Kod na czołg gta V (PC, PS3, PS4)

kod na czołg gta v

Grand Theft Auto V to od lat jedna z popularniejszych rozgrywek na wszelkich urządzeniach. Dla zapewnienia lepszych wrażeń warto sięgnąć po wszystkie możliwe pojazdy w grze. Zatem, jak przywołać tank? Jaki jest kod na czołg GTA V?

Kod na czołg GTA V (PS3, PS4, PS5)

W grze nie ma dostępnego osobnego kodu na przywołanie czołgu. Za pomocą kodu dostępna jest możliwość wygenerowania kilku pojazdów przewidzianych przez twórców. Aby pozyskać czołg do zabawy, należy po niego pójść w wyznaczone miejsce.

GTA V czołg – jak zdobyć bez kodu?

Czołgi w grze dostępne są w bazie wojskowej, aby tam się dostać i nie zginąć warto sięgnąć po kod, który zapewni naszej postaci nieśmiertelność. Aby go odpalić na konsoli wystarczy wykonać kombinację następujących klawiszy:

Prawo, Krzyżyk, Prawo, Lewo, Prawo, R1, Prawo, Lewo, Krzyżyk, Trójkąt

Wchodząc od razu do bazy wojskowej, otrzymamy automatycznie pościg wojska oraz policji na poziomie 4 gwiazdek. Tryb nieśmiertelności zapewnia 5 minut bez śmierci.

Dalszym etapem pozyskania czołgu jest znalezienie go na terenie bazy. Gdy go znajdziemy, wchodzimy i możemy się bawić! Gdy wyjedziemy już z bazy wojskowej rekomendujemy wpisanie kodu na usunięcie gwiazdek pościgu. Na konsoli wykonujemy to za pomocą kombinacji klawiszy:

R1, R1, Kółko, R2, Prawo, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo, Lewo

Dajcie znać w komentarzu czy udało wam się odpalić „kod na czołg GTA 5”. W sensie, czy zdobyliście go! Gdyż bezpośrednie kody do gta 5 na czołg nie istnieją!

Zobacz również:  Jak ukryć aplikacje w telefonie?

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poradniki

Jak odinstalować Valorant i Riot Vanguard?

Jak usunąć Riot Vanguard? Otwórz panel sterowania na komputerze. Wpisz „Panel sterowania” w pasek wyszukiwania Windows, a następnie naciśnij Enter. Przejdź do sekcji „Dodaj lub usuń programy”. Wyszukaj w liście „Riot Vanguard”. Kliknij prawym przyciskiem myszy na „Riot Vanguard” i wybierz opcję „Odinstaluj”. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby zakończyć proces usuwania. Po odinstalowaniu […]

Czytaj więcej
Poradniki

Jak znaleźć mieszkanie na warszawski Śródmieściu? Poradnik agenta nieruchomości

Warszawskie Śródmieście, centralna dzielnica stolicy Polski, to serce miasta pełne kontrastów. Bogate dziedzictwo historyczne, reprezentowane przez Zamek Królewski i Stare Miasto, współgra tu z nowoczesnością wieżowców i centrów biznesowych. Spacerując po ulicach Śródmieścia, można odkryć liczne muzea, teatry oraz urokliwe kawiarnie. Park Saski i Ogrody Krasińskich oferują oazę zieleni w tętniącym życiem centrum. Dzielnica jest […]

Czytaj więcej
Poradniki

Jaki nawóz należy stosować pod rzepak na jesień? Wyjaśniamy

Zależy Ci na uzyskaniu obfitych plonów rzepaku? Zatem z pewnością wiesz, że kluczowe znaczenie ma optymalne nawożenie. Właściwie przeprowadzone zapewnia roślinom szereg korzyści. Zastanawiasz się, jaki nawóz pod rzepak na jesień sprawdzi się najlepiej? Odpowiadamy na to pytanie w poniższym artykule. Dlaczego nawożenie rzepaku na jesień jest ważne? Powszechnie wiadomo, że rzepak ma dość duże […]

Czytaj więcej