Kod na czołg gta V (PC, PS3, PS4)

kod na czołg gta v

Grand Theft Auto V to od lat jedna z popularniejszych rozgrywek na wszelkich urządzeniach. Dla zapewnienia lepszych wrażeń warto sięgnąć po wszystkie możliwe pojazdy w grze. Zatem, jak przywołać tank? Jaki jest kod na czołg GTA V?

Kod na czołg GTA V (PS3, PS4, PS5)

W grze nie ma dostępnego osobnego kodu na przywołanie czołgu. Za pomocą kodu dostępna jest możliwość wygenerowania kilku pojazdów przewidzianych przez twórców. Aby pozyskać czołg do zabawy, należy po niego pójść w wyznaczone miejsce.

GTA V czołg – jak zdobyć bez kodu?

Czołgi w grze dostępne są w bazie wojskowej, aby tam się dostać i nie zginąć warto sięgnąć po kod, który zapewni naszej postaci nieśmiertelność. Aby go odpalić na konsoli wystarczy wykonać kombinację następujących klawiszy:

Prawo, Krzyżyk, Prawo, Lewo, Prawo, R1, Prawo, Lewo, Krzyżyk, Trójkąt

Wchodząc od razu do bazy wojskowej, otrzymamy automatycznie pościg wojska oraz policji na poziomie 4 gwiazdek. Tryb nieśmiertelności zapewnia 5 minut bez śmierci.

Dalszym etapem pozyskania czołgu jest znalezienie go na terenie bazy. Gdy go znajdziemy, wchodzimy i możemy się bawić! Gdy wyjedziemy już z bazy wojskowej rekomendujemy wpisanie kodu na usunięcie gwiazdek pościgu. Na konsoli wykonujemy to za pomocą kombinacji klawiszy:

R1, R1, Kółko, R2, Prawo, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo, Lewo

Dajcie znać w komentarzu czy udało wam się odpalić „kod na czołg GTA 5”. W sensie, czy zdobyliście go! Gdyż bezpośrednie kody do gta 5 na czołg nie istnieją!

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak nagrywać ekran na iPhonie z dźwiękiem
Poradniki

Jak nagrywać ekran na iPhonie z dźwiękiem?

Istnieje prosty (i szybki!) sposób na wykonanie nagrania ekranu na telefonie iPhone. Dzięki funkcji nagrywania ekranu w telefonie iPhone możesz zapisywać ulubione klipy z YouTube, tworzyć poradniki dla znajomych, a nawet przechwytywać sekwencje z gier za pomocą kilku stuknięć. Wykonaj te proste kroki, aby dowiedzieć się, jak nagrywać ekran na telefonie iPhone. Jak włączyć w […]

Czytaj więcej
Animowane profilowe na dc
Poradniki

Jak ustawić animowane profilowe na Discord? – Animowy avatar na DC

Jak ustawić animowany awatar Discorda lub animowany obrazek profilowy w Discordzie? Jedną z ulubionych opcji Discorda jest możliwość ustawienia animowanego zdjęcia profilowego lub animowanego awatara. Discorda nie trzeba przedstawiać graczom. Jeśli od dawna jesteś użytkownikiem Discorda i widzisz, że inni gracze używają animowanych pfp na Discordzie, musisz się zastanawiać, jak możesz to zrobić. W tym […]

Czytaj więcej
Poradniki

Jak włączyć ciemny motyw na Tiktoku?

Jak włączyć tryb ciemny na TikTok dla Androida? Na urządzeniu z Androidem możesz włączyć tryb ciemny na TikTok, po prostu włączając ciemny motyw dla UI systemu. Aby to zrobić: Otwórz aplikację Ustawienia w swoim urządzeniu. Wybierz opcję Dostępność. W sekcji Wyświetlacz włącz opcję Ciemny motyw. Na koniec włącz opcję override/force dark mode w opcjach dla […]

Czytaj więcej