj więcej