Gdzie oglądać seriale online? Ranking serwisów VOD w Polsce

Ranking serwisów VOD

Serwisy VOD w Polsce biją rekordy popularności. I nie ma się czemu dziwić, ponieważ baza filmów i seriali jest naprawdę imponująca, a do tego stale się powiększa, oferując użytkownikom jeszcze więcej rozrywki. Chcesz poznać najpopularniejsze serwisy VOD w Polsce? Szczegóły poniżej!

Netflix, najpopularniejszy serwis VOD na świecie

Zaczniemy od Netflixa, który jest najpopularniejszym serwisem VOD na świecie. Jego biblioteka to tysiące tytułów filmów, seriali czy zapisów koncertów dostosowanych do każdego odbiorcy. Na Netflixie znaleźć można filmy każdego gatunku, bajki dla dzieci oraz produkcje rodzinne. Filmy można oglądać online lub pobrać je na urządzenie i korzystać z treści offline. 

Player.pl — polski serwis VOD

Player bardzo często nazywany jest polskim Netflixem i nie ma tym nic dziwnego czy szokującego. Player.pl to szeroka biblioteka filmów i seriali online, w którego repertuarze królują rodzime produkcje. Dodatkowo ten serwis VOD oferuje możliwość obejrzenia programów, które były emitowane w TV. Jest to więc świetne rozwiązanie dla tych, którzy przegapili odcinek ulubionego serialu lub programu w TV, bądź w ogóle nie posiadają telewizora. 

To, co wyróżnia Playera, to wiele pakietów do wyboru, które rozpoczynają się od kilku złotych. Dodając do tego bogatą bibliotekę filmów na życzenie, naprawdę jest w czym wybierać. 

Zobacz też: Serwery Minecraft – czym są i jakie wybierać?

HBO MAX

HBO MAX zastąpiło HBO GO i wprowadziło do swojej biblioteki sporo nowych tytułów. Oprócz autorskich produkcji odbiorca ma również dostęp do treści takich wytwórni jak Cartoon Network, Warner Bros oraz New Line. Ten serwis VOD oferuje takie kultowe tytuły jak saga o Harrym Potterze, Matrix czy Król Lew. 

Zobacz również:  Mapa świata na ścianę - oryginalna ozdoba

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video to nie tylko serwis VOD. Decydując się na subskrypcję, otrzymuje się również bezpłatną dostawę przy zakupach na tej platformie. A co tam znajdziemy? Przede wszystkim wiele filmów i seriali, z naprawdę ciekawymi treściami autorskimi. Warto sprawdzić serial Koło Czasu, który powstał na podstawie popularnego cyklu fantasy. 

Disney Plus 

Disney Plus wzbudza wiele kontrowersji. Dla jednych jest to najlepszy serwis VOD, a dla innych dostępne treści nie są wystarczające i atrakcyjne. Kto polubi się z Disney Plus? Na pewno miłośnicy uniwersum Marvela, Gwiezdnych Wojen i treści Disneya. Coraz więcej zaczyna mówić się o poszerzeniu biblioteki filmów i seriali, również o polskie produkcje, jednak przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, żeby się o tym przekonać. 

Viaplay 

Ten serwis VOD w Polsce jest stosunkowo krótko, jednak udało mu się do siebie przekonać już wielu odbiorców. Viaplay jest świetnym wyborem, jeśli oprócz filmów i seriali, jesteście zainteresowani również wydarzeniami sportowymi. Bundesliga, NFL czy walki KSW to tylko niektóre z propozycji. 

Apple TV+ 

Omawiając serwisy VOD w Polsce, warto wspomnieć również o Apple TV+. Znaleźć tam można, zbierające świetne recenzje, seriale, jak W cieniu podejrzeń czy w Obronie syna, filmy oraz przejmujące filmy dokumentalne. Ponadto ten serwis VOD umożliwia wypożyczenie lub wykupienie interesującego nas tytułu.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Minecraft
Rozrywka

Serwery Minecraft – czym są i jakie wybierać?

Serwery Minecraft są hostowanymi serwerami, które zapewniają platformę użytkownikom do tworzenia i grania w gry w środowisku online. Serwery pozwalają graczom na tworzenie swoich własnych światów, budowanie struktur i dzielenie się nimi z innymi. Można je również skonfigurować do przechowywania i odtwarzania poziomów, jak również umożliwić innym graczom wejście do twojego świata poprzez internet. Jest […]

Czytaj więcej
Jak zrezygnować z netflixa poradnik
Rozrywka

Jak zrezygnować z Netflixa? Poradnik jak anulować subskrypcje konta krok po kroku

Anulowanie subskrypcji Netflix nie jest trudne, ale jest kilka szczegółów, o których powinieneś wiedzieć najpierwZmniejszasz swoją listę serwisów streamingowych? Nie winimy cię. Dzisiaj Jest tak wiele platform streamingowych dostępnych i niestety mamy ograniczoną liczbę godzin, aby je oglądać. Jeśli zdecydowałeś się na zrezygnowanie z subskrybcji netflixa oglądaj dalej. Anulowanie subskrypcji Netflix jest dość proste, ale jest […]

Czytaj więcej
atrakcje na wyjeździe firmowym
Rozrywka

Jakie atrakcje zapewnić na wyjeździe firmowym?

Każda firma potrzebuje chwili odpoczynku i wytchnienia od rutyny, wyjazd integracyjny polepszy nie tylko samopoczucie pracowników, ale pozwoli im też zacieśnić więzi. Po udanym weekendzie zespół wraca do pracy bardziej zharmonizowany, co przekłada się na lepsze efekty! W dzisiejszym artykule przedstawimy kilka atrakcji, które dobrze się sprawdzą na wyjeździe integracyjnym. Czy wyjazdy integracyjne są potrzebne?  […]

Czytaj więcej