Kod na czołg gta V (PC, PS3, PS4)

kod na czołg gta v

Grand Theft Auto V to od lat jedna z popularniejszych rozgrywek na wszelkich urządzeniach. Dla zapewnienia lepszych wrażeń warto sięgnąć po wszystkie możliwe pojazdy w grze. Zatem, jak przywołać tank? Jaki jest kod na czołg GTA V?

Kod na czołg GTA V (PS3, PS4, PS5)

W grze nie ma dostępnego osobnego kodu na przywołanie czołgu. Za pomocą kodu dostępna jest możliwość wygenerowania kilku pojazdów przewidzianych przez twórców. Aby pozyskać czołg do zabawy, należy po niego pójść w wyznaczone miejsce.

GTA V czołg – jak zdobyć bez kodu?

Czołgi w grze dostępne są w bazie wojskowej, aby tam się dostać i nie zginąć warto sięgnąć po kod, który zapewni naszej postaci nieśmiertelność. Aby go odpalić na konsoli wystarczy wykonać kombinację następujących klawiszy:

Prawo, Krzyżyk, Prawo, Lewo, Prawo, R1, Prawo, Lewo, Krzyżyk, Trójkąt

Wchodząc od razu do bazy wojskowej, otrzymamy automatycznie pościg wojska oraz policji na poziomie 4 gwiazdek. Tryb nieśmiertelności zapewnia 5 minut bez śmierci.

Dalszym etapem pozyskania czołgu jest znalezienie go na terenie bazy. Gdy go znajdziemy, wchodzimy i możemy się bawić! Gdy wyjedziemy już z bazy wojskowej rekomendujemy wpisanie kodu na usunięcie gwiazdek pościgu. Na konsoli wykonujemy to za pomocą kombinacji klawiszy:

R1, R1, Kółko, R2, Prawo, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo, Lewo

Dajcie znać w komentarzu czy udało wam się odpalić „kod na czołg GTA 5”. W sensie, czy zdobyliście go! Gdyż bezpośrednie kody do gta 5 na czołg nie istnieją!

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

paint w cs go
Poradniki

Celownik kropka w CS GO – komendy na celownik

Wartość celownika w CS:GO jest bardzo duża, ponieważ od niego może zależeć wynik gry. Niektórym może być wygodnie grać ze zwykłą lunetą, a inni wręcz przeciwnie – muszą wybierać różne opcje lunety indywidualnie dla siebie. Jedną z tych opcji jest celownik punktowy. Rzadko widywany jest jako celownik profesjonalnych graczy, ale zarza się. Celownik punktowy pozwala […]

Czytaj więcej
Jak bezpiecznie korzystać z publicznych sieci Wi-Fi
Poradniki

Jak bezpiecznie korzystać z publicznych sieci Wi-Fi

Hotspoty Wi-Fi w kawiarniach, bibliotekach, na lotniskach, w hotelach, na uczelniach i w innych miejscach publicznych są wygodne, ale często nie są bezpieczne. Jeśli połączysz się z siecią Wi-Fi i wyślesz informacje za pośrednictwem stron internetowych lub aplikacji mobilnych, ktoś inny może być w stanie je zobaczyć. Oto kilka sposobów na bezpieczne korzystanie z publicznego […]

Czytaj więcej
jak zrobic gladki kamien
Poradniki

Jak zrobić gładki kamień w Minecraft

Najpopularniejszym blokiem Minecrafta jest prawdopodobnie kamień. Chociaż jest to bardzo ładny blok, niektórzy wolą gładszą, czystszą teksturę. To właśnie tutaj pojawia się jeden z najstarszych bloków w Minecraft, aż z Minecraft Classic, Gładki Kamień. Ten ciekawy blok zmieniał się na przestrzeni lat, wraz z tym jak jest craftowany i jakie jest jego przeznaczenie. To będzie […]

Czytaj więcej