Jak zmienić nazwę użytkownika w Valorant

valorant jak zmienic nazwe

Zmiana nazwy w Valorant jest łatwa, ale nie jest od razu oczywista. Oto jak zmienić nazwę użytkownika w Valorant w kilku prostych krokach.

Twój Gamertag to Ty. Kiedy nie możesz uzyskać dostępu do swojej nazwy użytkownika w konkretnej grze, może to być dość trudne. Na szczęście w Valorant nie będziesz musiał się o to martwić.

Chociaż możesz nie dostać nazwy, której pragniesz, gdy po raz pierwszy zarejestrujesz się w grze FPS od Riot Games, będziesz mógł zmienić swoją nazwę użytkownika Valorant na taką, jaką chcesz – pod warunkiem, że wykonasz kilka prostych kroków. Dowiedz się jak zmienić nick w Valorant! Czytaj dalej.

Zobacz też: Komenda na wyrzucenie kosy w CS GO

Jak ustawić swoją nazwę w systemie Valorant?

Kiedy po raz pierwszy uruchomisz Valorant po utworzeniu konta, zostaniesz poproszony o wybranie nazwy wyświetlanej.

Dostępna będzie dowolna nazwa użytkownika, a wraz z nazwą zostanie Ci przydzielony losowy tagline, chyba że jest to nazwa oryginalna. Jeśli masz oryginalną nazwę użytkownika, otrzymasz region jako swój tagline, np: Popfiction#USa1

Zobacz też: Komenda na WH CS GO

Jak zmienić nazwę użytkownika Valornat?

Jeśli nie podoba Ci się nazwa Valorant, którą wybrałeś na początku gry, lub zmieniłeś zdanie, możesz ją zaktualizować za darmo, wykonując te proste kroki:

  • Zamknij Valorant (jeśli masz go otwartego)
  • Zaloguj się na swoje konto Riot.
  • Przejdź do zakładki Riot ID.
  • Kliknij na długopis obok nazwy Valorant.
  • Ustaw swoją nową nazwę Valorant i unikalny tagline, jeśli jest potrzebny.

Możesz zmienić swoją nazwę użytkownika Valorant tylko raz w miesiącu, więc upewnij się, że dobrze trafiłeś. Po tym ponownie uruchom Valorant i nick powinien być zaktualizowany automatycznie.

Zobacz też: Zalety i wady internetu

Ile kosztuje zmiana nazwy Valorant?

Nie będziesz musiał wydać ani grosza, aby zaktualizować swoją nazwę Valorant. Dla graczy League of Legends lub Legends of Runeterra to pewnie ulga.

Jedyną przeszkodą w zmianie nazwy użytkownika tak często, jak chcesz, jest miesięczny zakaz (i twoja kreatywność).

Tak więc, oto jak zmienić nazwę użytkownika Valorant. Teraz, gdy masz już swój upragniony tytuł, pozostaje jeszcze wiele do zrobienia, aby zostać Radiantem. Koniecznie sprawdź nasze inne przydatne poradniki dla Valorantów, aby piąć się po szczeblach kariery:

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak nagrywać ekran na iPhonie z dźwiękiem
Poradniki

Jak nagrywać ekran na iPhonie z dźwiękiem?

Istnieje prosty (i szybki!) sposób na wykonanie nagrania ekranu na telefonie iPhone. Dzięki funkcji nagrywania ekranu w telefonie iPhone możesz zapisywać ulubione klipy z YouTube, tworzyć poradniki dla znajomych, a nawet przechwytywać sekwencje z gier za pomocą kilku stuknięć. Wykonaj te proste kroki, aby dowiedzieć się, jak nagrywać ekran na telefonie iPhone. Jak włączyć w […]

Czytaj więcej
Animowane profilowe na dc
Poradniki

Jak ustawić animowane profilowe na Discord? – Animowy avatar na DC

Jak ustawić animowany awatar Discorda lub animowany obrazek profilowy w Discordzie? Jedną z ulubionych opcji Discorda jest możliwość ustawienia animowanego zdjęcia profilowego lub animowanego awatara. Discorda nie trzeba przedstawiać graczom. Jeśli od dawna jesteś użytkownikiem Discorda i widzisz, że inni gracze używają animowanych pfp na Discordzie, musisz się zastanawiać, jak możesz to zrobić. W tym […]

Czytaj więcej
Poradniki

Jak włączyć ciemny motyw na Tiktoku?

Jak włączyć tryb ciemny na TikTok dla Androida? Na urządzeniu z Androidem możesz włączyć tryb ciemny na TikTok, po prostu włączając ciemny motyw dla UI systemu. Aby to zrobić: Otwórz aplikację Ustawienia w swoim urządzeniu. Wybierz opcję Dostępność. W sekcji Wyświetlacz włącz opcję Ciemny motyw. Na koniec włącz opcję override/force dark mode w opcjach dla […]

Czytaj więcej