Jak teleportować kogos do siebie w Minecraft?

Teleport w minecraft

W Minecrafcie gracze mogą używać komend do wykonywania określonych funkcji, które pozwalają im szybciej wykonywać zadania. Na przykład, mogą użyć komend do teleportacji z jednego miejsca do drugiego w Minecraft.

Polecenia to zaawansowane funkcje, które są aktywowane przez wpisanie określonego ciągu znaków. Funkcje te wprowadza się za pomocą menu czatu. Istnieje kilka komend, które gracze mogą wykorzystać na swoją korzyść.

Aby polecenia działały, gracze muszą włączyć cheaty podczas tworzenia świata Minecrafta. Ponieważ komendy są w zasadzie oszustwami, które pozwalają im robić rzeczy, których zwykle nie można zrobić, funkcja ta musi być włączona przed utworzeniem świata.

Istnieje szereg komend, których gracze mogą używać w Minecrafcie. Jedną z najbardziej korzystnych i popularnych komend jest teleportacja. Gracze mogą używać komendy teleportacji na sobie, innych użytkownikach lub obiektach.

Aby wprowadzić komendę teleportacji, naciśnij „T” na klawiaturze lub naciśnij prawy klawisz na D-Padzie, aby otworzyć menu czatu.

Gracze mogą używać teleportacji, aby szybciej dotrzeć do celu lub sprowadzić do siebie inną istotę, jeśli ta się zgubi i na odwrót. Polecenie teleportacji jest łatwe do wykonania i można się go szybko nauczyć.

W tym artykule gracze dowiedzą się, jak łatwo teleportować się do kogoś za pomocą komendy teleport w Minecrafcie!

Zobacz też: Co to jest „Zły Omen” w Minecrafcie i jak usunąć jego efekt?

Komenda na teleport Minecraft

Użyj „/tp”, aby aktywować funkcję

Aby gracze mogli się teleportować, w menu czatu muszą najpierw wpisać „/tp” lub „/teleport”. Ukośnik jest bardzo ważny, a komenda nie zadziała, jeśli ukośnik nie zostanie umieszczony na początku.

Kiedy próbujesz się teleportować, gracze powinni wpisać „/tp ich nazwa użytkownika”. Na przykład, jeśli drugi gracz ma na imię Steve, wpisze „/tp”.

Jeśli gracze chcą wpisać współrzędne kogoś zamiast tego, wpiszą „/tp [gracz docelowy] „. Część dotycząca gracza docelowego jest opcjonalna. Jeśli nie zostanie podany gracz docelowy, polecenie teleportuje użytkownika polecenia.

Chociaż możesz teleportować się na dowolne współrzędne, uważaj na teleportowanie się do nieobciążonych fragmentów świata. Świat będzie próbował generować się wokół ciebie i możesz łatwo utknąć w ścianie.

Zobacz też: Jak znaleźć diamenty? Na jakim poziomie są diamenty 1.18 i 1.17

Poziomy uprawnień

Na serwerach wieloosobowych tylko niektórzy gracze, którym przyznano dostęp do komend, będą mogli się teleportować. Nawet z poprawną składnią, gracz nie może wykonać polecenia takiego jak teleportacja bez odpowiedniego poziomu uprawnień.

W edycjach Java i Bedrock gry Minecraft poziom uprawnień 1 pozwala na ominięcie ochrony tarła. Poziom 2 pozwala graczowi na używanie komend z ograniczeniami i może on używać bloków komend. Poziom 3 daje dostęp do większej liczby komend, a poziom 4 zapewnia dostęp do wszystkich komend.

Aby mieć dostęp do teleportacji w edycji Java Minecrafta, wymagany jest poziom uprawnień 2. Dla edycji Bedrock Minecrafta wymagany jest poziom uprawnień 1.

Zobacz też: Kod na czołg gta V

Przykłady komend teleportu w Minecraft

Dokładna składnia komend może być czasami myląca. Przykład może pomóc zwizualizować, jak komendy powinny być wpisywane. Pamiętaj, aby rozpoczynać komendy od odwrotnego ukośnika i sprawdź dwa razy, czy komenda jest wpisana poprawnie, aby upewnić się, że uzyskasz pożądany efekt.

Przykłady:

  • Aby teleportować (podmiot wprowadzający) na współrzędne 32, 57, 713: /tp 32 57 713
  • Aby teleportować wszystkich graczy do podmiotu wprowadzającego polecenie: /teleport @a @s
  • Aby teleportować wszystkie pobliskie krowy w swoim świecie do swojej lokacji: /teleport @e[type=cow] @s
  • Aby teleportować Steve’a na współrzędne 10, -12, 2000: /tp Steve 10 -12 2000
  • Gracz docelowy to nazwa użytkownika, który ma zostać teleportowany, a jeśli nie zostanie podany, to teleportowany zostanie ten, kto wykona polecenie.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Omnitrop hormon wzrostu i kulturystyka
Ogólne

Omnitrop hormon wzrostu i kulturystyka

Lek Omnitrop jest znany w medycynie jako hormon wzrostu i jest często stosowany w leczeniu niewydolności nerek i zespołu wad wrodzonych. W sporcie Omnitrop jest popularny ze względu na możliwość uzyskania beztłuszczowej masy mięśniowej i kontrolowania budowy ciała i organizmu podczas przyjmowania kursu sterydów. Produkt pomaga również odmłodzić organizm, wzmacnia szkielet i kości oraz zwiększa […]

Czytaj więcej
Certyfikat SSL
Ogólne

Szyfrowanie SSL bez tajemnic

Bezpieczeństwu w sieci poświęca się coraz więcej uwagi. Osoby poruszające zagadnienia z nim związane zwykle zwracają uwagę przede wszystkim na zachowanie użytkowników Internetu. Niejednokrotnie podkreślają jednak również, że dbanie o bezpieczeństwo potencjalnych klientów leży także po stronie właścicieli domen. Szczególnie wiele uwagi poświęca się dziś szyfrowaniu danych, w pewnym momencie musi więc pojawić się również […]

Czytaj więcej
biurko gamingowe
Ogólne

Jak zrobić biurko gamingowe? Co będzie Ci potrzebne?

Co zrobić, gdy niekoniecznie chcemy od razu kupować drogie, profesjonalne biurko gamingowe, ale chcemy poczuć ducha gamingu i najpierw samodzielnie zorganizować własne, niskobudżetowe stanowisko gamingowe? Dobrym pomysłem jest na przykład zakup zwykłego, wytrzymałego biurka i samodzielny montaż potrzebnych dodatków niezbędnych dla gracza. Można też pokusić się o kupno niedrogiego, a jednak niezawodnego biurka gamingowego od […]

Czytaj więcej