Jak teleportować kogos do siebie w Minecraft?

Teleport w minecraft

W Minecrafcie gracze mogą używać komend do wykonywania określonych funkcji, które pozwalają im szybciej wykonywać zadania. Na przykład, mogą użyć komend do teleportacji z jednego miejsca do drugiego w Minecraft.

Polecenia to zaawansowane funkcje, które są aktywowane przez wpisanie określonego ciągu znaków. Funkcje te wprowadza się za pomocą menu czatu. Istnieje kilka komend, które gracze mogą wykorzystać na swoją korzyść.

Aby polecenia działały, gracze muszą włączyć cheaty podczas tworzenia świata Minecrafta. Ponieważ komendy są w zasadzie oszustwami, które pozwalają im robić rzeczy, których zwykle nie można zrobić, funkcja ta musi być włączona przed utworzeniem świata.

Istnieje szereg komend, których gracze mogą używać w Minecrafcie. Jedną z najbardziej korzystnych i popularnych komend jest teleportacja. Gracze mogą używać komendy teleportacji na sobie, innych użytkownikach lub obiektach.

Aby wprowadzić komendę teleportacji, naciśnij „T” na klawiaturze lub naciśnij prawy klawisz na D-Padzie, aby otworzyć menu czatu.

Gracze mogą używać teleportacji, aby szybciej dotrzeć do celu lub sprowadzić do siebie inną istotę, jeśli ta się zgubi i na odwrót. Polecenie teleportacji jest łatwe do wykonania i można się go szybko nauczyć.

W tym artykule gracze dowiedzą się, jak łatwo teleportować się do kogoś za pomocą komendy teleport w Minecrafcie!

Zobacz też: Co to jest „Zły Omen” w Minecrafcie i jak usunąć jego efekt?

Komenda na teleport Minecraft

Użyj „/tp”, aby aktywować funkcję

Aby gracze mogli się teleportować, w menu czatu muszą najpierw wpisać „/tp” lub „/teleport”. Ukośnik jest bardzo ważny, a komenda nie zadziała, jeśli ukośnik nie zostanie umieszczony na początku.

Kiedy próbujesz się teleportować, gracze powinni wpisać „/tp ich nazwa użytkownika”. Na przykład, jeśli drugi gracz ma na imię Steve, wpisze „/tp”.

Jeśli gracze chcą wpisać współrzędne kogoś zamiast tego, wpiszą „/tp [gracz docelowy] „. Część dotycząca gracza docelowego jest opcjonalna. Jeśli nie zostanie podany gracz docelowy, polecenie teleportuje użytkownika polecenia.

Chociaż możesz teleportować się na dowolne współrzędne, uważaj na teleportowanie się do nieobciążonych fragmentów świata. Świat będzie próbował generować się wokół ciebie i możesz łatwo utknąć w ścianie.

Zobacz też: Jak znaleźć diamenty? Na jakim poziomie są diamenty 1.18 i 1.17

Poziomy uprawnień

Na serwerach wieloosobowych tylko niektórzy gracze, którym przyznano dostęp do komend, będą mogli się teleportować. Nawet z poprawną składnią, gracz nie może wykonać polecenia takiego jak teleportacja bez odpowiedniego poziomu uprawnień.

W edycjach Java i Bedrock gry Minecraft poziom uprawnień 1 pozwala na ominięcie ochrony tarła. Poziom 2 pozwala graczowi na używanie komend z ograniczeniami i może on używać bloków komend. Poziom 3 daje dostęp do większej liczby komend, a poziom 4 zapewnia dostęp do wszystkich komend.

Aby mieć dostęp do teleportacji w edycji Java Minecrafta, wymagany jest poziom uprawnień 2. Dla edycji Bedrock Minecrafta wymagany jest poziom uprawnień 1.

Zobacz też: Kod na czołg gta V

Przykłady komend teleportu w Minecraft

Dokładna składnia komend może być czasami myląca. Przykład może pomóc zwizualizować, jak komendy powinny być wpisywane. Pamiętaj, aby rozpoczynać komendy od odwrotnego ukośnika i sprawdź dwa razy, czy komenda jest wpisana poprawnie, aby upewnić się, że uzyskasz pożądany efekt.

Przykłady:

  • Aby teleportować (podmiot wprowadzający) na współrzędne 32, 57, 713: /tp 32 57 713
  • Aby teleportować wszystkich graczy do podmiotu wprowadzającego polecenie: /teleport @a @s
  • Aby teleportować wszystkie pobliskie krowy w swoim świecie do swojej lokacji: /teleport @e[type=cow] @s
  • Aby teleportować Steve’a na współrzędne 10, -12, 2000: /tp Steve 10 -12 2000
  • Gracz docelowy to nazwa użytkownika, który ma zostać teleportowany, a jeśli nie zostanie podany, to teleportowany zostanie ten, kto wykona polecenie.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

etykiety
Ogólne

Szybkie i tanie etykiety samoprzylepne

Jesteś właścicielem firmy i przygotowujesz nowy produkt na rynek? Z pewnością będą Ci potrzebne etykiety samoprzylepne. Drukarnia etykiet – projekt i wykonanie Etykiety pojawiają się praktycznie na wszystkich produktach na sklepowych półkach. Napoje, przetwory, kosmetyki, świeczki. Wszystkie one zawierają bardzo często etykiety samoprzylepne, dzięki czemu produkcja i proces wypuszczenia przedmiotu do sprzedaży jest znacznie szybszy. […]

Czytaj więcej
Sianożęty noclegi – widok na plażę i molo w Sianożętach
Ogólne

Sianożęty – noclegi i apartamenty nad morzem w sielskiej atmosferze

Noclegi nad morzem nie muszą oznaczać pobytu w dużym mieście! Coś dla siebie nad Bałtykiem bez problemu znajdą również miłośnicy wiejskich klimatów. Przykładem malowniczej, cichej nadmorskiej wsi są Sianożęty – apartamenty w tej miejscowości to doskonały pomysł dla osób, które podczas urlopu chcą w kameralnej atmosferze odpocząć od tłumów. Sianożęty to niewielka wieś – liczy […]

Czytaj więcej
hearts of iron 4 kody
Ogólne

Kody do gry Hearts of Iron IV na PC

Na tej stronie znajduje się lista cheatów, kodów, wielkanocnych jajek, wskazówek i innych sekretów do Hearts of Iron IV na PC. Jeśli odkryłeś cheat, który chciałbyś dodać do strony, lub masz poprawkę, kliknij EDYTUJ i dodaj go. Zobacz też: Zalety i wady internetu Lista kodów do gry Hearts of Iron IV Aby uruchomić konsolę cheatów, […]

Czytaj więcej