Insta Barbie

1
7 września 2015 o 21:28  •  Styl i design  •   •  1 odpowiedź

Ona ma wszystko, czego mi brakuje. Zawsze świetną fryzurę, modne okulary i pledy, w których wygląda jak Pocahontas, a nie jak bezdomny.

Przyznam, że ciągle mam problem z Instagramem. Ogarniam już zdjęcia jedzenia, ładne widoczki i czasem nawet pamiętam, żeby zrobić coś w knajpie. Zupełnie nie radzę sobie natomiast z selfie, a wszystkie konfiguracje typu goła-noga-obojczyk-kość-biodrowa-w-pościeli wyglądają w moim wydaniu jak kadr z „Obcy: Przebudzenie”.

be06b820913bb33f9d32acba63729b1a

Miało być seksownie, a wyszło jak zwykle.

Dlatego z zazdrością oglądam te wszystkie konta z idealnymi zdjęciami. Wełniane swetry, potargane włosy, kawiarnie pełne białej cegły, rudobrodzi faceci. Do tego wszystkiego świetnie wykadrowane zdjęcie i doskonałe kadrowanie.

Jest na Insta grupa, która tak doszła do wprawy w robieniu oryginalnych zdjęć, że właściwie wszystkie wyglądają tak samo. Pewna fotograf z Portlant postanowiła nieco z tego zadrwić i stworzyła konto, na którym bohaterką ładnych obrazków jest symbol kultury masowej – Barbie. Kto lepiej oddaje ducha taśmowego powielania schematów niż ona?

Przyznam, że oglądając zdjęcia Socality Barbie nieco zazdroszczę jej hipsterskiego życia. To daje pojęcie o tym, ile treści zwykle jest za takimi fotografiami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Insta Barbie, 10.0 out of 10 based on 1 rating
  • http://sisters92.pl Sisters92

    Może jesteśmy dziwne, ale podobają nam się te zdjęcia z Barbie w roli głównej. Coś innego, nowatorskiego, świeżego.
    Nie przejmuj się, też długo nie potrafiłyśmy robić selfie :)