Jak zmienić nazwę użytkownika w Valorant

valorant jak zmienic nazwe

Zmiana nazwy w Valorant jest łatwa, ale nie jest od razu oczywista. Oto jak zmienić nazwę użytkownika w Valorant w kilku prostych krokach.

Twój Gamertag to Ty. Kiedy nie możesz uzyskać dostępu do swojej nazwy użytkownika w konkretnej grze, może to być dość trudne. Na szczęście w Valorant nie będziesz musiał się o to martwić.

Chociaż możesz nie dostać nazwy, której pragniesz, gdy po raz pierwszy zarejestrujesz się w grze FPS od Riot Games, będziesz mógł zmienić swoją nazwę użytkownika Valorant na taką, jaką chcesz – pod warunkiem, że wykonasz kilka prostych kroków. Dowiedz się jak zmienić nick w Valorant! Czytaj dalej.

Zobacz też: Komenda na wyrzucenie kosy w CS GO

Jak ustawić swoją nazwę w systemie Valorant?

Kiedy po raz pierwszy uruchomisz Valorant po utworzeniu konta, zostaniesz poproszony o wybranie nazwy wyświetlanej.

Dostępna będzie dowolna nazwa użytkownika, a wraz z nazwą zostanie Ci przydzielony losowy tagline, chyba że jest to nazwa oryginalna. Jeśli masz oryginalną nazwę użytkownika, otrzymasz region jako swój tagline, np: Popfiction#USa1

Zobacz też: Komenda na WH CS GO

Jak zmienić nazwę użytkownika Valornat?

Jeśli nie podoba Ci się nazwa Valorant, którą wybrałeś na początku gry, lub zmieniłeś zdanie, możesz ją zaktualizować za darmo, wykonując te proste kroki:

  • Zamknij Valorant (jeśli masz go otwartego)
  • Zaloguj się na swoje konto Riot.
  • Przejdź do zakładki Riot ID.
  • Kliknij na długopis obok nazwy Valorant.
  • Ustaw swoją nową nazwę Valorant i unikalny tagline, jeśli jest potrzebny.

Możesz zmienić swoją nazwę użytkownika Valorant tylko raz w miesiącu, więc upewnij się, że dobrze trafiłeś. Po tym ponownie uruchom Valorant i nick powinien być zaktualizowany automatycznie.

Zobacz również:  Jak sprawdzić czy telefon ma MHL?

Zobacz też: Zalety i wady internetu

Ile kosztuje zmiana nazwy Valorant?

Nie będziesz musiał wydać ani grosza, aby zaktualizować swoją nazwę Valorant. Dla graczy League of Legends lub Legends of Runeterra to pewnie ulga.

Jedyną przeszkodą w zmianie nazwy użytkownika tak często, jak chcesz, jest miesięczny zakaz (i twoja kreatywność).

Tak więc, oto jak zmienić nazwę użytkownika Valorant. Teraz, gdy masz już swój upragniony tytuł, pozostaje jeszcze wiele do zrobienia, aby zostać Radiantem. Koniecznie sprawdź nasze inne przydatne poradniki dla Valorantów, aby piąć się po szczeblach kariery:

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poradniki

Jak odinstalować Valorant i Riot Vanguard?

Jak usunąć Riot Vanguard? Otwórz panel sterowania na komputerze. Wpisz „Panel sterowania” w pasek wyszukiwania Windows, a następnie naciśnij Enter. Przejdź do sekcji „Dodaj lub usuń programy”. Wyszukaj w liście „Riot Vanguard”. Kliknij prawym przyciskiem myszy na „Riot Vanguard” i wybierz opcję „Odinstaluj”. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby zakończyć proces usuwania. Po odinstalowaniu […]

Czytaj więcej
Poradniki

Jak znaleźć mieszkanie na warszawski Śródmieściu? Poradnik agenta nieruchomości

Warszawskie Śródmieście, centralna dzielnica stolicy Polski, to serce miasta pełne kontrastów. Bogate dziedzictwo historyczne, reprezentowane przez Zamek Królewski i Stare Miasto, współgra tu z nowoczesnością wieżowców i centrów biznesowych. Spacerując po ulicach Śródmieścia, można odkryć liczne muzea, teatry oraz urokliwe kawiarnie. Park Saski i Ogrody Krasińskich oferują oazę zieleni w tętniącym życiem centrum. Dzielnica jest […]

Czytaj więcej
Poradniki

Jaki nawóz należy stosować pod rzepak na jesień? Wyjaśniamy

Zależy Ci na uzyskaniu obfitych plonów rzepaku? Zatem z pewnością wiesz, że kluczowe znaczenie ma optymalne nawożenie. Właściwie przeprowadzone zapewnia roślinom szereg korzyści. Zastanawiasz się, jaki nawóz pod rzepak na jesień sprawdzi się najlepiej? Odpowiadamy na to pytanie w poniższym artykule. Dlaczego nawożenie rzepaku na jesień jest ważne? Powszechnie wiadomo, że rzepak ma dość duże […]

Czytaj więcej