Kod na czołg gta V (PC, PS3, PS4)

kod na czołg gta v

Grand Theft Auto V to od lat jedna z popularniejszych rozgrywek na wszelkich urządzeniach. Dla zapewnienia lepszych wrażeń warto sięgnąć po wszystkie możliwe pojazdy w grze. Zatem, jak przywołać tank? Jaki jest kod na czołg GTA V?

Kod na czołg GTA V (PS3, PS4, PS5)

W grze nie ma dostępnego osobnego kodu na przywołanie czołgu. Za pomocą kodu dostępna jest możliwość wygenerowania kilku pojazdów przewidzianych przez twórców. Aby pozyskać czołg do zabawy, należy po niego pójść w wyznaczone miejsce.

GTA V czołg – jak zdobyć bez kodu?

Czołgi w grze dostępne są w bazie wojskowej, aby tam się dostać i nie zginąć warto sięgnąć po kod, który zapewni naszej postaci nieśmiertelność. Aby go odpalić na konsoli wystarczy wykonać kombinację następujących klawiszy:

Prawo, Krzyżyk, Prawo, Lewo, Prawo, R1, Prawo, Lewo, Krzyżyk, Trójkąt

Wchodząc od razu do bazy wojskowej, otrzymamy automatycznie pościg wojska oraz policji na poziomie 4 gwiazdek. Tryb nieśmiertelności zapewnia 5 minut bez śmierci.

Dalszym etapem pozyskania czołgu jest znalezienie go na terenie bazy. Gdy go znajdziemy, wchodzimy i możemy się bawić! Gdy wyjedziemy już z bazy wojskowej rekomendujemy wpisanie kodu na usunięcie gwiazdek pościgu. Na konsoli wykonujemy to za pomocą kombinacji klawiszy:

R1, R1, Kółko, R2, Prawo, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo, Lewo

Dajcie znać w komentarzu czy udało wam się odpalić „kod na czołg GTA 5”. W sensie, czy zdobyliście go! Gdyż bezpośrednie kody do gta 5 na czołg nie istnieją!

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotel dla gracza
Poradniki

Na co zwrócić uwagę przy zakupie fotela dla gracza?

Myśląc o fotelu gamingowym, pierwszym co przychodzi do głowy jest wygoda, natomiast drugi w kolejności jest wygląd. Ważnym aspektem jest to, aby podobał się wizualnie, jednak istnieje więcej elementów, na które trzeba zwrócić uwagę. Czytaj dalej! Najważniejsze parametry fotela gamingowego Najważniejszym parametrem jest wysokość oparcia i siedziska, istotne jest to, aby dostosować fotel do wzrostu […]

Czytaj więcej
paint w cs go
Poradniki

Celownik kropka w CS GO – komendy na celownik

Wartość celownika w CS:GO jest bardzo duża, ponieważ od niego może zależeć wynik gry. Niektórym może być wygodnie grać ze zwykłą lunetą, a inni wręcz przeciwnie – muszą wybierać różne opcje lunety indywidualnie dla siebie. Jedną z tych opcji jest celownik punktowy. Rzadko widywany jest jako celownik profesjonalnych graczy, ale zarza się. Celownik punktowy pozwala […]

Czytaj więcej
Jak bezpiecznie korzystać z publicznych sieci Wi-Fi
Poradniki

Jak bezpiecznie korzystać z publicznych sieci Wi-Fi

Hotspoty Wi-Fi w kawiarniach, bibliotekach, na lotniskach, w hotelach, na uczelniach i w innych miejscach publicznych są wygodne, ale często nie są bezpieczne. Jeśli połączysz się z siecią Wi-Fi i wyślesz informacje za pośrednictwem stron internetowych lub aplikacji mobilnych, ktoś inny może być w stanie je zobaczyć. Oto kilka sposobów na bezpieczne korzystanie z publicznego […]

Czytaj więcej