Kiedy zdecydować się na chirurgiczne uniesienie piersi?

operacja

Medycyna estetyczna to dziedzina, która rozwija się niezwykle prężnie i coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z jej możliwości. Jednym z najpopularniejszych zabiegów wybieranych przez kobiety jest powiększanie biustu. Można jednak zdecydować się też na chirurgiczne uniesienie piersi, kiedy warto wybrać ten zabieg?

Na czym polega chirurgiczne uniesienie piersi?

Chirurgiczne uniesienie piersi, czyli lift piersi, to zabieg, z którego skorzystać mogą panie w każdym wieku, które nie do końca zadowolone są z wyglądu swojego biustu. Polega on na takim wymodelowaniu piersi, by ponownie były jędrne oraz bardziej uniesione. Co ważne, lift piersi nie oznacza ich powiększenia, dlatego też podczas tego zabiegu biust nie zostaje wypełniony żadną substancją.

Jeśli temat podniesienia biustu Cię interesuje, to chirurgiczne uniesienie piersi szerzej opisano na www.clinicforyou.pl. Wiedza, z zakresu wykorzystywanych technik, wskazań i cen, na pewno będzie przydatna dla wszystkich pań, które zastanawiają się nad poprawą wyglądu swoich piersi. 

Kiedy warto zdecydować się na podniesienie biustu? 

Warto zdecydować się na chirurgiczne uniesienie biustu w momencie, w którym przestaje się on nam podobać. Na opadanie biustu wpływ ma upływający czas, utrata masy ciała, zwłaszcza ta znaczna i szybka, a także przebyte ciąże oraz karmienie piersią. Z wiekiem, poziom elastyny i kolagenu w skórze znacznie spada, zmniejsza się także gęstość tkanek. Efektem tego jest wiotkość piersi i ich opadanie, co budzić może wiele kompleksów. 

Warto zaznaczyć, że pomimo tego, że opadanie piersi jest naturalnym procesem, który zachodzi z wiekiem, to można temu przeciwdziałać i poprawić, to co może być źródłem kompleksów. Lift piersi jedynie poprawi ich kształt i przywróci dawny wygląd, dlatego jest to zabieg dla tych pań, którym zależy na naturalnym wyglądzie i nie chcą one powiększania biustu, np. implantami. 

Jak wygląda zabieg chirurgicznego uniesienia piersi?

Zabieg podniesienia biustu przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwać może od godziny do trzech. Po usunięciu nadmiaru skóry, uniesieniu piersi oraz zmianie pozycji brodawek biust nabiera jędrności i pożądanego kształtu. Rekonwalescencja po chirurgicznym uniesieniu piersi trwa około 2 tygodni i po tym czasie usuwane zostają szwy. Po tych 14 dniach można również stopniowo wracać do codziennych czynności i rozpocząć delikatne ćwiczenia pamiętając, żeby nie były za bardzo obciążające. Po zabiegu warto nosić, dobrze dobrany, biustonosz sportowy, który nie tylko wzmocni uniesienia piersi, ale również zapewni odpowiedni komfort kobiecie. 

Jak widać, można odwrócić proces opadania piersi i pozbyć się swojego kompleksu już podczas jednego zabiegu. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych pań, które nie są już zadowolone z wyglądu swojego biustu i szukają skutecznego rozwiązania.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

koszulki z nadrukiem
Ogólne

Jak stworzyć koszulkę z nadrukiem w stylu modnych marek odzieżowych?

Podoba Ci się odzież tej czy innej marki, jednak ceny zwykłych koszulek przyprawiają o ból głowy? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Możesz sam stworzyć koszulkę z nadrukiem w stylu ubrań oferowanych przez modne marki odzieżowe. Co więcej, jest to rozwiązanie proste, tanie i daje Ci ogromną dowolność w kwestii wyboru designu. Zaobserwuj modne marki odzieżowe […]

Czytaj więcej
Zastosowanie robotów w przemyśle motoryzacyjnym
Ogólne

Zastosowanie robotów w przemyśle motoryzacyjnym – najczęściej spotykane przykłady

Branża motoryzacyjna to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów gospodarki. Pomimo wielu przeszkód związanych ze wzrostem cen surowców i brakiem w ich dostępności, fabryki przemysłowe wciąż znajdują alternatywne rozwiązania i sposoby zwiększające produktywność. Na przestrzeni lat, branża automotive zdążyła mocno się zautomatyzować. Stosowanie nowoczesnych technologii w procesie produkcji przyczyniło się do zwiększenia bezpieczeństwa pracowników oraz […]

Czytaj więcej
suuntocoreallblack
Ogólne

Smartwatch do 1000 zł? Poznaj najciekawsze możliwości!

Rzucenie palenia, zrzucenie kilku kilogramów czy regularne uczęszczanie na siłownię to jedne z najpopularniejszych celów, jakie stawiamy sobie z nowym rokiem. To, czy wytrwamy w ich realizacji, zależy od wielu czynników, przede wszystkim silnej woli. Pomóc w ich realizacji mogą wyzwania, dzienniki aktywności, ale również… zegarki sportowe! Będą one nie tylko mierzyć nasze postępy, ale […]

Czytaj więcej