Pet Simulator X Kody – Darmowe Monety i Diamenty!

Pet Simulator X

Nie jest tajemnicą, że posiadanie rzadkich zwierzaków w grze Pet Simulator X jest pociągające i niektórzy gracze zrobią wszystko, aby dostać je w swoje ręce. Jak więc zdobyć najrzadsze (lub, w niektórych przypadkach, ultra-rzadkie) zwierzęta w Pet Simulator X? Za pomocą Monet, Diamentów i mnóstwa szczęścia! A jak łatwiej zdobyć te waluty i dodatkowe ulepszenia? Za pomocą kodów!

Jeśli szukasz najbardziej aktualnych i OP kodów do Pet Simulator X, Pro Game Guides ma cię pod ręką! Użyj poniższych kodów, aby zdobyć różne bonusy i gratisy, w tym diamenty, bonusy do monet, bonusy do szczęścia i wiele więcej – ta lista kodów zawiera wszystko! Pamiętaj, aby regularnie zaglądać tutaj po najbardziej aktualne kody OP, ponieważ aktualizujemy tę listę, gdy tylko pojawią się nowe kody! Jeśli znajdziesz w sekcji Działające kody kod, który wydaje się wygasły, daj nam znać, abyśmy mogli go jak najszybciej usunąć. Pamiętaj również, że musisz wpisać każdy kod dokładnie tak, jak jest napisane, w przeciwnym razie doświadczenie go nie zaakceptuje!

Jeśli jesteś fanem Pet Simulator X i szukasz więcej materiałów związanych z tym doświadczeniem, sprawdź nasz ostatni poradnik Jak zaprosić ludzi do swojego banku w Roblox Pet Simulator X! A jeśli chcesz ulepszyć swoje obecne zwierzęta, sprawdź nasze poradniki o tym, jak przekształcić swoje urocze stworzenia w ich mroczną materię! Kiedy skończysz ulepszać swoje zwierzaki, będziesz mógł jeszcze szybciej zarabiać różne rodzaje waluty!

Zobacz też: ubrania w Roblox

Lista wszystkich kodów do gry Pet Simulator X

Jeśli potrzebujesz dodatkowego bodźca w swojej grze, możesz użyć poniższych kodów. Upewnij się, że pamiętasz, że powinieneś być już trochę w grze, ale nie za daleko. Upewnij się, że skopiowałeś poniższe kody najdokładniej jak potrafisz lub skopiuj je i wklej. Jeśli okaże się, że jakiś kod nie działa, zostaw komentarz i daj nam znać! Nasz zespół sprawdzi kod dwukrotnie i usunie go, jeśli nie jest ważny.

Zobacz też: Kod na czołg gta V (PC, PS3, PS4)

Pet Simulator X Kody (działające)

Poniżej znajduje się lista wszystkich dostępnych obecnie kodów do gry Pet Simulator X. Gdy ważność tych kodów wygaśnie, przeniesiemy je do poniższej listy Wygasłe. W przypadku, gdy kod nie działa, prosimy o komentarz i poinformowanie nas o tym, a my przeniesiemy go do sekcji Wygasłe po ponownym przetestowaniu.

Nie ma obecnie działających kodów!

Zobacz też: Zalety i wady internetu

Pet Simulator X Kody (Wygasły)

Poniższe kody są już nieważne. Ponieważ wszystkie kody z powyższej listy tracą ważność, w końcu znajdą się tutaj. Jeśli odkryjesz taki kod, daj nam znać, abyśmy mogli się nim zająć.

 • 404roblox – Odbierz kod na x8 Triple Coins Boosts
 • 1Mfollowers – Wymień kod na x5 Potrójnych Boostów Monet
 • happyholidays – Wymień na Boost
 • xmas
 • santapaws
 • tonsofcoins – Odkup x3 Coin Boost
 • im2lucky – Wymień na x3 Ultra Lucky Boosts
 • 1mplus300k – Odkup za zwiększenie szczęścia
 • happysaturday11 – Wymień na Boosty
 • yaydiamonds2 – Wymień na 50K Diamonds
 • alienpets – Wymień na Boost
 • yaydiamonds – wykup 50 tys. diamentów
 • its1million – wykup 100 tys. diamentów
 • bandsundrbidn – wykup 30 tys. diamentów
 • sorry4thewait – Odkup za doładowanie
 • pumpkin333 – Odkup diamenty
 • VoiceChat – Wymień na x2 Triple Coins Boost
 • triple800 – Odkup za Coin Boost
 • halfamillion – Wymień na Boost
 • easyboosts – Wymień za Potrójne Boostowanie Monet
 • steampunkpets – Wymień za Potrójne Podwyższenie Monet
 • 700kDiamonds – Wymień na 25 tys. diamentów
 • morecoins4u – Odkup za Potrójny Boost Monet
 • anothertriple – Odkup za Coin Boost
 • TripleCoins999 – Użyj kodu, aby otrzymać TripleCoins Boost
 • halfamillion – Wymień na 10 000 diamentów
 • Clouds – Wymień na nagrodę
 • Underworld – Odbierz darmowe diamenty
 • plaid1234 – Odbierz potrójne doładowanie
 • big1234 – Odbierz potrójne zwiększenie ilości monet
 • morecodes3 – Odbierz nagrodę za ultra luck boost
 • blamedavid – Odbierz potrójne zwiększenie ilości monet
 • Back2Back – Odbierz darmowe diamenty

Jak zrealizować kody do gry Pet Simulator X?

Łatwo jest wykorzystać kody do zdobycia darmowych nagród w Pet Simulator X! Po wejściu do doświadczenia naciśnij przycisk Ekskluzywny sklep znajdujący się na dole ekranu (ikona koszyka na zakupy). Następnie przewiń do dolnej części okna, które się pojawi, i naciśnij niebieski przycisk Zrealizuj w sekcji Zrealizuj kody do gry. W oknie kodów wpisz kod dokładnie taki, jaki widnieje na naszej liście, a następnie naciśnij przycisk Redeem!, aby odebrać nagrodę. Gracze muszą mieć co najmniej rangę podstawową, aby móc zrealizować kody.

Jak zdobyć więcej kodów do gry Pet Simulator X

Niestety, kody do gry Pet Simulator X nie są wydawane bardzo regularnie, więc nie ma sposobu, aby wiedzieć dokładnie, kiedy i gdzie zostaną wydane. Najlepszym sposobem, aby być na bieżąco z kodami jest regularne sprawdzanie naszej listy kodów, śledzenie konta BIG Games na Twitterze i dołączenie do serwera BIG Games Discord. Ten serwer istnieje, aby objąć całą działalność BIG Games, studia deweloperskiego stojącego za Pet Simulatorem X, więc możesz zobaczyć trochę dodatkowych informacji, ale kody specyficzne dla Pet Simulatora X będą mimo to publikowane – kody są często publikowane na Discordzie i w opisie doświadczenia, zanim zostaną oficjalnie opublikowane gdziekolwiek indziej!

Dlaczego moje kody do Pet Simulatora X nie działają?

Jeśli Twoje kody do Pet Simulator X nie działają, możesz spróbować kilku rzeczy. Upewnij się, że wpisałeś lub skopiowałeś cały kod poprawnie – dotyczy to również wielkości liter – jeśli kod nie jest w 100% poprawny, nie zadziała.

Innym powodem, dla którego kody mogą nie działać, jest upłynięcie terminu ich ważności. Kody czasami przestają działać wyjątkowo szybko w porównaniu z innymi kodami. Aby pomóc w uzyskaniu działających kodów, zachowaj tę stronę w zakładkach i często do niej wracaj, aby sprawdzić, czy nie pojawił się tu nowy kod.

Co to jest Pet Simulator X?

Pet Simulator X to gra typu „grind-and-go”, która pozwala graczom zbierać różne zwierzęta i wykorzystywać je do zarabiania pieniędzy w grze. Pieniądze te można następnie wykorzystać do zakupu i wykluwania jaj, które mogą odblokować nowe zwierzaki do wykorzystania i ulepszania, i tak dalej, i tak dalej. W Pet Simulator X jest wiele światów i lokacji do zbadania, wszystkie z własnymi biomami i specyficznymi dla danego obszaru jajami do wyklucia. Istnieją również tajemniczy kupcy, którzy oferują specjalne ulepszenia i ekskluzywne zwierzęta, które gracze mogą kupić i odblokować. Jeśli szukasz wciągającego doświadczenia, które przykuje twoją uwagę na długie godziny, Pet Simulator X jest grą, którą powinieneś wypróbować!

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

automatyka-budynkowa
Ogólne

Automatyka budynkowa a komfort cieplny. System domu inteligentnego

Chcesz zwiększyć swój komfort we własnym domu/mieszkaniu? Marzysz o ogrzewaniu i klimatyzacji, którym mógłbyś sterować zdalnie – z każdego pomieszczenia, czy nawet znajdując się poza budynkiem? Nie chcesz płacić wysokich rachunków za prąd? Wszystko to może zapewnić Ci automatyka budynkowa. Czy budynek może być inteligentny? Coraz częściej w nowych i starych budynkach pojawiają się nowoczesne […]

Czytaj więcej
Ogólne

Jaka płyta meblowa jest najtrwalsza? Poradnik stolarski

Płyty meblowe, kiedyś kojarzone z niską jakością i tanimi meblami, dzisiaj szturmują rynek meblarski, stając się godnym zamiennikiem drewna w branży meblarskiej oraz wykończeniowej. Szeroki wybór rodzajów płyty meblowej w parze z rozwojem technologicznym maszyn do ich obróbki stwarza nieskończone możliwości jej wykorzystania. Jak wybrać trwałą płytę meblową? Postaramy się znaleźć odpowiedź na to pytanie […]

Czytaj więcej
Falowniki do paneli słonecznych
blog Ogólne

Falowniki do paneli słonecznych: wszystko, co musisz wiedzieć

Falowniki paneli słonecznych są kluczową, ale często pomijaną częścią kompleksowego systemu fotowoltaicznego. Ważne jest, aby wiedzieć o różnych opcjach dostępnych podczas zakupów dla falowników paneli słonecznych i który z nich jest odpowiedni dla Twojej unikalnej sytuacji i budżetu. Inwerter jest urządzeniem elektronicznym, które konwertuje DC (prąd stały) wyjście z paneli słonecznych do standardowego AC (prąd […]

Czytaj więcej