Jak zmienić nazwę użytkownika w Valorant

valorant jak zmienic nazwe

Zmiana nazwy w Valorant jest łatwa, ale nie jest od razu oczywista. Oto jak zmienić nazwę użytkownika w Valorant w kilku prostych krokach.

Twój Gamertag to Ty. Kiedy nie możesz uzyskać dostępu do swojej nazwy użytkownika w konkretnej grze, może to być dość trudne. Na szczęście w Valorant nie będziesz musiał się o to martwić.

Chociaż możesz nie dostać nazwy, której pragniesz, gdy po raz pierwszy zarejestrujesz się w grze FPS od Riot Games, będziesz mógł zmienić swoją nazwę użytkownika Valorant na taką, jaką chcesz – pod warunkiem, że wykonasz kilka prostych kroków.

Zobacz też: Komenda na wyrzucenie kosy w CS GO

Jak ustawić swoją nazwę w systemie Valorant

Kiedy po raz pierwszy uruchomisz Valorant po utworzeniu konta, zostaniesz poproszony o wybranie nazwy wyświetlanej.

Dostępna będzie dowolna nazwa użytkownika, a wraz z nazwą zostanie Ci przydzielony losowy tagline, chyba że jest to nazwa oryginalna. Jeśli masz oryginalną nazwę użytkownika, otrzymasz region jako swój tagline, np: Popfiction#USa1

Zobacz też: Komenda na WH CS GO

Jak zmienić nazwę użytkownika Valornat

Jeśli nie podoba Ci się nazwa Valorant, którą wybrałeś na początku gry, lub zmieniłeś zdanie, możesz ją zaktualizować za darmo, wykonując te proste kroki:

  • Zamknij Valorant (jeśli masz go otwartego)
  • Zaloguj się na swoje konto Riot.
  • Przejdź do zakładki Riot ID.
  • Kliknij na długopis obok nazwy Valorant.
  • Ustaw swoją nową nazwę Valorant i unikalny tagline, jeśli jest potrzebny.

Możesz zmienić swoją nazwę użytkownika Valorant tylko raz w miesiącu, więc upewnij się, że dobrze trafiłeś. Po tym ponownie uruchom Valorant i nick powinien być zaktualizowany automatycznie.

Zobacz też: Zalety i wady internetu

Ile kosztuje zmiana nazwy Valorant?

Nie będziesz musiał wydać ani grosza, aby zaktualizować swoją nazwę Valorant. Dla graczy League of Legends lub Legends of Runeterra to pewnie ulga.

Jedyną przeszkodą w zmianie nazwy użytkownika tak często, jak chcesz, jest miesięczny zakaz (i twoja kreatywność).

Tak więc, oto jak zmienić nazwę użytkownika Valorant. Teraz, gdy masz już swój upragniony tytuł, pozostaje jeszcze wiele do zrobienia, aby zostać Radiantem. Koniecznie sprawdź nasze inne przydatne poradniki dla Valorantów, aby piąć się po szczeblach kariery:

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak znaleźć jungle w minecraft
Poradniki Rozrywka

Jak znaleźć jungle w Minecraft?

Ilość zawartości oferowanej przez grę taką jak Minecraft jest imponująca. W każdej chwili można przenieść się z obszaru, na którym rośnie kilka drzew, na inną pustynię. Z drugiej strony, biomy oferowane przez grę Mojang są szczególnie zróżnicowane, a każdy z nich może potencjalnie zapewnić kilka „niespodzianek”, które nie są bez znaczenia. Ostatnio zrozumiałeś, jak ważna […]

Czytaj więcej
stojak na zbroje
Poradniki

Stojak na zbroję Minecraft – jak zrobić?

Jedną z rzeczy, którą gracze Minecrafta uwielbiają robić jest pokazywanie swoich kreacji i kolekcji. Niektórzy, jak ja, tworzą unikalne domy Minecrafta, aby to zrobić, podczas gdy inni ozdabiają je najlepszymi skórkami Minecrafta, aby się wyróżnić. Ale co by było, gdybyś mógł stworzyć klona samego siebie, aby zaprezentować się w grze. Tak, jeśli wiesz, jak zrobić […]

Czytaj więcej
shakowane konto whatsapp
Poradniki technologia

Wskazówki dotyczące aplikacji WhatsApp: Jak odzyskać skradzione lub zhakowane konto WhatsApp

Porady WhatsApp: Czy Twoje konto WhatsApp zostało skradzione lub zhakowane? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu odzyskasz swoje konto. Nie ma wątpliwości, że WhatsApp jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do przesyłania wiadomości na świecie. Ta należąca do Facebooka platforma ma ponad 2 miliardy użytkowników na całym świecie i oferuje szyfrowane rozmowy typu end-to-end. Jednak ze […]

Czytaj więcej