Jak wysłać prywatną wiadomość na Twitterze?

Czy można wysłać prywatną wiadomość na Twitterze?

Na Twitterze można wysyłać prywatne wiadomości, nazywane Direct Messages (DM). Ta funkcja umożliwia użytkownikom komunikację bezpośrednią, pozwalając na wysyłanie wiadomości tylko widocznych dla odbiorcy. Aby wysłać DM, należy być zalogowanym na swoje konto, znaleźć użytkownika, do którego chcesz napisać, a następnie wybrać opcję wysyłania prywatnej wiadomości. Możesz to zrobić zarówno przez aplikację mobilną na iOS czy Android, jak i przez stronę internetową Twittera. Warto pamiętać, że prywatne wiadomości można wysyłać tylko do osób, które obserwują Twoje konto, chyba że ich ustawienia prywatności na to pozwalają.

Jak napisać do kogoś na Twitterze?

Aby napisać do kogoś na Twitterze, wystarczy znać kilka prostych kroków. Twitter, jako popularna platforma społecznościowa, umożliwia wysyłanie zarówno publicznych tweetów, jak i prywatnych wiadomości, zwanych Direct Messages (DM). Oto jak możesz wysłać prywatną wiadomość na Twitterze:

  1. Zaloguj się na Twitterze: Aby móc wysyłać wiadomości, musisz być zalogowany na swoje konto na Twitterze.
  2. Znajdź użytkownika: Aby wysłać wiadomość, musisz najpierw znaleźć konto osoby, do której chcesz napisać. Możesz to zrobić wpisując nazwę użytkownika w polu wyszukiwania.
  3. Przejdź do Direct Messages: Kliknij ikonę koperty w prawym górnym rogu ekranu, aby otworzyć zakładkę 'Direct Messages’.
  4. Rozpocznij nową wiadomość: Kliknij przycisk 'Nowa wiadomość’ lub ikonę długopisu, aby rozpocząć pisanie nowej prywatnej wiadomości.
  5. Wpisz nazwę użytkownika: W polu adresu wprowadź nazwę użytkownika osoby, do której chcesz wysłać wiadomość.
  6. Napisz i wyślij wiadomość: Wpisz swoją wiadomość w polu tekstowym. Pamiętaj, że Twitter ogranicza długość DM do 10 000 znaków.
  7. Kliknij 'Wyślij’: Po skomponowaniu wiadomości, naciśnij przycisk 'Wyślij’, aby dostarczyć ją do wybranej osoby.

Pamiętaj, że możesz wysyłać DM tylko do użytkowników, którzy obserwują Twoje konto, chyba że ich ustawienia prywatności pozwalają na odbieranie wiadomości od każdego. Ponadto, Twitter umożliwia wysyłanie wiadomości bezpośrednich zarówno z aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem iOS lub Android, jak i z witryny twitter.com.

Zobacz również:  Zalety i wady internetu

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

technologia

Co lepsze – skuter elektryczny czy spalinowy?

W obecnych czasach rośnie zainteresowanie ekologicznymi rozwiązaniami w transporcie miejskim. Skutery, cenione za efektywność i niskie koszty eksploatacji, są jednym z popularniejszych wyborów. Wśród nich pojawia się kluczowe pytanie: czy lepsze są skutery elektryczne czy spalinowe? Przeanalizujmy oba typy, by zdecydować, który może lepiej odpowiadać Twoim potrzebom. Skuter elektryczny – ekologia i niskie spalanie Motorower […]

Czytaj więcej
technologia

Repeater WiFi – najważniejsze informacje

Kiedy decydujemy się na podpisanie umowy z dostawcą Internetu, naturalnie oczekujemy, że zadeklarowana w umowie prędkość internetu będzie odpowiadała tej, którą rzeczywiście uzyskamy na naszych urządzeniach. Niestety, w praktyce często zdarza się, że rzeczywista szybkość połączenia internetowego oraz jego stabilność pozostawiają wiele do życzenia. Problemy takie jak słaby sygnał czy częste przerywanie połączenia są szczególnie […]

Czytaj więcej
technologia

Smartwatche męskie – dlaczego to dobry pomysł na prezent? Podpowiadamy, komu warto je podarować

Smartwatche zyskują na popularności i nie ma w tym nic dziwnego. Użytkownicy uwielbiają je nie tylko za ciekawy, nowoczesny design. Coraz więcej osób docenia je także za dodatkowe funkcje, których nie oferują klasyczne czasomierze. Nie da się ukryć, że miłośnicy praktycznych rozwiązań chętnie wręczają je w prezencie. Zbliża się ważna okazja dla Twojego męża lub […]

Czytaj więcej