Kod na czołg gta V (PC, PS3, PS4)

kod na czołg gta v

Grand Theft Auto V to od lat jedna z popularniejszych rozgrywek na wszelkich urządzeniach. Dla zapewnienia lepszych wrażeń warto sięgnąć po wszystkie możliwe pojazdy w grze. Zatem, jak przywołać tank? Jaki jest kod na czołg GTA V?

Kod na czołg GTA V (PS3, PS4, PS5)

W grze nie ma dostępnego osobnego kodu na przywołanie czołgu. Za pomocą kodu dostępna jest możliwość wygenerowania kilku pojazdów przewidzianych przez twórców. Aby pozyskać czołg do zabawy, należy po niego pójść w wyznaczone miejsce.

GTA V czołg – jak zdobyć bez kodu?

Czołgi w grze dostępne są w bazie wojskowej, aby tam się dostać i nie zginąć warto sięgnąć po kod, który zapewni naszej postaci nieśmiertelność. Aby go odpalić na konsoli wystarczy wykonać kombinację następujących klawiszy:

Prawo, Krzyżyk, Prawo, Lewo, Prawo, R1, Prawo, Lewo, Krzyżyk, Trójkąt

Wchodząc od razu do bazy wojskowej, otrzymamy automatycznie pościg wojska oraz policji na poziomie 4 gwiazdek. Tryb nieśmiertelności zapewnia 5 minut bez śmierci.

Dalszym etapem pozyskania czołgu jest znalezienie go na terenie bazy. Gdy go znajdziemy, wchodzimy i możemy się bawić! Gdy wyjedziemy już z bazy wojskowej rekomendujemy wpisanie kodu na usunięcie gwiazdek pościgu. Na konsoli wykonujemy to za pomocą kombinacji klawiszy:

R1, R1, Kółko, R2, Prawo, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo, Lewo

Dajcie znać w komentarzu czy udało wam się odpalić „kod na czołg GTA 5”. W sensie, czy zdobyliście go! Gdyż bezpośrednie kody do gta 5 na czołg nie istnieją!

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

android jak ukryć aplikacje
Poradniki

Jak ukryć aplikacje w telefonie?

Ukrywanie aplikacji na urządzeniu z systemem Android może wydawać się nieco podstępne, ale tak naprawdę jest to świetny sposób na zapewnienie, że jeśli urządzenie zostanie zgubione lub skradzione, Twoje dane osobowe i prywatne będą bezpieczne. System operacyjny Android nie ułatwia ukrywania wrażliwych aplikacji, ale jest kilka sposobów na usunięcie zbędnego oprogramowania i zabezpieczenie swoich danych […]

Read More
Konto na tinderze bez numeru telefonu
Poradniki

Jak założyć konto na Tinderze bez numeru telefonu

Tinder z ponad 4 milionami użytkowników, jest jedną z najsłynniejszych aplikacji randkowych na świecie i wydaje się, że w najbliższych latach liczba ta będzie rosnąć, biorąc pod uwagę popularność w różnych krajach. Jeśli masz już konto na Tinderze lub właśnie je zakładasz, na pewno natknąłeś się na opcję, która prosi Cię o podanie numeru telefonu […]

Read More
jak sprawdzić czy telefon obsługuje MHL
Poradniki

Jak sprawdzić czy telefon ma MHL?

Co to jest MHL? Technologia Mobile High-Definition Link (MHL) umożliwia przesyłanie cyfrowych sygnałów wideo przez standardowe złącze USB. Aby korzystać z wyjścia MHL z urządzenia mobilnego wyposażonego w złącze micro-USB, wyjście MHL musi zostać przekonwertowane za pomocą adaptera MHL. MHL można dostosować tylko do HDMI. Chociaż wiele urządzeń mobilnych korzysta ze złącza micro-USB, a adaptery […]

Read More