Jak ustawić animowane profilowe na Discord? – Animowy avatar na DC

Animowane profilowe na dc

Jak ustawić animowany awatar Discorda lub animowany obrazek profilowy w Discordzie?

Jedną z ulubionych opcji Discorda jest możliwość ustawienia animowanego zdjęcia profilowego lub animowanego awatara. Discorda nie trzeba przedstawiać graczom. Jeśli od dawna jesteś użytkownikiem Discorda i widzisz, że inni gracze używają animowanych pfp na Discordzie, musisz się zastanawiać, jak możesz to zrobić.

W tym poradniku pokażemy Ci, jak ustawić animowany obrazek profilowy w Discordzie.

Ustawianie animowanego awatara w Discordzie

Wiele funkcji Discorda jest ukrytych za płatną opcją o nazwie Disord Nitro. Abonament premium kosztuje 47,99PLN miesięcznie lub 479,99 PLN rocznie. O ile nie prowadzisz własnego serwera, prawdopodobnie nie będziesz potrzebował tej subskrypcji. Ale jeśli już go masz, możesz mieć animowany awatar Discorda, tak jak możesz ustawić animowany obrazek profilowy w systemie Windows 11.

Zobaczmy, jak ustawić animowany Discord pfp (obrazek profilowy na DC) na swoim koncie.

Pod warunkiem, że masz subskrypcję Discord Nitro, wykonaj poniższe proste kroki, aby ustawić animowany obrazek profilowy w Discord.

Otwórz aplikację Discord na pulpicie.

  1. Kliknij ikonę Ustawienia użytkownika znajdującą się na dole.
  1. Następnie kliknij przycisk Edytuj profil użytkownika.

Jak ustawić profilowe na DC?
  1. Następnie kliknij swój aktualny awatar z Discorda.
Jak ustawić profilowe na DC
  1. Następnie możesz kliknąć Spróbuj animowanego avatara i mieć możliwość wyboru Tenor GIF jako avatara.
Jak ustawić profilowe na DC
  1. Możesz również kliknąć Prześlij plik, aby przesłać własny GIF.
  2. Użyj suwaka na dole, aby zmienić rozmiar i kliknij przycisk Zastosuj, gdy będziesz gotowy.

Możesz teraz zobaczyć swój nowy animowany awatar w Discordzie w akcji, ale upewnij się, że klikniesz przycisk Zapisz zmiany, aby faktycznie go zastosować.

To wszystko, w zasadzie.

Jak usunąć animowany awatar w Discordzie?

Aby powrócić do nieanimowanego awatara w Discordzie, należy zmienić awatar na nieruchomy obraz, tak jak poprzednio. Jeśli chcesz usunąć animowany awatar w Discordzie, możesz ponownie wykonać te kroki.

Zamiast wybierać opcję Spróbuj animowanego awatara, kliknij „Prześlij plik”. Następnie zamiast wybierać GIF, wybierz plik graficzny, taki jak JPEG lub PNG. Będziesz miał podobne opcje edycji jak poprzednio. Gdy będziesz gotowy, kliknij Zastosuj. Upewnij się, że kliknąłeś przycisk Zapisz zmiany, który teraz pojawia się na dole.

Animowane obrazy profilu Discord są zabawne i fajne podczas czatowania na serwerze Discord, dzięki czemu inni Cię zauważą. Możesz ustawić dowolny GIF jako obrazek profilowy, który będzie używany jako animowany awatar Discorda.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poradniki

Jak odinstalować Valorant i Riot Vanguard?

Jak usunąć Riot Vanguard? Otwórz panel sterowania na komputerze. Wpisz „Panel sterowania” w pasek wyszukiwania Windows, a następnie naciśnij Enter. Przejdź do sekcji „Dodaj lub usuń programy”. Wyszukaj w liście „Riot Vanguard”. Kliknij prawym przyciskiem myszy na „Riot Vanguard” i wybierz opcję „Odinstaluj”. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby zakończyć proces usuwania. Po odinstalowaniu […]

Czytaj więcej
Poradniki

Jak znaleźć mieszkanie na warszawski Śródmieściu? Poradnik agenta nieruchomości

Warszawskie Śródmieście, centralna dzielnica stolicy Polski, to serce miasta pełne kontrastów. Bogate dziedzictwo historyczne, reprezentowane przez Zamek Królewski i Stare Miasto, współgra tu z nowoczesnością wieżowców i centrów biznesowych. Spacerując po ulicach Śródmieścia, można odkryć liczne muzea, teatry oraz urokliwe kawiarnie. Park Saski i Ogrody Krasińskich oferują oazę zieleni w tętniącym życiem centrum. Dzielnica jest […]

Czytaj więcej
Poradniki

Jaki nawóz należy stosować pod rzepak na jesień? Wyjaśniamy

Zależy Ci na uzyskaniu obfitych plonów rzepaku? Zatem z pewnością wiesz, że kluczowe znaczenie ma optymalne nawożenie. Właściwie przeprowadzone zapewnia roślinom szereg korzyści. Zastanawiasz się, jaki nawóz pod rzepak na jesień sprawdzi się najlepiej? Odpowiadamy na to pytanie w poniższym artykule. Dlaczego nawożenie rzepaku na jesień jest ważne? Powszechnie wiadomo, że rzepak ma dość duże […]

Czytaj więcej