Jak ustawić animowane profilowe na Discord? – Animowy avatar na DC

Animowane profilowe na dc

Jak ustawić animowany awatar Discorda lub animowany obrazek profilowy w Discordzie?

Jedną z ulubionych opcji Discorda jest możliwość ustawienia animowanego zdjęcia profilowego lub animowanego awatara. Discorda nie trzeba przedstawiać graczom. Jeśli od dawna jesteś użytkownikiem Discorda i widzisz, że inni gracze używają animowanych pfp na Discordzie, musisz się zastanawiać, jak możesz to zrobić.

W tym poradniku pokażemy Ci, jak ustawić animowany obrazek profilowy w Discordzie.

Ustawianie animowanego awatara w Discordzie

Wiele funkcji Discorda jest ukrytych za płatną opcją o nazwie Disord Nitro. Abonament premium kosztuje 47,99PLN miesięcznie lub 479,99 PLN rocznie. O ile nie prowadzisz własnego serwera, prawdopodobnie nie będziesz potrzebował tej subskrypcji. Ale jeśli już go masz, możesz mieć animowany awatar Discorda, tak jak możesz ustawić animowany obrazek profilowy w systemie Windows 11.

Zobaczmy, jak ustawić animowany Discord pfp (obrazek profilowy na DC) na swoim koncie.

Pod warunkiem, że masz subskrypcję Discord Nitro, wykonaj poniższe proste kroki, aby ustawić animowany obrazek profilowy w Discord.

Otwórz aplikację Discord na pulpicie.

  1. Kliknij ikonę Ustawienia użytkownika znajdującą się na dole.
  1. Następnie kliknij przycisk Edytuj profil użytkownika.

Jak ustawić profilowe na DC?
  1. Następnie kliknij swój aktualny awatar z Discorda.
Jak ustawić profilowe na DC
  1. Następnie możesz kliknąć Spróbuj animowanego avatara i mieć możliwość wyboru Tenor GIF jako avatara.
Jak ustawić profilowe na DC
  1. Możesz również kliknąć Prześlij plik, aby przesłać własny GIF.
  2. Użyj suwaka na dole, aby zmienić rozmiar i kliknij przycisk Zastosuj, gdy będziesz gotowy.

Możesz teraz zobaczyć swój nowy animowany awatar w Discordzie w akcji, ale upewnij się, że klikniesz przycisk Zapisz zmiany, aby faktycznie go zastosować.

To wszystko, w zasadzie.

Zobacz również:  Komenda na WH CS GO - sposób na legalny Wallhack

Jak usunąć animowany awatar w Discordzie?

Aby powrócić do nieanimowanego awatara w Discordzie, należy zmienić awatar na nieruchomy obraz, tak jak poprzednio. Jeśli chcesz usunąć animowany awatar w Discordzie, możesz ponownie wykonać te kroki.

Zamiast wybierać opcję Spróbuj animowanego awatara, kliknij „Prześlij plik”. Następnie zamiast wybierać GIF, wybierz plik graficzny, taki jak JPEG lub PNG. Będziesz miał podobne opcje edycji jak poprzednio. Gdy będziesz gotowy, kliknij Zastosuj. Upewnij się, że kliknąłeś przycisk Zapisz zmiany, który teraz pojawia się na dole.

Animowane obrazy profilu Discord są zabawne i fajne podczas czatowania na serwerze Discord, dzięki czemu inni Cię zauważą. Możesz ustawić dowolny GIF jako obrazek profilowy, który będzie używany jako animowany awatar Discorda.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak nagrywać ekran na iPhonie z dźwiękiem
Poradniki

Jak nagrywać ekran na iPhonie z dźwiękiem?

Istnieje prosty (i szybki!) sposób na wykonanie nagrania ekranu na telefonie iPhone. Dzięki funkcji nagrywania ekranu w telefonie iPhone możesz zapisywać ulubione klipy z YouTube, tworzyć poradniki dla znajomych, a nawet przechwytywać sekwencje z gier za pomocą kilku stuknięć. Wykonaj te proste kroki, aby dowiedzieć się, jak nagrywać ekran na telefonie iPhone. Jak włączyć w […]

Czytaj więcej
Poradniki

Jak włączyć ciemny motyw na Tiktoku?

Jak włączyć tryb ciemny na TikTok dla Androida? Na urządzeniu z Androidem możesz włączyć tryb ciemny na TikTok, po prostu włączając ciemny motyw dla UI systemu. Aby to zrobić: Otwórz aplikację Ustawienia w swoim urządzeniu. Wybierz opcję Dostępność. W sekcji Wyświetlacz włącz opcję Ciemny motyw. Na koniec włącz opcję override/force dark mode w opcjach dla […]

Czytaj więcej
Poradniki

7 porad – Tinder Error 5000 – Co to jest i jak to szybko naprawić!

Tysiące użytkowników Tindera zgłosiło problem, w którym nie mogą się zalogować. Jest to prawdopodobnie spowodowane kodem błędu Tinder 5000. Pokażemy Ci, jak szybko go naprawić! Co to jest błąd Tinder 5000? Jeśli otrzymasz poniższy tekst kodu Tindera podczas próby zalogowania się na swoje konto, nie ma potrzeby, aby od razu się martwić. Wiadomość jest po […]

Czytaj więcej