Asystent Ciąży – poznaj wyjątkową aplikację dla przyszłych mam!

Technologia nieustannie się rozwija. Cały czas powstają np. nowe aplikacje. Od jakiegoś czasu na popularności zyskują m.in. aplikacje dla kobiet ciężarnych. Asystent Ciąży to jedna z nich. Pobrać ją można zupełnie za darmo w sklepie Play czy AppStore. Co oferuje przyszłym mamom? Sprawdzamy.

Do czego w ogóle potrzebna jest aplikacja ciążowa?

Niektórym osobom posiadanie specjalnej aplikacji ciążowej wydaje się swego rodzaju fanaberią. W końcu dawniej ich nie było, a kobiety rodziły dzieci. Z drugiej strony świat idzie do przodu i warto korzystać z różnego rodzaju nowinek technologicznych, gdy tylko ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

Aplikacja ciążowa, np. asystentciazy.pl, towarzyszy kobiecie przez wiele miesięcy – aż do porodu. Oczywiście nie jest w stanie zastąpić troskliwego partnera czy profesjonalnej opieki medycznej, jednak może stanowić dla przyszłej mamy pewnego rodzaju wsparcie. Aplikacja pozwala przygotować się na rozwiązanie i kontrolować przebieg ciąży.

Dlaczego aplikacja Asystent Ciąży to doskonały wybór?

Obecnie na rynku dostępnych jest całkiem sporo różnych aplikacji ciążowych, ale nie wszystkie z nich są warte uwagi. Jedną z ciekawszych propozycji jest właśnie Asystent Ciąży. To bowiem aplikacja stworzona przez ekspertkę – Kaję Kadzińską, która jest doświadczoną położną i doradczynią laktacyjną. Co oferuje?

Aplikacja ciążowa towarzyszyć może kobiecie od samego początku aż do porodu. Przede wszystkim dostarcza podstawowych informacji na temat przebiegu ciąży, rozwoju płodu i samego rozwiązania. Asystent Ciąży to aplikacja bardzo prosta w obsłudze. Poradzi sobie z nią nawet zupełny laik w zakresie nowoczesnych technologii. Jej interfejs jest bardzo przyjazny.

Oczywiście w przypadku wszystkich aplikacji najważniejsza jest ich funkcjonalność. Jak to wygląda w przypadku Asystenta Ciąży? Na uwagę zasługuje na pewno kalkulator wagi, który pozwala na kontrolowanie swojej wagi przez cały okres ciąży. Ma to większe znaczenie niż się wielu osobom wydaje. Zbyt duża i zbyt mała waga są wskazaniami do konsultacji lekarskiej. Aplikacja umożliwia również śledzenie swojego ciśnienia krwi. Dzięki temu można uniknąć bardzo groźnych powikłań.

Zobacz również:  Samochód bez prawa jazdy - czy faktycznie jest taka możliwość?

Na tym wcale nie koniec. Z Asystentem Ciąży można odliczać czas do swojego porodu i się do niego w odpowiedni sposób przygotować. Rozbudowana lista wyprawkowa przychodzi z pomocą podczas kompletowania ubranek i akcesoriów dla maluszka. Aplikacja wyposażona jest również dodatkowo w ciekawy imiennik.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

blog Ogólne

Prowadzenie działalności nierejestrowanej w 2024: Kompletny przewodnik

W 2024 roku, rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, dzięki możliwości prowadzenia działalności nierejestrowanej. Ta forma przedsiębiorczości oferuje unikalne korzyści, ale wiąże się również z pewnymi ograniczeniami. Co to jest działalność nierejestrowana? Działalność nierejestrowana, często postrzegana jako prostsza ścieżka do przedsiębiorczości, otwiera przed osobami fizycznymi możliwość angażowania się w aktywność gospodarczą bez wpisywania […]

Czytaj więcej
Ogólne

Piłki do siatkówki – dobry wybór na lato!

Wiele osób lubi czynnie spędzać wolny czas. Zwłaszcza w cieplejsze miesiące mamy ochotę na to, by zająć się amatorsko sportem albo pospacerować po lesie. Dużą popularnością cieszy się obecnie piłka siatkowa, zwłaszcza w jej plażowej odmianie. By grać w siatkówkę plażową, nie musimy wydawać wielkich pieniędzy. Wystarczy nam solidna piłka do siatkówki, a także równa […]

Czytaj więcej
Ogólne

4 sposoby na oszczędności przy zarządzaniu flotą pojazdów

Odkryj 4 skuteczne sposobów na obniżenie kosztów i zwiększenie efektywności zarządzania flotą pojazdów. Zarządzanie flotą pojazdów jest kluczowym elementem dla wielu firm, które codziennie starają się zwiększać swoją efektywność operacyjną i obniżać koszty. W dobie cyfryzacji i rozwoju technologii telematycznych, właściciele flot coraz częściej sięgają po zaawansowane systemy monitoringu. Poniżej przedstawiamy sprawdzone sposoby na oszczędności, […]

Czytaj więcej