Jak zmienić nazwę użytkownika w Valorant

valorant jak zmienic nazwe

Zmiana nazwy w Valorant jest łatwa, ale nie jest od razu oczywista. Oto jak zmienić nazwę użytkownika w Valorant w kilku prostych krokach.

Twój Gamertag to Ty. Kiedy nie możesz uzyskać dostępu do swojej nazwy użytkownika w konkretnej grze, może to być dość trudne. Na szczęście w Valorant nie będziesz musiał się o to martwić.

Chociaż możesz nie dostać nazwy, której pragniesz, gdy po raz pierwszy zarejestrujesz się w grze FPS od Riot Games, będziesz mógł zmienić swoją nazwę użytkownika Valorant na taką, jaką chcesz – pod warunkiem, że wykonasz kilka prostych kroków. Dowiedz się jak zmienić nick w Valorant! Czytaj dalej.

Zobacz też: Komenda na wyrzucenie kosy w CS GO

Jak ustawić swoją nazwę w systemie Valorant?

Kiedy po raz pierwszy uruchomisz Valorant po utworzeniu konta, zostaniesz poproszony o wybranie nazwy wyświetlanej.

Dostępna będzie dowolna nazwa użytkownika, a wraz z nazwą zostanie Ci przydzielony losowy tagline, chyba że jest to nazwa oryginalna. Jeśli masz oryginalną nazwę użytkownika, otrzymasz region jako swój tagline, np: Popfiction#USa1

Zobacz też: Komenda na WH CS GO

Jak zmienić nazwę użytkownika Valornat?

Jeśli nie podoba Ci się nazwa Valorant, którą wybrałeś na początku gry, lub zmieniłeś zdanie, możesz ją zaktualizować za darmo, wykonując te proste kroki:

  • Zamknij Valorant (jeśli masz go otwartego)
  • Zaloguj się na swoje konto Riot.
  • Przejdź do zakładki Riot ID.
  • Kliknij na długopis obok nazwy Valorant.
  • Ustaw swoją nową nazwę Valorant i unikalny tagline, jeśli jest potrzebny.

Możesz zmienić swoją nazwę użytkownika Valorant tylko raz w miesiącu, więc upewnij się, że dobrze trafiłeś. Po tym ponownie uruchom Valorant i nick powinien być zaktualizowany automatycznie.

Zobacz też: Zalety i wady internetu

Ile kosztuje zmiana nazwy Valorant?

Nie będziesz musiał wydać ani grosza, aby zaktualizować swoją nazwę Valorant. Dla graczy League of Legends lub Legends of Runeterra to pewnie ulga.

Jedyną przeszkodą w zmianie nazwy użytkownika tak często, jak chcesz, jest miesięczny zakaz (i twoja kreatywność).

Tak więc, oto jak zmienić nazwę użytkownika Valorant. Teraz, gdy masz już swój upragniony tytuł, pozostaje jeszcze wiele do zrobienia, aby zostać Radiantem. Koniecznie sprawdź nasze inne przydatne poradniki dla Valorantów, aby piąć się po szczeblach kariery:

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotel dla gracza
Poradniki

Na co zwrócić uwagę przy zakupie fotela dla gracza?

Myśląc o fotelu gamingowym, pierwszym co przychodzi do głowy jest wygoda, natomiast drugi w kolejności jest wygląd. Ważnym aspektem jest to, aby podobał się wizualnie, jednak istnieje więcej elementów, na które trzeba zwrócić uwagę. Czytaj dalej! Najważniejsze parametry fotela gamingowego Najważniejszym parametrem jest wysokość oparcia i siedziska, istotne jest to, aby dostosować fotel do wzrostu […]

Czytaj więcej
paint w cs go
Poradniki

Celownik kropka w CS GO – komendy na celownik

Wartość celownika w CS:GO jest bardzo duża, ponieważ od niego może zależeć wynik gry. Niektórym może być wygodnie grać ze zwykłą lunetą, a inni wręcz przeciwnie – muszą wybierać różne opcje lunety indywidualnie dla siebie. Jedną z tych opcji jest celownik punktowy. Rzadko widywany jest jako celownik profesjonalnych graczy, ale zarza się. Celownik punktowy pozwala […]

Czytaj więcej
Jak bezpiecznie korzystać z publicznych sieci Wi-Fi
Poradniki

Jak bezpiecznie korzystać z publicznych sieci Wi-Fi

Hotspoty Wi-Fi w kawiarniach, bibliotekach, na lotniskach, w hotelach, na uczelniach i w innych miejscach publicznych są wygodne, ale często nie są bezpieczne. Jeśli połączysz się z siecią Wi-Fi i wyślesz informacje za pośrednictwem stron internetowych lub aplikacji mobilnych, ktoś inny może być w stanie je zobaczyć. Oto kilka sposobów na bezpieczne korzystanie z publicznego […]

Czytaj więcej