Ile kosztuje zabawa na strzelnicy? Zobacz, jakie są ceny strzelania w Krakowie

Wypad na strzelnicę to dobry pomysł dla tych, którzy lubią adrenalinę i ekstremalną rozrywkę. Każdy, kto chce poczuć dreszczyk emocji związany z oddawaniem strzałów może spróbować swoich sił w takiej formie aktywności. W Krakowie jest kilka całkiem nieźle wyposażonych obiektów strzeleckich, gdzie można spełnić marzenia o strzelaniu z prawdziwej broni – palnej lub pneumatycznej. Gdzie i za ile można postrzelać w tym mieście? Jaki jest aktualny cennik strzelnic w Krakowie? Odpowiadamy!

Ile płaci się za wstęp na strzelnicę w Krakowie?

Jeśli szykujesz się do swojego pierwszego wyjścia na strzelnicę, prawdopodobnie masz wiele pytań. Na początek chciałbyś zapewne wiedzieć, ile będzie to kosztować. Komuś nie obeznanemu z tematem mogłoby się wydawać, że strzelanie na profesjonalnej strzelnicy to droga rozrywka tudzież zabawa i nie da się uprawiać tego sportu nie wydając przy tym masy pieniędzy. Tymczasem okazuje się, że jest to tak naprawdę dużo tańsze niż wielu ludzi myśli. Ceny na strzelnicach zależą od rodzaju broni, ilości amunicji w pakiecie, lokalizacji oraz charakterystyki samego obiektu. W najtańszą amunicję wyposażona jest broń krótka, czyli pistolety. Używanie tego typu broni będzie zatem najtańsze. Nieco bardziej kosztowne będzie korzystanie z broni długiej, czyli karabinów lub strzelb. Broń dobierana jest według preferencji klientów. Każda strzelnica posiada swój własny cennik. Dlatego jeżeli poszukujesz takiej formy rozrywki trzeba na bieżąco analizować oferty i porównywać informacje zamieszczane na stronach internetowych konkretnych obiektów.

Ile kosztuje lekcja strzelania na strzelnicy w Krakowie?

Ze strzelnicy można korzystać w celu spełnienia własnych marzeń lub traktować to jako pasję i ważną część swojego życia. Bardzo liczną grupą osób przychodzących na strzelnice komercyjne są ci, którzy po prostu „chcą spróbować”. Jeśli interesuje nas strzelectwo, to najlepszym rozwiązaniem będzie zapisanie się na profesjonalne szkolenie albo kurs strzelecki. Na większości obiektów zlokalizowanych w dużych miastach można skorzystać z dwóch opcji: zakupu pakietu (konkretna broń z określoną liczbą amunicji oraz obsługa instruktora) albo wykupienia stanowiska (z dowolną liczbą amunicji i obsługą instruktora). Jeśli chodzi o koszty, również i w tym przypadku zależą one od przyjętego pakietu (rodzaju broni, amunicji itp.) oraz wybranej lokalizacji.

Zobacz również:  Jak stworzyć atmosferę świąt w swoim otoczeniu biznesowym?

Ile kosztuje voucher na strzelnicę?

Strzelanie na strzelnicy to jeden z najczęściej wybieranych prezentów dedykowanych zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Tak naprawdę każda osoba pełnoletnia może spróbować swoich sił w takiej formie aktywności. Niektóre strzelnice posiadają w ofercie vouchery i bony podarunkowe. To idealny prezent urodzinowy, świąteczny i na każdą inną okazję. Ceny voucherów na strzelnicę w Krakowie zaczynają się już od 140 złotych.

Strzelnica Kraków – najlepsze ceny w okolicy!

Najsłynniejsza strzelnica w Krakowie to na Surzyckiego. To nowoczesny, świetnie wyposażony obiekt oferujący atrakcyjne pakiety strzeleckie dla osób chcących poznać strzelanie z broni palnej w atrakcyjnej cenie. Do wyboru mamy aż 7 pakietów strzeleckich w cenie już od 140 złotych, które są dostosowane do wymagań różnych grup klientów. W cenę wliczone są: niezbędne wyposażenie w postaci okularów ochronnych oraz słuchawek strzeleckich, szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi broni oraz kompleksowa opieka instruktorska. Istnieje również możliwość skomponowania własnego pakietu. Sprawdź aktualny cennik strzelnicy w Krakowie, porównaj ceny pakietów, zarezerwuj wizytę i baw się dobrze! Rezerwacji można dokonać przez formularz kontaktowy.

Kacper

Redaktor, prywatnie gracz League of Legends, Counter Strike i innych popularnych gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogólne

Jak radzić sobie w biurze w upały?

Lato potrafi być uciążliwe, zwłaszcza gdy wysokie temperatury przenikają do przestrzeni biurowej. Praca w upały może wpływać na naszą produktywność, samopoczucie i zdrowie. Jak więc skutecznie radzić sobie z gorącem w biurze? Oto kilka praktycznych wskazówek, które pomogą przetrwać upalne dni w miejscu pracy. Utrzymanie odpowiedniej temperatury w biurze Klimatyzacja i wentylatory Najskuteczniejszym sposobem na […]

Czytaj więcej
Ogólne

Poczta z kwiatami – idealny sposób na prezent

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wyrazić swoje uczucia lub podziękowania, gdy z różnych przyczyn nie możesz być na miejscu? Czas, odległość, a nawet nieoczekiwane okoliczności często utrudniają osobiste wręczanie prezentów. Właśnie tutaj z pomocą przychodzi nowoczesne rozwiązanie – wysyłka kwiatów i prezentów przez internet. Korzystający z elegancji i prostoty, ten sposób pozwala na sprawienie radości […]

Czytaj więcej
Ogólne

Jak radzić sobie z wyzwaniami życia jako DDA? Gdynia

DDA, czyli Dorosłe Dzieci Alkoholików, to osoby, które dorastały w rodzinach z problemem alkoholowym. Takie doświadczenia mogą znacząco wpłynąć na ich życie emocjonalne i społeczne, prowadząc do szeregu wyzwań. Niemniej jednak, istnieją skuteczne strategie, które mogą pomóc DDA radzić sobie z trudnościami i prowadzić zdrowe, satysfakcjonujące życie. Oto kilka wskazówek, jak radzić sobie z wyzwaniami […]

Czytaj więcej