Jak tworzyć koszulki, spodnie i inne ubrania w Roblox?

jak zrobić ubrania w roblox

Roblox to gra na urządzenia mobilne, która umożliwia stworzenie wirtualnego świata. Bardzo rozbudowana gra, dzięki której stworzysz praktycznie wszystko o czym marzysz! Zastanawiasz się jak tworzyć koszulki, spodnie oraz inne ubrania w Roblox? Przeczytaj ten artykuł!

Prawdopodobnie bardzo często widujesz graczy w Roblox z ciekawymi ubraniami, niestandardowymi wzorami itp. Tworzenie własnych ubrań nie jest trudne i zaraz dowiesz się jak to zrobić!

Zobacz też: Co to jest „Zły Omen” w Minecrafcie i jak usunąć jego efekt?

Ubrania w Roblox – co potrzebujemy?

Aby stworzyć ubrania w Roblox musimy posiadać konto premium – Roblox Premium. Płatne konto w grze umożliwia sporo modyfikacji, natomiast koszt oscyluje w granicach 20 – 30 zł. Jeśli często gramy, warto w to zainwestować! Płatne konto w Roblox kupuje się na oficjalnej stronie.

Jeśli jednak posiadasz Roblox Premium możesz przystąpić do wykonania nowych ubrań, dzielą się na spodnie, koszulka i koszula. Szablony dostępne są bez problemu w internecie, posiadają dokładne wymiary w pikselach i znacząco uproszczają prace. Nie wolno edytować rozmiaru szablonu, gdyż w takim przypadku gra może odrzucić nasz projekt i pracę będzie trzeba rozpocząć od nowa.

Zobacz też: Czy gra mi pójdzie na PC/laptopie?

Jak zrobić ubrania w Roblox?

Pierwszym krokiem do utworzenia nowych ubrań w roblox jest odpalenie programu do projektowania i odpalenie szablonu. Podczas edycji koszuli zobaczysz różne obszary ciała w innej kolorystyce

  • jasnoniebieski – ramiona z góry
  • ciemnoniebieski – plecy z widokiem z tyłu
  • czerwona – klatka piersiowa oraz ramiona z przodu
  • zielona – koszula i ramiona z boku
  • żółta – wewnętrzna strona ramion
  • pomarańczowa – ramiona widziane z dołu
Zobacz również:  Jak zrobić gładki kamień w Minecraft

Projekt należy zapisać w formacie png lub JPG, ponieważ to formaty, które akceptuje gra Roblox. Warto zapoznać się ze specyfikacją tych formatów.

ubrania w roblox

Zobacz też: Jak usunąć stare konto na Facebook, do którego nie mogę się zalogować?

Jak zrobić koszulkę w roblox?

Nie ma dużej różnicy w wykonywaniu koszulek od innych ubrań, należy zedytować wszystko na szablonie według naszych potrzeb. T-shirt to nic innego jak naklejka z obrazkiem nałożona na przód torsu awatara. Koszula jest bardziej złożona i składa się z wzoru na przód, tył, boki, górę i dół tułowia. Koszule są zaprojektowane przy użyciu szablonu i wymagają subskrypcji Roblox do przesłania.

Zobacz też: Komenda na 1000 HP w CSGO!

Ubrania w Roblox – prześlij projekt do gry

Po utworzeniu projektu ubrania należy wysłać swój projekt do akceptacji przez grę. Przechodzimy do menu – Stwórz. Wybieramy odpowiedni element garderoby – Zbadaj oraz Przekaż plik

Ubrania zostaną automatyczne przesłane do gry i będziesz mógł zobaczyć jak prezentuje się na twojej postaci. Mam nadzieję, że wiesz jak zrobić ubranie w Roblox dzięki temu poradnikowi.

Jak zrobić koszulkę w roblox?

Nie ma dużej różnicy w wykonywaniu koszulek od innych ubrań, należy zedytować wszystko na szablonie według naszych potrzeb. T-shirt to nic innego jak naklejka z obrazkiem nałożona na przód torsu awatara. Koszula jest bardziej złożona i składa się z wzoru na przód, tył, boki, górę i dół tułowia. Koszule są zaprojektowane przy użyciu szablonu i wymagają subskrypcji Roblox do przesłania.

Jak zrobić ubrania w Roblox?

Pierwszym krokiem do utworzenia nowych ubrań w roblox jest odpalenie programu do projektowania i odpalenie szablonu.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak nagrywać ekran na iPhonie z dźwiękiem
Poradniki

Jak nagrywać ekran na iPhonie z dźwiękiem?

Istnieje prosty (i szybki!) sposób na wykonanie nagrania ekranu na telefonie iPhone. Dzięki funkcji nagrywania ekranu w telefonie iPhone możesz zapisywać ulubione klipy z YouTube, tworzyć poradniki dla znajomych, a nawet przechwytywać sekwencje z gier za pomocą kilku stuknięć. Wykonaj te proste kroki, aby dowiedzieć się, jak nagrywać ekran na telefonie iPhone. Jak włączyć w […]

Czytaj więcej
Animowane profilowe na dc
Poradniki

Jak ustawić animowane profilowe na Discord? – Animowy avatar na DC

Jak ustawić animowany awatar Discorda lub animowany obrazek profilowy w Discordzie? Jedną z ulubionych opcji Discorda jest możliwość ustawienia animowanego zdjęcia profilowego lub animowanego awatara. Discorda nie trzeba przedstawiać graczom. Jeśli od dawna jesteś użytkownikiem Discorda i widzisz, że inni gracze używają animowanych pfp na Discordzie, musisz się zastanawiać, jak możesz to zrobić. W tym […]

Czytaj więcej
Poradniki

Jak włączyć ciemny motyw na Tiktoku?

Jak włączyć tryb ciemny na TikTok dla Androida? Na urządzeniu z Androidem możesz włączyć tryb ciemny na TikTok, po prostu włączając ciemny motyw dla UI systemu. Aby to zrobić: Otwórz aplikację Ustawienia w swoim urządzeniu. Wybierz opcję Dostępność. W sekcji Wyświetlacz włącz opcję Ciemny motyw. Na koniec włącz opcję override/force dark mode w opcjach dla […]

Czytaj więcej