Jak teleportować kogos do siebie w Minecraft?

Teleport w minecraft

W Minecrafcie gracze mogą używać komend do wykonywania określonych funkcji, które pozwalają im szybciej wykonywać zadania. Na przykład, mogą użyć komend do teleportacji z jednego miejsca do drugiego w Minecraft.

Polecenia to zaawansowane funkcje, które są aktywowane przez wpisanie określonego ciągu znaków. Funkcje te wprowadza się za pomocą menu czatu. Istnieje kilka komend, które gracze mogą wykorzystać na swoją korzyść.

Aby polecenia działały, gracze muszą włączyć cheaty podczas tworzenia świata Minecrafta. Ponieważ komendy są w zasadzie oszustwami, które pozwalają im robić rzeczy, których zwykle nie można zrobić, funkcja ta musi być włączona przed utworzeniem świata.

Istnieje szereg komend, których gracze mogą używać w Minecrafcie. Jedną z najbardziej korzystnych i popularnych komend jest teleportacja. Gracze mogą używać komendy teleportacji na sobie, innych użytkownikach lub obiektach.

Aby wprowadzić komendę teleportacji, naciśnij „T” na klawiaturze lub naciśnij prawy klawisz na D-Padzie, aby otworzyć menu czatu.

Gracze mogą używać teleportacji, aby szybciej dotrzeć do celu lub sprowadzić do siebie inną istotę, jeśli ta się zgubi i na odwrót. Polecenie teleportacji jest łatwe do wykonania i można się go szybko nauczyć.

W tym artykule gracze dowiedzą się, jak łatwo teleportować się do kogoś za pomocą komendy teleport w Minecrafcie!

Zobacz też: Co to jest „Zły Omen” w Minecrafcie i jak usunąć jego efekt?

Komenda na teleport Minecraft

Użyj „/tp”, aby aktywować funkcję

Aby gracze mogli się teleportować, w menu czatu muszą najpierw wpisać „/tp” lub „/teleport”. Ukośnik jest bardzo ważny, a komenda nie zadziała, jeśli ukośnik nie zostanie umieszczony na początku.

Kiedy próbujesz się teleportować, gracze powinni wpisać „/tp ich nazwa użytkownika”. Na przykład, jeśli drugi gracz ma na imię Steve, wpisze „/tp”.

Jeśli gracze chcą wpisać współrzędne kogoś zamiast tego, wpiszą „/tp [gracz docelowy] „. Część dotycząca gracza docelowego jest opcjonalna. Jeśli nie zostanie podany gracz docelowy, polecenie teleportuje użytkownika polecenia.

Chociaż możesz teleportować się na dowolne współrzędne, uważaj na teleportowanie się do nieobciążonych fragmentów świata. Świat będzie próbował generować się wokół ciebie i możesz łatwo utknąć w ścianie.

Zobacz też: Jak znaleźć diamenty? Na jakim poziomie są diamenty 1.18 i 1.17

Poziomy uprawnień

Na serwerach wieloosobowych tylko niektórzy gracze, którym przyznano dostęp do komend, będą mogli się teleportować. Nawet z poprawną składnią, gracz nie może wykonać polecenia takiego jak teleportacja bez odpowiedniego poziomu uprawnień.

W edycjach Java i Bedrock gry Minecraft poziom uprawnień 1 pozwala na ominięcie ochrony tarła. Poziom 2 pozwala graczowi na używanie komend z ograniczeniami i może on używać bloków komend. Poziom 3 daje dostęp do większej liczby komend, a poziom 4 zapewnia dostęp do wszystkich komend.

Aby mieć dostęp do teleportacji w edycji Java Minecrafta, wymagany jest poziom uprawnień 2. Dla edycji Bedrock Minecrafta wymagany jest poziom uprawnień 1.

Zobacz też: Kod na czołg gta V

Przykłady komend teleportu w Minecraft

Dokładna składnia komend może być czasami myląca. Przykład może pomóc zwizualizować, jak komendy powinny być wpisywane. Pamiętaj, aby rozpoczynać komendy od odwrotnego ukośnika i sprawdź dwa razy, czy komenda jest wpisana poprawnie, aby upewnić się, że uzyskasz pożądany efekt.

Przykłady:

  • Aby teleportować (podmiot wprowadzający) na współrzędne 32, 57, 713: /tp 32 57 713
  • Aby teleportować wszystkich graczy do podmiotu wprowadzającego polecenie: /teleport @a @s
  • Aby teleportować wszystkie pobliskie krowy w swoim świecie do swojej lokacji: /teleport @e[type=cow] @s
  • Aby teleportować Steve’a na współrzędne 10, -12, 2000: /tp Steve 10 -12 2000
  • Gracz docelowy to nazwa użytkownika, który ma zostać teleportowany, a jeśli nie zostanie podany, to teleportowany zostanie ten, kto wykona polecenie.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogólne

Przejazdy busem do Holandii – wygodne i tanie rozwiązanie

Holandia to kraj, który przyciąga turystów z całego świata. Znana z pięknych krajobrazów, malowniczych miast, ciekawych muzeów i galerii, jak również wyjątkowych atrakcji turystycznych, takich jak np. Keukenhof, czy Park Miniatur w Madurodam. Aby jednak móc w pełni cieszyć się z wizyty w tym kraju, warto zadbać o wygodny i przede wszystkim ekonomiczny transport. Przejazdy […]

Czytaj więcej
Ogólne

Jak nosić mokasyny damskie, by wyglądać stylowo?

Mokasyny damskie to niezwykle charakterystyczny typ obuwia, wywodzący się z mody męskiej. Na przestrzeni ostatnich dekad został jednak doceniony przez liczne grono wielbicielek oryginalnej mody, stając się jednym z najgorętszych trendów. Jak nosić to wyjątkowe obuwie, by wyglądać stylowo? Kluczowy jest dobór modelu do okazji oraz reszty stylizacji. Jak się za to zabrać? Podpowiadamy! Czym […]

Czytaj więcej
Dlaczego nurkowie wypadają z łodzi do tyłu?
Ogólne

Dlaczego nurkowie wypadają z łodzi do tyłu?

Nurkowanie to ekscytująca okazja do odkrywania świata przyrody w niezapomnianych miejscach. Bez odpowiedniego sprzętu ochronnego i bezpiecznych praktyk nurkowania, to zabawne hobby może szybko stać się niebezpieczne. Dlaczego nurkowie nurkują do tyłu? Dlaczego nurkowie nurkują do tyłu? Podobnie jak w przypadku używania flagi nurkowej, nurkowanie do tyłu jest standardową techniką bezpieczeństwa. Choć może się wydawać, […]

Czytaj więcej