Jak nagrywać ekran na iPhonie z dźwiękiem?

Jak nagrywać ekran na iPhonie z dźwiękiem

Istnieje prosty (i szybki!) sposób na wykonanie nagrania ekranu na telefonie iPhone. Dzięki funkcji nagrywania ekranu w telefonie iPhone możesz zapisywać ulubione klipy z YouTube, tworzyć poradniki dla znajomych, a nawet przechwytywać sekwencje z gier za pomocą kilku stuknięć. Wykonaj te proste kroki, aby dowiedzieć się, jak nagrywać ekran na telefonie iPhone.

Jak włączyć w telefonie iPhone funkcję nagrywania ekranu?

Jak włączyć w telefonie iPhone funkcję nagrywania ekranu?

Wszystkie iPhone’y z systemem iOS 11 lub nowszym mają wbudowaną funkcję nagrywania ekranu. Zanim jednak dowiesz się, jak nagrywać ekran na iPhonie, sprawdź, czy przycisk nagrywania ekranu znajduje się w Centrum sterowania; jeśli nie, pamiętaj, aby go dodać. Dzięki temu łatwiej i szybciej rozpoczniesz nagrywanie.

 1. Otwórz menu Centrum sterowania telefonu, przesuwając palcem w dół z prawego górnego rogu (iPhone X lub nowszy) lub przesuwając palcem w górę (iPhone 8 lub wcześniejszy).
 2. Poszukaj przycisku nagrywania ekranu, który wygląda jak kropka z okręgiem wokół niej. Jeśli go widzisz, możesz przejść do następnej sekcji.
 3. Jeśli go nie widzisz, stuknij w Ustawienia > Centrum sterowania > Dostosuj elementy sterujące.
 4. Przewiń w dół do menu Więcej kontroli i znajdź opcję Nagrywanie ekranu.
 5. Stuknij zielony symbol „+” po lewej stronie tekstu. Funkcja przeskoczy do powyższego menu Included Controls.
 6. Możesz usunąć przycisk nagrywania ekranu z Centrum sterowania w dowolnym momencie, wracając do tego ekranu i stukając czerwony symbol „-„.

Jak nagrywać ekran na iPhonie?

Jak nagrywać ekran na iPhonie?

Po dodaniu przycisku nagrywania ekranu do menu Centrum sterowania telefonu, jesteś gotowy, aby zacząć go używać. Funkcja nagrywania ekranu pozwoli Ci nagrać film z każdego machnięcia, stuknięcia i dźwięku na ekranie tak długo, jak długo trwa nagrywanie. To tylko jedna z wielu sztuczek iPhone’a, które ułatwią Ci życie – gwarantowane.

 1. Przeciągnij palcem w dół (iPhone X lub nowszy) lub w górę (iPhone 8 lub wcześniejszy), aby otworzyć Centrum sterowania.
 2. Stuknij przycisk Nagraj.
 3. Pojawi się trzysekundowe odliczanie, a następnie zegar w lewym górnym rogu ekranu zmieni kolor na czerwony. Jeśli masz starszego iPhone’a, zamiast tego u góry ekranu pojawi się czerwony pasek.
 4. Stuknij w ekran, aby zamknąć Centrum Sterowania. Teraz nagrywasz zarówno wideo, jak i dźwięk na ekranie telefonu.
 5. Gdy będziesz chciał przerwać nagrywanie, stuknij czerwony zegar lub pasek u góry ekranu, a następnie stuknij Stop, lub przeciągnij palcem – albo s/u w skrócie tekstowym – aby otworzyć Centrum sterowania i ponownie stuknąć przycisk Nagraj.

Jak nagrywać ekran z dźwiękiem na telefonie iPhone?

Dodatkowa wskazówka: Funkcja nagrywania ekranu w iPhone’ie pozwala także nagrywać siebie mówiącego, a jednocześnie nagrywać ekran. Aby włączyć mikrofon, wykonaj te dodatkowe kroki przed naciśnięciem przycisku „Nagraj”.

 1. Stuknij i przytrzymaj przycisk „Nagraj”.
 2. Na wyskakującym ekranie, stuknij ikonę mikrofonu na dole, a następnie stuknij Rozpocznij nagrywanie. Zobaczysz, że rozpocznie się odliczanie.
 3. Stuknij dwukrotnie, aby wyjść z ekranu i zamknąć Centrum Sterowania.
 4. Teraz mikrofon będzie się włączał za każdym razem, gdy zaczniesz nagrywać. Jeśli nie chcesz używać mikrofonu, możesz go wyłączyć, powracając do tego ekranu oraz naciskając i przytrzymując ikonę mikrofonu.

Jak otworzyć i edytować swoje nagranie ekranu na Iphone?

Chcesz obejrzeć i edytować swoje nowe wideo? Znajdziesz je w Rolce z aparatu iPhone’a w aplikacji Zdjęcia. Stamtąd możesz skorzystać z narzędzi edycyjnych iPhone’a, by dodać filtry, przyciąć początek lub koniec, a także zapisać wideo jako nowy klip.

 1. Otwórz album Camera Roll w aplikacji Zdjęcia i stuknij film.
 2. Stuknij w Edycja w prawym górnym rogu ekranu.
 3. W dolnej części ekranu zobaczysz wizualną oś czasu filmu. Aby przyciąć początek filmu, stuknij i przeciągnij w prawo strzałkę obok przycisku Play. Powinna ona zmienić kolor na żółty. Przytnij koniec, stukając i przeciągając strzałkę po lewej stronie.
 4. Naciśnij przycisk Odtwórz, aby obejrzeć nową wersję. Dopasowuj strzałki, aż będziesz zadowolony.
 5. Zmieniaj filtry za pomocą tych samych przycisków, których użyłbyś do edycji zdjęcia w aplikacji Zdjęcia.
 6. Gdy będziesz gotowy do zapisania edytowanego wideo, stuknij Gotowe > Zapisz jako nowy klip.

Gdy już wiesz, jak nagrywać ekran na telefonie iPhone, podejmij kroki, aby chronić swój telefon przed cyberprzestępcami i hakerami, korzystając z tych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa iPhone’a.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Animowane profilowe na dc
Poradniki

Jak ustawić animowane profilowe na Discord? – Animowy avatar na DC

Jak ustawić animowany awatar Discorda lub animowany obrazek profilowy w Discordzie? Jedną z ulubionych opcji Discorda jest możliwość ustawienia animowanego zdjęcia profilowego lub animowanego awatara. Discorda nie trzeba przedstawiać graczom. Jeśli od dawna jesteś użytkownikiem Discorda i widzisz, że inni gracze używają animowanych pfp na Discordzie, musisz się zastanawiać, jak możesz to zrobić. W tym […]

Czytaj więcej
Poradniki

Jak włączyć ciemny motyw na Tiktoku?

Jak włączyć tryb ciemny na TikTok dla Androida? Na urządzeniu z Androidem możesz włączyć tryb ciemny na TikTok, po prostu włączając ciemny motyw dla UI systemu. Aby to zrobić: Otwórz aplikację Ustawienia w swoim urządzeniu. Wybierz opcję Dostępność. W sekcji Wyświetlacz włącz opcję Ciemny motyw. Na koniec włącz opcję override/force dark mode w opcjach dla […]

Czytaj więcej
Poradniki

7 porad – Tinder Error 5000 – Co to jest i jak to szybko naprawić!

Tysiące użytkowników Tindera zgłosiło problem, w którym nie mogą się zalogować. Jest to prawdopodobnie spowodowane kodem błędu Tinder 5000. Pokażemy Ci, jak szybko go naprawić! Co to jest błąd Tinder 5000? Jeśli otrzymasz poniższy tekst kodu Tindera podczas próby zalogowania się na swoje konto, nie ma potrzeby, aby od razu się martwić. Wiadomość jest po […]

Czytaj więcej