Asystent Ciąży – poznaj wyjątkową aplikację dla przyszłych mam!

Technologia nieustannie się rozwija. Cały czas powstają np. nowe aplikacje. Od jakiegoś czasu na popularności zyskują m.in. aplikacje dla kobiet ciężarnych. Asystent Ciąży to jedna z nich. Pobrać ją można zupełnie za darmo w sklepie Play czy AppStore. Co oferuje przyszłym mamom? Sprawdzamy.

Do czego w ogóle potrzebna jest aplikacja ciążowa?

Niektórym osobom posiadanie specjalnej aplikacji ciążowej wydaje się swego rodzaju fanaberią. W końcu dawniej ich nie było, a kobiety rodziły dzieci. Z drugiej strony świat idzie do przodu i warto korzystać z różnego rodzaju nowinek technologicznych, gdy tylko ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

Aplikacja ciążowa, np. asystentciazy.pl, towarzyszy kobiecie przez wiele miesięcy – aż do porodu. Oczywiście nie jest w stanie zastąpić troskliwego partnera czy profesjonalnej opieki medycznej, jednak może stanowić dla przyszłej mamy pewnego rodzaju wsparcie. Aplikacja pozwala przygotować się na rozwiązanie i kontrolować przebieg ciąży.

Dlaczego aplikacja Asystent Ciąży to doskonały wybór?

Obecnie na rynku dostępnych jest całkiem sporo różnych aplikacji ciążowych, ale nie wszystkie z nich są warte uwagi. Jedną z ciekawszych propozycji jest właśnie Asystent Ciąży. To bowiem aplikacja stworzona przez ekspertkę – Kaję Kadzińską, która jest doświadczoną położną i doradczynią laktacyjną. Co oferuje?

Aplikacja ciążowa towarzyszyć może kobiecie od samego początku aż do porodu. Przede wszystkim dostarcza podstawowych informacji na temat przebiegu ciąży, rozwoju płodu i samego rozwiązania. Asystent Ciąży to aplikacja bardzo prosta w obsłudze. Poradzi sobie z nią nawet zupełny laik w zakresie nowoczesnych technologii. Jej interfejs jest bardzo przyjazny.

Oczywiście w przypadku wszystkich aplikacji najważniejsza jest ich funkcjonalność. Jak to wygląda w przypadku Asystenta Ciąży? Na uwagę zasługuje na pewno kalkulator wagi, który pozwala na kontrolowanie swojej wagi przez cały okres ciąży. Ma to większe znaczenie niż się wielu osobom wydaje. Zbyt duża i zbyt mała waga są wskazaniami do konsultacji lekarskiej. Aplikacja umożliwia również śledzenie swojego ciśnienia krwi. Dzięki temu można uniknąć bardzo groźnych powikłań.

Zobacz również:  Czym jest predykcyjne utrzymanie ruchu?

Na tym wcale nie koniec. Z Asystentem Ciąży można odliczać czas do swojego porodu i się do niego w odpowiedni sposób przygotować. Rozbudowana lista wyprawkowa przychodzi z pomocą podczas kompletowania ubranek i akcesoriów dla maluszka. Aplikacja wyposażona jest również dodatkowo w ciekawy imiennik.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogólne

„Trylogia Mocy i Szału” – wszystko, co musisz wiedzieć o każdym z tomów

„Trylogia Mocy i Szału” to fascynująca seria powieści fantastycznych autorstwa Anny Lewickiej, która zyskała uznanie czytelników dzięki oryginalnej fabule i malowniczej scenerii Bieszczadów. Jeśli interesujesz się literaturą fantasy pełną magii, romansu oraz baśniowych elementów, ta seria jest dla Ciebie. W tym artykule przybliżymy wszystkie kluczowe informacje o trylogii, o których warto wiedzieć przed jej przeczytaniem. […]

Czytaj więcej
Ogólne

Zostały Ci ścinki z pianki tapicerskiej? Oto pomysły na ich wykorzystanie!

Chciałeś poprawić wygląd swoich mebli i została Ci pianka tapicerska? Wydaje Ci się, że jest to kolejny problem do rozwiązania? Nic bardziej mylnego! Pamiętaj, że kreatywność nie zna granic. Te ścinki mogą stać się niezwykle użyteczne. Zastanawiasz się, jak możesz je wykorzystać w swoich projektach? A może nie masz pewności, czy w ogóle możesz z […]

Czytaj więcej
Ogólne

Kluczowe elementy udanych wydarzeń firmowych

Wydarzenia firmowe pełnią dziś wiele funkcji. Wspierają działania marketingowe, pomagają zbudować wizerunek specjalisty w branży, integrują pracowników i podnoszą ich kwalifikacje zawodowe. Jedynie nieliczne korporacje zatrudniają na stałe event managerów. Większość przedsiębiorstw i instytucji publicznych korzysta z usług zewnętrznych specjalistów. Branża eventowa wciąż się rozwija i osiąga coraz wyższe obroty. Jak powinna wyglądać profesjonalna organizacja […]

Czytaj więcej